Giant Bomb Kurucu Ortağı Jeff Gerstmann Show Podcast & Patreon'u Açıkladı

Giant Bomb Kurucu Ortağı Jeff Gerstmann Show Podcast & Patreon'u Açıkladı

Giant Bomb'ın kurucularından Jeff Gerstmann, Patreon tarafından desteklenecek kendi oyun podcast'ine başlamak için web sitesinden ayrılıyor.

Oyun web sitesini ve Giant Bomb wiki'sini kuran ünlü video oyunu gazetecisi Jeff Gerstmann , Patreon aracılığıyla desteklenen kendi podcast'ine başlamak için siteden ayrılıyor. Gerstmann kariyerine GameSpot'ta başladı , ancak siteden ayrıldıktan sonra Ryan Davis ile birlikte Giant Bomb'ı kurdu. Geçen yıl Alex Navarro ve Brad Shoemaker gibi birçok çalışan Giant Bomb'dan ayrıldı ve şimdi sitenin sevgili kurucu ortağı da ayrılıyor.

2008'de piyasaya sürülen Giant Bomb , hem video oyunu editoryal gazeteciliği için bir platform hem de video oyunu wiki veritabanı olarak hizmet ediyor. Giant Bomb'ın personeli incelemeler, haber makaleleri ve podcast'ler üretir ve ardından kullanıcılar boş zamanlarında Giant Bomb veritabanını oluşturup düzenleyerek bu içeriği genişletebilirler. GameSpot'tan ayrılmasının ardından Jeff Gerstmann, editör arkadaşı Ryan David ile birlikte siteyi kurdu ve birçok yazar onu takip etti. Gerstmann, GameSpot'a doğrudan bir rakip olarak Giant Bomb oluşturmak yerine , siteyle ilgili önceki deneyimlerini geliştirmeyi ve genişletmeyi umuyordu. Jeff Gerstmann'ın GameSpot'tan ayrılması tartışmalara neden oldu ve şimdi Giant Bomb kurucu ortağı, başarılı olmak için yarattığı siteden ayrılacak.

Jeff Gerstmann tarafından Twitter'da ve bir Giant Bomb haber gönderisinde açıklandığı gibi , üretken oyun gazetecisi, kurucu ortağı olduğu web sitesinden ayrılıyor. Giant Bomb şimdi siteyi gelecekte destekleyecek dokuz kişilik bir çekirdek gruba odaklanacak. Bu arada, Twitch'te duyurulduğu üzere Jeff Gerstmann , The Jeff Gerstmann Show: A Podcast About Video Games başlıklı yepyeni bir haftalık podcast'e ev sahipliği yapmaya başlayacak . Gösteri haftalık olarak oyun haberlerini kapsayacak ve çeşitli platformlarda sunulacak. Jeff Gerstmann'ı Patreon'da destekleyenler , podcast'in reklamsız versiyonu veya aylık yeni bir bölüme erken erişim gibi ekstralara erişim kazanacak. Jeff Gerstmann Onur Listesi gösterisi.

Jeff Gerstmann'ın Giant Bomb'dan ayrılması , Summer Game Fest 2022 programının başlamasından kısa bir süre önce gerçekleşti . Yaklaşan vitrin, Gerstmann ve Giant Bomb'a kapsayacağı çok sayıda heyecan verici haber ve duyuru verecek olan çeşitli dijital etkinliklerden oluşacak . Giant Bomb'ın Summer Game Fest 2022 kapsamının Gerstmann'ın son ayrılışına göre nasıl değişeceğini göreceğiz. Jeff Gerstmann Gösterisi de bu yoğun etkinlik sırasında teste tabi tutulacak ve Gerstmann'ın hiç şüphesiz Summer Game Fest'in çoğunu kapsadığı görülüyor.

Jeff Gerstmann, başlangıcından bu yana Giant Bomb'ın bir parçası oldu , bu nedenle ayrılışı popüler oyun sitesi için büyük bir haber. Gerstmann yakında kendi oyun podcast'ine başlayacak olsa da, Giant Bomb onun yokluğuna küçük bir grup içerik yaratıcısı ve içeriden odaklanarak yanıt verecek. Summer Game Fest 2022 hızla yaklaşırken, Jeff Gerstmann Show ve yeni Giant Bomb dizisi teste tabi tutulacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.