Fortnite: Sanctuary'de Tüm Omni Cipsleri Nerede Bulunur (3. Hafta)

Fortnite: Sanctuary'de Tüm Omni Cipsleri Nerede Bulunur (3. Hafta)

Sığınak da dahil olmak üzere Fortnite'ın toplanabilir Omni Chips'lerinin bir sonraki dalgası geldi ve bu kılavuz oyunculara onları nerede bulacaklarını anlatıyor.

fortnite-omni-chip-locations-the-sanctuary-guide-1.jpgFortnite'ın şu anki sezonunun 3. Haftası resmi olarak devam ediyor ve oyunculara tamamlamaları için yeni bir görev mücadelesi dalgası sunuyor. Görevlere ek olarak, Fortnite ayrıca, Sanctuary POI'de bulunan üçlülerden biri ile Omni Chips toplamak için oyuncular için birkaç yeni konuma sahiptir.

Fortnite'ın 3. Bölüm, 2. Sezon Savaş Bileti ile tanıtılan Omni Chips , son derece özelleştirilebilir Omni Sword Pickaxe için yeni bileşenlerin kilidini açmak için bir para birimi olarak kullanılıyor. Bıçak şekli, koruyucusu, bıçak rengi ve hatta sallandığındaki ses efektleri dahil olmak üzere hasat aletindeki neredeyse her şey değiştirilebilir.

Sanctuary Omni Chip Konumları

Üç yeni konumdan biri olan Fortnite oyuncuları, The Seven and the Resistance'ın ana merkezi olan Sanctuary'de bir dizi Omni Chips bulabilir. Oyuncular Sanctuary'yi adanın doğu kıyısında, The Joneses'in hemen kuzeyinde bulabilirler.

fortnite-omni-chip-locations-sanctuary-guide.jpg

  • Omni Chip 1 - İlk Sanctuary Omni Chip konumu, bölgenin batı ucunda bulunan İÇN'nin en büyük binasındadır. İlkini talep etmek için yapının ikinci kat balkonuna ulaşın.
  • Omni Chip 2 - Fortnite'ın daha zor konumlarından biri olan Sanctuary'nin ikinci Omni Chip'i en kuzeydeki binada bulunabilir. Köşelerden birinde bir Omni Chip'in saklandığı çatısız avlu alanına gidin.
  • Omni Chip 3 - Son Omni Chip konumu, ilkinin hemen güneyindedir. Oyuncuların, bir kemerin altında oturan sonuncuyu bulabilecekleri ilk Omni Chip'in güneyine gitmeleri gerekir.

Oyuncular tüm Omni Çiplerini toplamak için zaman harcadıktan sonra, silah stoklamak tavsiye edilebilir. Sanctuary, Fortnite Bölüm 3 Sezon 2'nin Efsanevi silahlarından ikisine ev sahipliği yaptığı için, silahlanma için çoğu İÇN'den daha iyi bir mekan sağlar . Sanctuary'deki ilk Efsanevi silah Storm Scout Sniper Rifle'dır. Vakıf tarafından tutulan uzun menzilli silah, kullanıcının bir sonraki fırtına aşamasını görmesini sağlar. Diğer Efsane, The Origin tarafından satılan termal kapsamlı bir tabanca olan Night Hawk. Silahlardan herhangi biri, özellikle kuzeyde gerçekleşen etkinliğe yönelirlerse, oyunculara bir avantaj sağlayacaktır.

Fortnite'ın en son güncelleme yaması , IO ve Resistance arasında büyük bir çatışma yaratıyor. Ada bölgesi için devam eden savaşta, oyuncular üç IO Muhafız dalgasını başarıyla temizlemelidir. İÇN girildikten sonra, Yedi'nin Nöbetçilerinin oyuncunun yanında ortaya çıktığı tam ölçekli bir savaş başlar. Üç IO dalgasını da yenenler, Efsanevi silahlar ve Kalkan Fıçıları gibi yüksek değerli eşyalarla ödüllendirilecekler.

Oyuncular Omni Fişleri toplamaya hazır değilse , Sanctuary'nin hemen doğusunda bulunan Mighty Anıtı'nda üç tane daha bulunabilir . Fortnite sezonu sadece üç haftalıkken , düzinelerce Omni Chips yolda.

Fortnite ; PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S'de ücretsizdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.