Genshin Impact Leak, Sumeru Modelini Ortaya Çıkardı

Genshin Impact Leak, Sumeru Modelini Ortaya Çıkardı

Bir Genshin Impact sızıntısı, Genshin Impact Sürüm 3.0 civarında gelmesi gereken yeni Sumeru bölgesinin bir modelini içeren bir video paylaşıyor.

Hoyoverse, mevcut 2.6 güncellemesinde oyuna Chasm adında yepyeni bir bölge ekledi ve yakın gelecekte gelişen başlığa bir başkası gelecek.

Bir sonraki büyük güncellemede gelecek olan Sumeru adlı yepyeni ulus hakkında çok sayıda Genshin Impact söylentisi var. İlginç bir sızıntı, görünüşe göre bu yeni bölgenin küçük bir bölümünün bir modelini ortaya çıkardı ve hayranlara ne bekleyecekleri hakkında bir fikir verdi.

Güvenilir bir Genshin Impact sızıntısı olan Lumie, Genshin Impact'in Sumeru bölgesinin ilk modelinin kaynağıdır . Bu bölge aylardır konuşuluyor ve sızıntıya bakılırsa piyasaya sürüldükten sonra hayal kırıklığına uğramayacak gibi görünüyor. Video, Ganyu'nun Sumeru'nun ana konumu olabilecek devasa bir ağacı keşfederken çalıştığını gösteriyor. Modelin Mondstadt şehrinin yanına yerleştirilmesi, boyutunun tahmin edilmesini çok daha kolay hale getiriyor. Ağacın muhtemelen birden fazla ışınlanma noktası olacak ve büyük olasılıkla kendi Yedi Heykeli olacak.

Daha önce de belirtildiği gibi, Sumeru'nun, oyunun güncelleme programına göre bu yılın Temmuz ayı civarında gelmesi gereken 3.0 güncellemesinin bir parçası olarak düşmesi bekleniyor. Genshin Impact'te yedi ulus vardır ve oyundaki her ulusun kendi temsili unsuru vardır. Monstadt, Liyue ve Inazuma'nın ana unsurları Anemo, Geo ve Electro'dur. Sumeru'nun bu bölgeyi daha da heyecanlı kılan Dendro elementi tarafından temsil edildiği söyleniyor.

genshin-impact-sumeru.webp

Yedi Genshin Impact öğesinden Dendro, şu anda herhangi bir oynanabilir karaktere bağlı olmayan tek kişidir. Bu yeni element, birçok yeni elementel reaksiyon ekleyeceği düşünüldüğünde, muhtemelen mevcut metayı tamamen sarsacaktır. Kimlikleri hakkında zaten birkaç söylenti var. Dendro Archon dışında, bu elementle gelmesi muhtemel iki karakter Baizhu ve Yaoyao.

Baizhu uzun süredir oyunun bir parçası ve birden fazla Liyue görevinde yer aldı. Yaoyao, oynanabilir kadroya henüz katılmamış tek orijinal beta karakteridir. Bilgelik Tanrısı Kuşanali olarak da bilinen Sumeru'nun Archon'u da Sumeru'nun geldiği zamanlarda varmalıdır. Dendro Archon'un görünümü hakkında zaten birçok sızıntı var , ancak bunlar yine de bir tuz tanesi ile alınmalıdır.

Genshin Impact artık PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlar için mevcut. Onaylanmış bir çıkış tarihi olmayan bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.