Marvel's Midnight Suns Oyun Reytingi Aldı, Yakında Çıkabilir

Marvel's Midnight Suns Oyun Reytingi Aldı, Yakında Çıkabilir

Marvel'in Midnight Suns'ı, şiddet içeren içeriği nedeniyle Avustralya'da Yetişkin olarak derecelendirildi ve bu da oyunun piyasaya sürülmeye neredeyse hazır olduğunu gösteriyor.

Marvel's Midnight Suns'a Avustralya'da bir yaş derecelendirmesi verildi, bu da yakında yayınlanabileceğini gösteriyor. 2021'de Marvel's Midnight Suns'ın 2022'ye ertelendiğive bu yazı itibariyle şu anda hala yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Marvel's Midnight Suns , oyuncunun kendi süper kahramanını yarattığı ve karanlık ordularına karşı savaşırken seçkin Marvel kahramanlarına katıldığı, yaklaşan sıra tabanlı bir taktik oyunudur. Ana karakter, özel yetenekleri oyuncu tarafından seçilebilen "Avcı" adlı bir kahramandır. Hikaye, dünyayı ele geçirme planlarının bir parçası olarak iblislerin kraliçesi Lilith'i uyandıran Hydra'yı içeriyor. Bu, Avcı'nın Lilith'in çocuğu olması ve savaş alanında anneleriyle yüzleşmesi gerektiği gerçeğiyle karmaşıklaşıyor. Marvel'in Midnight Suns'ı , The Hunter'ın Dr. Strange, Wolverine, Captain Marvel ve Ghost Rider gibi isimlerle bir araya gelmesiyle, cehennemi tehdide karşı farklı kahramanları birleştirecek . Oyun XCOM'a benzerBir oyuncunun sırası sırasında yapabileceği eylemleri belirleyen kart tabanlı bir öğe hariç.

Marvel's Midnight Suns'ın lansmanı herkesin tahmin ettiğinden daha erken olabilir. Avustralya Sınıflandırması web sitesi ( Tech Raptor tarafından tespit edildiği gibi ) Marvel's Midnight Suns'a Olgun derecesi verdi. Bu, oyunlar genellikle geliştirme döngülerinin sonuna doğru yaş sınıflandırması için gönderildiğinden, oyundaki çalışmaların büyük kısmının bittiğini gösteriyor. Bu, geliştiricilerin daha düşük bir derecelendirme istediği durumlarda, değişikliklerin yapılması için kısa bir zaman aralığı bırakır.

marvels-midnight-suns.webp

Yaş derecelendirmesi, Marvel's Midnight Suns'ın oynanış üzerinde hiçbir etkisi olmayan kozmetik olması amaçlanan mikro dönüşümlerinden bahsetti. Deadpool oyunu ve filmlerden uyarlanan The Punisher oyunları gibi geçmişte yalnızca bir avuç Marvel oyununun bir tane aldığı düşünülürse, Marvel'in Midnight Suns'ının Olgun reytingi alması şaşırtıcı . Yaş derecelendirmesine göre bu, Midnight Suns'daki şiddet ve olgun temalardan kaynaklanmaktadır . Marvel's Midnight Suns için oynanış fragmanlarının herhangi bir kan ya da içgüdüsel şiddet gösterisi içermediğinden bahsetmekte fayda var. Oyunda ayrıca çok hafif çıplaklık ve hafif cinsel göndermeler olduğu kabul ediliyor. Marvel's Midnight Suns , kahramanlar için cimri kıyafetlere sahip değil, ancak özellikleri tanımlamadan çıplak insansılara benzeyen şeytani düşmanlar var.

2022 video oyunu yayın takvimi yılın ikinci yarısında çıplak , ancak mevcut oyunların çıkış tarihleri ​​alması ve yeni oyunların duyurulmasını bekleyen Yaz duyuru döneminde büyük olasılıkla ortaya çıkacak. Marvel's Midnight Suns , sınıflandırma kurulları tarafından derecelendiriliyorsa, piyasaya sürülmeye hazırlanıyor olmalı ve umarım hala 2022'nin ikinci yarısı için ayarlanmış olan çıkış penceresine ulaşacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.