FNAF: Güvenlik İhlali Fan Minecraft'ta Oynanabilir Prenses Görevi Oluşturuyor

FNAF: Güvenlik İhlali Fan Minecraft'ta Oynanabilir Prenses Görevi Oluşturuyor

Özel bir hayran ve içerik oluşturucu, FNAF: Minecraft'ta Güvenlik İhlali'nden Princess Quest mini oyunlarının tamamen işlevsel bir rekreasyonunu oluşturdu.

Akıllı bir hayran, FNAF: Security Breach'ten Princess Quest mini oyunlarının işlevsel bir Minecraft versiyonunu oluşturdu . Orijinal oyunda, Princess Quest 1-3 , FNAF güvenlik görevlisi Vanessa'yı çevreleyen irfan için önemli etkileri olan ve oyunun çoklu sonlarından birinin anahtarı olan gizli arcade oyunlarıydı.

Minecraft'ın önermesi basit olmasına , keşfetme, materyal toplama ve eşya üretme oyun döngüsü etrafında dönmesine rağmen, oyunun oyuncuları aslında bazı dikkate değer başarılara sahiptir. Yeterli zaman ve sabırla, oyuncuların oyunun sınırları içinde işlevsel mekanizmalar, hesap makineleri ve basit bilgisayar sistemleri oluşturmaları mümkündür. Redstone devresi çok fazla potansiyele sahiptir ve bundan yararlanmanın sonuçları çok etkileyici olabilir. Çoğu durumda, bu projeler gerçek dünyadaki öğelerden ve hatta Minecraft içinde bir dereceye kadar yeniden oluşturulabilen diğer oyunlardan ilham alıyor . Örneğin, tutkulu bir inşaatçı, Wordle çevrimiçi oyununun çalışan bir sürümünü oluşturmayı başardı.

Bu geniş geçmiş proje kataloğuna ek olarak, FNAF'ın tamamını oluşturma sürecinde olan CuppaTeaExe de var: Güvenlik İhlali'nin Minecraft'taki Mega Pizzaplex'i . Bu muazzam projeye yapılan en son eklemelerden biri, CuppaTeaExe'nin 2D zindan tarayıcısından birinci şahıs hayatta kalma deneyimine dönüştürdüğü Help Wanted ve Security Breach'te görülen Princess Quest mini oyunlarıdır. Üç mini oyunun haritasının yeniden yaratımlarının altına karmaşık bir dizi redstone ve komut blokları yerleştirerek, Princess Quest'in oynanışını doğru bir şekilde yeniden yaratabildiler. . Orijinal fenerin yerine bir çakmaktaşı ve çelikle donanmış olan oyuncu, yollarını kapatan çeşitli kapıların kilidini açmak için tahta blokları yakmalıdır. Sonuç, orijinal oyunların etkili bir şekilde Minecraft blok tabanlı bir klonudur.

Bu FNAF ve Minecraft'ı daha da etkileyici hale getirmek, tüm projenin yolu yumuşatmak için modlar kullanılmadan tamamlanmış olmasıdır. Tabii ki, bu bazı küçük tutarsızlıklara yol açmıştı. FNAF'ın prensesi, Glitchtrap'a dayanan tavşan benzeri düşmanlarla dolu koridorlarla karşı karşıya kaldı, ancak burada bu düşmanların yerini zombiler alıyor. Tabii ki, Glitchtrap esasen dijital bir hayalet olduğundan, onun için başka bir ölümsüz dolgu formuna sahip olmak vanilya Minecraft'ın sınırlamaları dahilinde mükemmel bir anlam ifade ediyor . Princess Quest'in bu versiyonunu denemek isteyenler için de iyi haberler var.; Mega Pizzaplex tamamen inşa edildiğinde, CuppaTeaExe haritayı oyunun hem Java hem de Bedrock sürümleri için indirmek üzere yayınlayacak. Bu arada, düzenli güncelleme videoları, hayranların bu yapının yapımını ve ilerledikçe Güvenlik İhlali'ni yeniden oluşturan diğer ayrıntılı Minecraft haritalarını takip edebilecekleri anlamına gelir.

Five Nights at Freddy's: Security Breach'teki üç Princess Quest mini oyununun bu Minecraft versiyonlarını oluşturmak için açıkça harcanan çaba miktarı şaşırtıcı ve bunun çok daha büyük bir projenin sadece küçük bir parçası olduğu düşünüldüğünde daha da fazla oluyor. . CuppaTeaExe'nin bu yapıya olan bağlılığı ve yeteneği şüphesiz övgüye değer. FNAF: Security Breach'in Mega Pizzaplex'in kapsamlı yapısı tamamlandığında, Minecraft haritasını kendileri keşfetmek isteyen birçok hayran olacağı açıktır .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.