PUBG'nin 2022 Yol Haritası Sanhok Yeniden Çalışmasını ve Yeni Haritayı İçeriyor

PUBG'nin 2022 Yol Haritası Sanhok Yeniden Çalışmasını ve Yeni Haritayı İçeriyor

PUBG: Battlegrounds, 2022'de gelecek, Sanhok geri dönüşü ve tamamen yeni bir harita gibi büyük değişiklikleri içeren bir içerik yol haritasını açıkladı.

Yeni bir PUBG: Battlegrounds yol haritası, Sanhok geri dönüşü, yepyeni bir silah, Arcade Modu revizyonu ve daha fazlası gibi yaklaşan içerikleri ortaya koyuyor. 2017 yılında piyasaya sürülen oynaması ücretsiz nişancı oyunu, popüler battle royale nişancı türünün yaratıcısı olarak kabul ediliyor. Geçen yılın sonlarında PUBG oynaması ücretsiz oldu ve oyun 2022 boyunca bol miktarda yeni içerik alacak gibi görünüyor.

Brendan "PlayerUnknown" Greene tarafından yaratılan modlara dayanan PUBG , artık son derece popüler olan, rekabetçi nişancı oyunlarından oluşan battle royale türünü başlattı. Başlık, haleflerinin çoğu gibi, oyuncuların bir adaya paraşütle atlamasını ve başkalarını öldürmek ve hayatta kalmak için kaynakları toplamasını sağlar. Adanın hayatta kalabilen alanı maç ilerledikçe küçülmeye devam ediyor ve oyuncuları yüzleşmeye zorlamak için yavaş yavaş yakınlaştırıyor. Zamanla çok oyunculu nişancı , bir dizi farklı harita, silah ve oyun modunu içerecek şekilde büyüdü ve Temmuz 2020'de PUBG Studios'tan bir dizi ince ayar yapıldıktan sonra PUBG'nin Sanhok haritasının geri dönüşü görüldü.

Bir PUBG: Battlegrounds 2022 yol haritası açıklandı ve oyunculara yıl boyunca neler bekleyebileceklerine bir göz attı. 2022'nin ikinci çeyreği, Sanhok haritasını orijinal biçimine döndürecek, 2020'de yapılan modernize edilmiş iyileştirmeleri kaldıracak ve aynı zamanda Paramo haritasında ince ayar yapacak. Eğitim modu ve yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yanı sıra yeni bir 7.62 mm Taarruz Tüfeği de eklenecek. 2022'nin üçüncü çeyreği, silah ustalığı değişiklikleriyle birlikte Kiki adlı yeni bir haritayı tanıtacak. Son olarak, 2022'nin sonunda, Arcade Modu revizyonunun yanı sıra Vikendi haritasında dramatik değişiklikler yapılacak. PUBG'nin tam 2022 yol haritası aşağıda görülebilir.

pubg-2022-roadmap-image.webp

2017'de piyasaya sürülmesine rağmen, PUBG şimdi her zamankinden daha popüler olabilir. Raporlar, Aralık 2021'de yeniden oynamasının ücretsiz olmasının PUBG oyuncu tabanını kısa sürede %486 oranında büyüttüğünü gösteriyor. PUBG , ilk battle royale nişancı oyunu olarak görülmesine rağmen, ücretsiz oynanabilen bir formata geçmeyi reddederek yıllarca çağdaşlarını görmezden geldi. Şimdi büyük bir yeni oyuncu dalgası, tüm hayranlar oyunun orijinal ödeme sistemini terk ettiğini görmekten mutlu olmasa da, battle royale deneyimine şapka çıkardı. Oynaması ücretsiz güncellemesinin ardından PUBG , yeni formatın başarısını etkilemek için çok az şey yapmasına rağmen, hoşnutsuz oyunculardan bir dizi geri ödeme talebi ve olumsuz eleştiri aldı.

Oyun, oyuncu tabanını dört katına çıkardığına göre, PUBG: Battlegrounds yıl boyunca bol miktarda yeni içerik sunmaya hazır. Birden fazla harita yenilenecek ve yeniden tasarlanacak ve 2022'nin üçüncü çeyreğinde yepyeni bir harita da gelecek. Yıl boyunca yeni silahlar ve sistem revizyonları ile birlikte, 2022 yol haritası PUBG tutkunları için heyecan verici içeriklerle dolu .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.