PUBG'de Birinci Olmak İçin En İyi Silahlar ve Ekipmanlar

PUBG'de Birinci Olmak İçin En İyi Silahlar ve Ekipmanlar

PlayerUnknown's Battlegrounds'da doğru teçhizatı ve silahları erkenden almak, oyuncuların hayatta kalmasını ve bir maç kazanmasını çok daha olası hale getirebilir.

PlayerUnknown's Battlegrounds'daki her haritanın çevresinde bulabileceğiniz çok sayıda teçhizat ve silah var , ancak hangi öğelerin en iyi olduğunu belirlemek zor olabilir. Oyuncular, silahlar ve teçhizatın yanı sıra, başlangıçta nereye ineceklerini, mavi bölgenin ne kadar yakın olduğunu ve rakiplerinin bir maçı nerede kazanacağını da düşünmelidir. Bir battle royale oyunu olarak PUBG , yalnızca ayakta kalan son oyuncu olarak kazanılabilir, bu nedenle üst düzey teçhizata ve silahlara sahip olmak bunu yapmayı kolaylaştırır.

Oyuncuların binaları yağmalamaya başlamadan önce , PUBG'de iyi bir iniş noktası seçmeleri gerekecek . İnmek için en iyi alanlar, hala aranacak binaları olan daha az kalabalık olan yerlerdir. En iyi teçhizat ve silahlar muhtemelen PUBG'deki Erangel 2051 haritasındaki Askeri Üs gibi popüler iniş noktalarında bulunacak . Bununla birlikte, bu alanlara ulaşmak veya içinde hayatta kalmak zor olabilir, bu nedenle oyuncular ilk başladıklarında terk edilmiş yerleri hedeflemelidir.

İlk önce alınacak en iyi silahlar, oyuncunun tarzına ve hangi silahları rahat kullandıklarına bağlı olacaktır. Oyuncular, PUBG eğitim modunda silahlarını test edebilir ve becerilerini geliştirebilir . Oyuncular her tür silahı nasıl kullanacaklarını kavradıklarında, herhangi bir silahla maç kazanabilecekler ve faydalı silahları ve mühimmatı yağmalamak çok daha kolay olacak. Yeterli eğitim tamamlandıktan sonra, oyuncular bir maça girebilir ve teçhizat ve silahları bulmak için yeteneklerini kullanabilir ve muhtemelen oyunu kazanabilir.

PlayerUnknown's Battlegrounds'da Erken Bulunacak En İyi Ganimet

pubgnegative.jpg

Bir PUBG maçının başlarında oyuncular için birkaç iyi silah ve teçhizat seçeneği vardır ve bunlar hemen hemen her yerde bulunabilir. Oyuncuların ganimetleri içeride aramaları gerekecek, bu yüzden PUBG haritasında küçük bir kasabaya veya bina kümesine yakın bir yere inmeleri gerekiyor. Başlamak için, oyuncular mümkün olan en kısa sürede üçüncü seviye bir kask bulmalıdır çünkü bu onları bir kafa vuruşuyla ölmekten alıkoyacaktır. Oyuncular ayrıca kazanmak için ihtiyaç duyacakları her şeyi taşıyabilmeleri için seviye iki veya üç sırt çantası ve ekstra koruma için bir Askeri Yelek aramalıdır. Tıbbi malzemeler de bir zorunluluk çünkü oyuncuların çatışma aralarında iyileşmeleri gerekecek. Son olarak, oyuncuların başlamak için uygun silahlar araması gerekecek.

PUBG'de kullanılacak en iyi silahlardan bazıları, oyuncular nereye geldikleri konusunda şanslıysa, oyunun oldukça erken saatlerinde bulunabilir. Ganimet her maç için rastgele dağıtılır, bu nedenle oyuncuların biraz şansa güvenmeleri gerekecek, ancak bir M416, S1897, MP5k veya Kar98k bulabilirlerse, maçın başlarında iyi durumda olmaları gerekir. İyi silahlar elde ettikten sonra oyuncuların odaklanması gereken bir sonraki şey, onlar için eklentiler bulmaktır. Geri tepmeyi azaltmak veya bir dürbün eklemek, bir oyuncunun PUBG'de bir çatışmayı kazanma şansını büyük ölçüde artırabilir .

Bazen oyuncular, ait oldukları silaha sahip olmadan önce silahlar için eklentiler bulabilirler, ancak oyuncuların yine de onları almaları önerilir. Silahı daha sonra bulmak, oyuncuların ilk buldukları ataşmanlara tutunduklarında anında avantaj elde etmelerine yardımcı olacaktır. Önerilen teçhizatı, silahları ve ekleri topladıktan sonra, oyuncular rekabeti ortadan kaldırmaya odaklanabilir. Oyuncular , oyun başlar başlamaz çeşitli binalardan doğru teçhizatı ve silahları yağmalayarak bir maç kazanabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.