İlk Overwatch Var Olmasa Bile Hala Satılıyor

İlk Overwatch Var Olmasa Bile Hala Satılıyor

Overwatch 2'nin selefinin yerini almasına ve oynaması ücretsiz olmasına rağmen, bazı perakendeciler hala ilk Overwatch'ın fiziksel kopyalarını satıyorlar.

Overwatch 2 , Overwatch'ın yerini tamamen almış olsa da , ikincisini mevcut olmaktan çıkarsa da, bazı perakendeciler hala orijinalin fiziksel kopyalarını satıyorlar. Tartışmalara ve Overwatch 2'nin zorlu lansmanına rağmen , Blizzard'ın takım atıcısının devamı, öncekiyle aynı büyüleyici deneyimi sağladığını kanıtlıyor. Blizzard, oyunculara Battle Pass'ta yükselmeleri için ücretsiz bir görünüm ve ek DP vaat ederek unvanla ilgili hatalarını telafi etmeye başladı ve uzun zamandır beklenen PvE modu gelecek yıl yayınlanacak.

Hayranlara bir Overwatch devamı sözü verilmiş olsa da , Overwatch 2'nin genel oynanışı ve hissi, Overwatch ile hemen hemen aynı - ki çoğu kıdemli oyuncunun beklediği şey buydu. Bununla birlikte, yeni Battle Pass modeli ( OW'nin tartışmalı Ganimet Kutularının yerini alıyor), 5v5 maçlar, renkli haritalar, güçlü kahramanlar ve D.Va'nın toksik Overwatch 2 kişiliği , ilk oyunun formülünü iyi veya kötü yönde değiştiriyor. OW2 , Overwatch serisini tartışmalı bir şekilde canlandırdı ve milyonlarca yeni oyuncuyu kendine çekti.

Overwatch 2'nin oynaması ücretsizdir, ancak selefi piyasaya sürüldükten sonra 40 dolara mal oldu ve yavaş yavaş 20 dolara düştü. Orijinal Overwatch artık mevcut değil, ancak Reddit kullanıcısı raistwalls1 , Eurogamer tarafından bildirildiği üzere bazı perakendecilerin hala sattığını ortaya koydu . Orijinal gönderi , bir rafta Overwatch Legendary Edition'ın bir resmini içeriyordu ve " Bunu bilmeden satın alan insanlara ne olur " başlığını taşıyordu . raistwalls1, hem Xbox hem de Playstation sürümlerinin stokta olduğundan bahseder. Yanıtlardaki kullanıcılar, fiziksel kopyanın kurulacağını, ancak ücretsiz Overwatch 2 olarak başlatılacağını iddia ediyor.

Overwatch 2 Tanıtılan Savaş Bileti ve Mikro İşlemler

overwatch-physical-copy.jpg

Legendary Edition , muhtemelen OW2'ye aktarılabilecek 15 kahraman görünümü içeriyor olsa da , özellikle yeni sürümü ücretsiz olarak mevcut olduğunda, var olmayan bir oyunu pazarlamak hala doğru görünmüyor. Bununla birlikte, Overwatch 2 oyuncuları , Battle Pass'ın Premium katmanlarına erişmek ve orijinal olarak Yağma Kutularında açılabilen kozmetiklere erişmek için para harcamalıdır, bu nedenle Overwatch Legendary Edition'ın vereceği görünümler her iki şekilde de paraya mal olacaktır.

Diğer perakendecilerin Overwatch'ın fiziksel kopyalarını yok ettiğine veya fiyatları aşırı derecede düşürdüğüne dair söylentiler var, bu yüzden normal fiyatlarla satışta görmek garip ve etik dışı olarak kabul edilebilir. Artık Overwatch 2 , ilk oyunun Ganimet Kutuları yerine her 9 haftada bir yenilenecek bir Savaş Biletine sahip olduğundan, Overwatch serisi mikro dönüşümlerle dolup taştı, bu nedenle tükenmiş sürümü için ödeme yapmanın bir anlamı yok. Oyuncular nihayet devam oyununa giriş yapabildiğine göre, çoğu kişi Blizzard'ın takım atıcısının geleceğini ve Overwatch 2'nin bir sonraki oynanabilir karakterlerinin ve Battle Pass'ın ne olabileceğini görmekten heyecan duyuyor .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.