FF7 Crisis Core Remaster, Tüm Konsollar ve PC İçin Leaker Tarafından Tanıtıldı

FF7 Crisis Core Remaster, Tüm Konsollar ve PC İçin Leaker Tarafından Tanıtıldı

Tanınmış bir sızıntı, gelecekte Nintendo Switch, PC, PlayStation ve Xbox sistemlerine bir Crisis Core Remaster geleceğini ima ediyor.

Tanınmış bir sızıntı, Crisis Core: Final Fantasy VII'nin yeniden düzenlenmesinin yolda olduğunu ve yarın gerçekleşecek Final Fantasy VII 25. Yıl Kutlaması öncesinde çok platformlu bir sürüm alacağını ima ediyor. Crisis Core , 2007'de PlayStation Portable için yayınlanan bir FF7 prequel'di ve olayları FF7 Remake'in yeni zaman çizelgesinde özellikle önemli hale geldi .

Crisis Core , SOLDIER biriminin bir üyesi ve FF7'nin arka planında önemli bir karakter olan Zack Fair'in başrolde olduğu bir aksiyon RPG'sidir . Kriz Çekirdeği olayları , Wutai Savaşı'nın sonunu, SOLDIER'ın orijinal üyelerinin düşüşünü, Sephiroth'un deliliğe düşüşünü, Nibelheim'ın yıkımını ve FF7'ye giden olayları gösteriyor . FF7 Remake için INTERmission DLC'nin sona ermesi, Zack'in yeni zaman çizelgesinde hala hayatta olduğunu doğruluyor , bu nedenle Square Enix'in oyununun modern izleyiciler için daha erişilebilir olmasını istemesi mantıklı, özellikle de Zack gelecekteki oyunların bir parçası olacaksa.

The Snitch olarak bilinen sızıntı , üzerinde mavi, yeşil, kırmızı ve kara bir kutu bulunan Zack Fair'in belirgin bir şekilde yer aldığı FF7 Remake'in bir ekran görüntüsünü yükledi ve Crisis Core'un geri döndüğünü ve tüm platformlara geldiğini gösteriyor. Bu durumda mavi, PlayStation'ı, yeşil Xbox'ı, kırmızı Nintendo Switch'i temsil eder ve siyah, muhtemelen Steam veya Epic Games Store'u temsil eder. Yeni oyun büyük olasılıkla yarın gerçekleşecek olan Final Fantasy VII 25. Yıldönümü Kutlaması canlı akışı sırasında duyurulacak ve Square Enix tarafından büyük bir etkinlik olarak yoğun bir şekilde tanıtılacak. Switch'in orada olması, Switch'in yükseltilmiş bir PSP oyunu çalıştırabilmesi gerektiğinden, yeniden yapılanma değil, yeniden yapılanma olduğuna daha fazla güven veriyor.

Görüntünün arkasındaki diğer olası anlam, çok platformlu bir sürüme işaret eden son FF7 Remake Intergrade ticari markaları olduğu için daha fazla FF7 Remake bağlantı noktasının yolda olmasıdır. FF7 Remake 2020'de piyasaya çıktığında , bir yıl boyunca PS4'e özel olarak kaldı. FF7 Remake Intergrade sürümü, oyunun yeni sürümü altı ay sonra Epic Games Store'da piyasaya sürüleceği için bu anlaşmayı uzatıyor gibi görünüyordu . FF7 Remake henüz diğer platformlarda piyasaya sürülmedi, ancak Epic Games Store sürümü altı ay önceydi ve FF7 Remake Intergrade'in PS5 lansmanı bir yıl önceydi, bu nedenle mevcut münhasırlık anlaşmaları yakında sona erebilir.

Square Enix, 2022'de Nintendo Switch'e gelen Live A Live ve Front Mission Remake gibi oyunlar ve yılın başlarında çok platformlu sürümler alan Chrono Cross ve Radical Dreamers gibi eski kitaplığının çoğunu modern sistemlere taşıyor. Kriz Çekirdeği bunca yıldan sonra hala devam ediyor ve konsolun yeniden düzenlenmesi için çok geç kaldı. Kriz Çekirdeği olaylarının yeni FF7 Remake zaman çizelgesinde olup olmadığı belli değil, ancak oyun yeniden düzenleniyorsa, bu, Square Enix'in onu hala kanon olarak düşünebileceği anlamına geliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.