Pokémon Scarlet & Violet's Co-op Reveal Karakter Özelleştirmesini Onaylıyor

Pokémon Scarlet & Violet's Co-op Reveal Karakter Özelleştirmesini Onaylıyor

Pokémon Scarlet & Violet'in yeni oyun fragmanı, 9. Nesil'in yeni bölgesinin yanı sıra ortak çalışma ve karakter özelleştirmesine bir bakış sunuyor.

Pokémon Scarlet ve Violet için yeni bir oyun fragmanı , 4 oyunculu işbirliği ve karakter özelleştirme dahil olmak üzere oyunlar için heyecan verici yeni özellikleri onayladı. Pokémon Scarlet ve Violet , modern oyun için çok sevilen özellikleri güncellerken Generation Nine'ın kapısını açacak. Scarlet ve Violet'in genel görünümü, Pokémon Red, Blue ve Yellow'un klasik, doğrusal oynanışından kilometrelerce uzakta olsa da, Pokémon dünyasını yeni bir şekilde deneyimleme şansı , serinin modern hayranları için muhtemelen heyecan verici olacak.

Pokémon Scarlet ve Violet için duyuru, bu yılın başlarında, Pokémon Legends: Arceus için haberlerin yanı sıra Şubat "Pokémon Presents" canlı akışı sırasında açıklanan yeni oyunlarla geldi . Orijinal fragman, oyuncuların yakında keşfedebilecekleri yeni bölge, başlangıç ​​Pokémon ve açık dünya konumlarına bir bakış sunuyordu. Ne yazık ki, Pokémon Scarlet ve Violet hakkındaki haberler , ilk fragmandan bu yana çok az oldu ve birçoğunun geçmiş oyunlardan hangi mekaniklerin devam edeceğini tahmin etmesine izin verdi.

Ancak, Resmi Pokémon YouTube Kanalında açıklanan yeni bir oyun fragmanı sayesinde , 4 oyunculu kooperatifin onayı ve karakter özelleştirmesi de dahil olmak üzere ek bilgiler artık mevcut . Fragmana göre, oyuncular yeni bölgedeki belirli yerleri keşfetmek için dört kişilik gruplar halinde takım oluşturabilecekler. Ek olarak, kooperatifte gösterilen oynanabilir karakterlerin hepsinin, Scarlet ve Violet için onaylanmış önceden ayarlanmış karakter tasarımlarından farklı görünümlere sahip olduğu ortaya çıkıyor . Buna farklı saç stilleri, kıyafet seçenekleri, cilt tonları ve aksesuarlar dahildir. Karakter modelleri de geçmiş Pokémon'dan daha ayrıntılı görünüyor. Oyunun başında bir karakter oluştururken potansiyel olarak daha karmaşık özelleştirme seçeneklerine işaret eden başlıklar.

Fragman ayrıca oyuncuların Scarlet ve Violet'in yeni bölgesini keşfederken karşılaşacakları bir avuç yeni Pokémon türünü ortaya koyuyor . Buna Normal tip domuz Pokémon Lechonk, Elektrik tipi Pawmi ve Çim/Normal tip Smoliv ile Efsanevi Pokémon Koraidon ve Miraidon dahildir. Ne yazık ki, Efsanevi Pokémon türleri henüz açıklanmadı, ancak her birinin geçmiş maskot Pokémon Efsanelerine benzer bir ikili Dragon tipi olması muhtemel. Ayrıca, Pokémon Legends: Arceus'un hikaye unsurlarıyla potansiyel olarak bağlantı kurabilecek hem geçmişi hem de geleceği araştıran bir anlatı teması olacak gibi görünüyor .

Pek çok yeni ayrıntı mevcut olsa da, fragman Pokémon Scarlet ve Violet'in bölge adını açıklamadı veya oyuncuların kasabalarda veya potansiyel Pokémon Spor Salonlarında neler görecekleri hakkında daha fazla bilgi vermedi. Yeni yerler hakkında heyecanlı olanlar için bilgi eksikliği sinir bozucu olsa da, oyunun onaylanan 18 Kasım 2022 çıkış tarihi yaklaştıkça ek ayrıntıların açıklanması muhtemeldir. Buna rağmen, Pokémon Scarlet ve Violet'teki maceralar , geçmiş oyunlar kadar heyecan verici olacak ve aynı zamanda bir Pokémon Trainer yolculuğuna çıkmak için yeni ve heyecan verici bir yol sunacak gibi görünüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.