Mortal Kombat'ın Yaratıcılarından Ed Boon Tarafından Paylaşılan Zombi Liu Kang Cosplay

Mortal Kombat'ın Yaratıcılarından Ed Boon Tarafından Paylaşılan Zombi Liu Kang Cosplay

Mortal Kombat'ın yaratıcılarından Ed Boon, yeniden başlatma öncesi Mortal Kombat oyunlarından yeniden dirilen Zombie Liu Kang'ın etkileyici derecede ürkütücü bir cosplayini paylaşıyor.

Mortal Kombat Deception'dan Liu Kang'ın zombi formunun etkileyici bir cosplayi , yakın zamanda sosyal medyada bir fotoğrafını paylaşan Mortal Kombat'ın yaratıcılarından Ed Boon'un dikkatini çekti . Boon bu tür gönderileriyle oldukça iyi tanınır, genellikle olası DLC konuk karakterleri hakkında ipuçları verir ve Scorpion'un ikonik “ Get Over Here ” sloganının kökeni de dahil olmak üzere Mortal Kombat ilminin çeşitli yönleri hakkında ilginç bilgiler paylaşır . Ed Boon, varsayımsal bir Mortal Kombat What If ” serisi ve The Miz'in gelecekte Johnny Cage'i oynaması fikri gibi Mortal Kombat'ı çevreleyen hayran görüşlerini bile tarttı.MK film.

Bu arada, Mortal Kombat'ın ana kahramanı Liu Kang, franchise'ın 30 yıllık varlığı boyunca, Outworld'ün canavar güçlerinden bir istilayı önlemekle görevli bir Shao Lin keşişi olarak mütevazi başlangıcından hizmette yozlaşmış bir Revenant'a kadar birçok şekle sahipti. Mortal Kombat X'teki kötü Quan Chi'nin ve son olarak 2019'un Mortal Kombat 11'inin sonunda ateşi kontrol eden Elder God olarak Raiden'ın halefi . Bununla birlikte, Liu Kang'ın en rezil ve tuhaf varyantlarından biri 2004'ün Mortal Kombat: Deception'da geldi ve Earthrealm şampiyonunun, Liu Kang'ın Mortal Kombat'ın sonunda Shang Tsung tarafından öldürülmesinden sonra artık kötü bir Raiden'ın ölümsüz bir kölesi olarak dirildiğini gördü. : Ölümcül İttifak. Liu Kang'ın bu Zombie versiyonu Mortal Kombat Armageddon'da geri dönerken, kalan ruhu Kitana ile ortaklaşa bedenine yeniden katılmak ve bir kez daha Earthrealm'in asil bir koruyucusu olmak için çalıştı.

Zombie Liu Kang, Mortal Kombat'ta (2011) dizinin yeniden başlatılmasından bu yana Mortal Kombat'ta görülmedi , ancak dizinin ortak yaratıcısı Ed Boon geçenlerde Zombie Liu Kang'ın etkileyici bir cosplay görüntüsünü paylaşarak ölümsüz savaşçıyı mezarından geri getirdi. Twitter'da bir kostüm kongresi. Tabii ki, cosplayer Kang'ın gri tenini, sararmış dişlerini ve Mortal Kombat Deception'daki mınçıka benzeri zincir silahlarını , oyundan fırlamış gibi görünmesini sağlayan bir ayrıntı düzeyiyle yakalar . Hayranlar görseldeki cosplayi övmek, kendi Liu Kang cosplaylerini paylaşmak ve hatta yaklaşmakta olan Mortal Kombat 12 hakkında bazı fikirler vermek için Ed Boon'un Twitter gönderisine yorum yaptı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.