Fortnite Ember Punchcard Quests: Bir Şömine Nerede Bulunur, Bir Kamp Ateşinden Nasıl İyileşilir

Fortnite Ember Punchcard Quests: Bir Şömine Nerede Bulunur, Bir Kamp Ateşinden Nasıl İyileşilir

Ateş delisi elf, beş yeni görev ve bunları tamamladığı için 150.000 DP ile adaya geri döndü.

Ateşi kesinlikle seven elf bir kadın olan Ember de dahil olmak üzere yeni NPC'ler artık Fortnite adasında. Bazen bu, şöminenin yanında rahatlamak veya bir kamp ateşi kullanarak iyileşmek anlamına gelir ve bazen de tüm adayı alevler içinde bırakmak anlamına gelir. Ateşe olan sevgisi gerçekten yakıyor. Beş parçalı Fortnite Ember delikli kartı artık mevcut ve bunu tamamlamak için ateşi çeşitli şekillerde kullanacaksınız. İşte yeni Ember görevleriyle 150.000 XP kazanmanın yolu.

fortnite-blog-fortnite-is-head-to-next-gen-consoles-12br-evergreens-yellownewsheader-1920x1080-ec6a1e9bb9549981c4830f81350a4a6d5aa9156d.jpg

Fortnite Ember Konum ve Punchcard Görevleri

Tahmin edebileceğiniz gibi, Ember'ı bir kamp ateşinin yanında bulacaksınız. Spesifik olarak, Corny Crops'un kuzeybatısındaki küçük tepe kamp alanında takılıyor. Oraya düşman oyuncular arasında iniyorsanız, tepenin üstüne inmek için kendinize yeterli süzülme süresi verdiğinizden emin olun, çünkü daha sonra koşmak onu en son karşılayacağınız ve böylece hızlı bir şekilde yok olan düşman oyuncular tarafından ilk eleneceğiniz anlamına gelebilir.

Onunla konuştuğunuzda, beş bölümlük Ateş Yogası görev serisini başlatacaksınız. İşte tam görev dizisi ve ardından hepsini nasıl tamamlayacağınıza dair kılavuzlar.

Lazy Lake, Craggy Cliffs, Holly Hedges veya Pleasant Park'ta bir şömineyi yok edin (1) - 30.000 XP

  • Yapıları ateşe verin (10) - 30.000 DP
  • Sigara içen bir aracın 5 metre yakınında ifade verin (1) - 30.000 DP
  • Ateş böceği kavanozu (1) ile bir rakibi ateşleyin - 30.000 DP
  • Kamp ateşinden iyileştirme (15) - 30.000 DP

Bir şömineyi yok etmek için görevde adı geçen konut İÇN'lerinden herhangi birine gitmek isteyeceksiniz. Görevini Ember'den yeni almış olabileceğiniz için en iyi seçeneğiniz Pleasant Park'a gidip POI'nin batı tarafındaki beyaz iki katlı binaya girmek. Birinci katta, yok edilmeye hazır bir şömine bulacaksınız.
Yapıları ateşe vermek için Ember'den ateş böceği kavanozları satın alın veya bunları haritadaki birçok ağacın dibinde bulun. Turuncu parıltılarını genellikle birkaç metre öteden görebilirsiniz. Hâlâ Pleasant Park'taysanız, bir veya iki binaya bir veya iki kavanoz atın. Bir yapı, herhangi bir inşa edilebilir malzeme parçası olarak tanımlanır, bu nedenle her duvar, zemin, ızgara, buzdolabı vb. Bu nedenle hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Pleasant Park'ta kalın ve neredeyse patlayana kadar bir arabayı parçalayın, ardından dördüncü mücadeleyi tamamlamak için 5 metre yakınında ifade verin. Bir rakibi ateş böceği kavanozuyla tutuşturmak biraz daha zor olabilir, ancak takım arkadaşları canlı olan oyuncuların yalnızca yere yığıldığı takım tabanlı bir modda çok daha kolaydır. Onları yere indirdiğinizde, üzerlerine bir kavanoz atın ve yanmasına izin verin.

Son olarak, bir kamp ateşinden iyileşmek isteyeceksiniz. Bunlar haritanın her yerinde, ancak büyük bir kayanın yanında Pleasant Park'ın hemen kuzeyinde bir tane var, bu yüzden kendiniz için en kolay hale getirmek için oraya gidin. Bunu bir sonraki oyunda almanız gerekiyorsa, en iyi iniş noktanız adanın her yerinde birkaç kamp ateşi sunan Weeping Woods olacak. Ancak önce en az 15 HP'ye ihtiyaç duymayı unutmayın, aksi takdirde herhangi bir iyileştirme etkisi uygulanamaz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.