Insider, Last of Us PS5 Remake'in Bu Yıl Gelebileceğini Söyledi

Insider, Last of Us PS5 Remake'in Bu Yıl Gelebileceğini Söyledi

Oyun endüstrisinden Jeff Grubb, Sony'nin PlayStation 5'te orijinal The Last of Us'ın yeniden çevrimini yayınlamak için Holiday 2022'yi hedeflediğini iddia ediyor.

Oyun endüstrisinden Jeff Grubb'a göre, PlayStation 5 için The Last of Us'ın uzun süredir konuşulan yeniden çevrimi, Holiday 2022 sürüm penceresini hedefliyor olabilir. Sony ve geliştirici Naughty Dog henüz projeyi resmi olarak açıklamadı, ancak The Last of Us Part II'nin özel bir PS5 versiyonunun yanı sıra ilk oyunun Factions çok oyunculu modunun takibi ile birlikte üretimde olması bekleniyor.

TLOU ilk olarak 2013'te PlayStation 3'ün yaşam döngüsünün sonunda piyasaya sürüldü ve ertesi yıl bir PS4 remaster'ı düştü. Naughty Dog'un bu arada Uncharted 4: A Thief's End ve Uncharted: The Lost Legacy'yi geliştirmesiyle devam filminin yayınlanması yedi yıl sürdü . Gizemli TLOU yeniden çevrimi, bir Naughty Dog çalışanının LinkedIn profili aracılığıyla geliştirme personeli tarafından görünüşte doğrulandı , ancak Bölüm 2'nin gecikmeli çok oyunculu oyununda olduğu gibi, stüdyo ayrıntılarda sessiz kaldı.

Şimdi Kinda Funny Gamescast'te konuşan içeriden Jeff Grubb, The Last of Us'ın PS5 versiyonunun 2022'nin sonunda çıkacağına olan güvenini dile getirdi. Grubb'un proje hakkındaki bilgisi, önceki söylentilerin iddia ettiği şeyi yansıtıyor - yeniden yapım, Bir PlayStation Studios destek ekibi olan Sony'nin Görsel Sanatlar Hizmet Grubu, Naughty Dog tarafından devralınmadan önce. Oyun henüz Sony ve Naughty Dog tarafından resmi olarak kabul edilmemiş olsa da Grubb, geliştiricinin verimliliğinin Holiday 2022'yi gerçekçi bir sürüm penceresi haline getirdiğini iddia ediyor.Şimdi Kinda Funny Gamescast'te konuşan içeriden Jeff Grubb, The Last of Us'ın PS5 versiyonunun 2022'nin sonunda çıkacağına olan güvenini dile getirdi. Grubb'un proje hakkındaki bilgisi, önceki söylentilerin iddia ettiği şeyi yansıtıyor - yeniden yapım, Bir PlayStation Studios destek ekibi olan Sony'nin Görsel Sanatlar Hizmet Grubu, Naughty Dog tarafından devralınmadan önce. Oyun henüz Sony ve Naughty Dog tarafından resmi olarak kabul edilmemiş olsa da Grubb, geliştiricinin verimliliğinin Holiday 2022'yi gerçekçi bir sürüm penceresi haline getirdiğini iddia ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.