En iyi Call of Duty FARA Warzone Teçhizatları Ekipmanlar ve Silahlar Sezon 4

En iyi Call of Duty FARA Warzone Teçhizatları Ekipmanlar ve Silahlar Sezon 4

En iyi FARA Warzone teçhizatları...

Call of Duty'nin 4. Sezon güncellemesi için en iyi FARA Warzone donanımına yönelik bu kılavuzda, kullanımı kolay Cold War saldırı tüfeği için mümkün olan en iyi silah kurulumlarını nasıl oluşturacağınızı göstereceğiz.

Yüksek doğruluğu ve menzili nedeniyle FARA 83, Call of Duty geliştiricisi Raven Software tarafından yapılan bir dizi iyileştirmenin ardından şu anda Warzone ve Cold War'daki en iyi silahlardan biridir.

Raven kısa süre önce FARA'nın geri tepme kontrolünü iyileştirdi, bu da hedefinizi rakibinizin üzerinde tutmayı kolaylaştırdı ve aynı zamanda öldürmek için rekabetçi bir zamana (TTK) sahip.

FARA 83'ü kullanmayı düşünenler için bir dizi teçhizat seçeneği var. Sezon 4 için en iyi FARA Warzone teçhizat kılavuzumuzda size tüfekle kullanabileceğiniz en iyi kurulumlardan bazılarını göstereceğiz.

fara-thumbnail.jpg

Warzone En İyi FARA Teçhizatları: Sezon 4

EN İYİ FAR WARZONE YÜKLEMESİ: KESKİN NİŞANCI DESTEĞİ)

Bu, en popüler en iyi FARA Warzone yüklemelerinden biridir.

Namlu: Bastırıcı

Namlu: 18.7” Spetsnaz RPK Namlu

Stok: KGB İskelet Stoku

Mühimmat: Spetsnaz 60 Rnd

Arka Kavrama: GRU Elastik Sargı

FARA'yı çalıştırmanın popüler bir yolu şu anda keskin nişancı desteği üzerine inşa edilmiştir. FARA'nın kontrolü kolay ve sert vurduğu için, birçok oyuncu uzun mesafeden ziyade SMG oyununa yönelik bu yapıyı kullanmaya yöneldi.

Bir keskin nişancı desteği FARA için, menzil istatistiklerinizi mümkün olduğunca yüksek tutarken, yüksek ADS'ye öncelik vermek isteyeceksiniz. Temel olarak, bu AK-47'nin kontrol edilmesi daha kolay bir versiyonudur, ancak FARA'nın yeniden yükleme hızı daha kötüdür, bunun makul bir bedel olduğunu düşünüyoruz.

EN İYİ FARA WARZONE YÜKLEMESİ: ORTA MESAFE

Orta menzil için en iyi FARA Warzone dizilimi.

Namlu: GRU Bastırıcı

Namlu: 14.8” Ultra Hafif

Stok: KGB İskelet Stoku

Mühimmat: 40 Rnd Hız Mag

Arka Kavrama: Yılan Sargısı

FARA ile ilgili harika olan şey, uzun menzilde üstün olması, ancak aynı zamanda neredeyse bir SMG gibi hissedecek şekilde de üretilebilmesidir. SMG'ler daha iyi ADS hızlarına ve yeniden yükleme sürelerine sahiptir, ancak bir Cold War silahı olarak FARA, Modern Warfare silahlarından daha iyi hareket kabiliyetine sahiptir, bu da aslında yakın mesafeli karşılaşmalarda iyi çalıştığı anlamına gelir.

Gelişmiş mermi hızı, geri tepme kontrolü ve hasar menzili için ve ateş ederken sizi mini haritadan uzak tutmak için GRU Bastırıcı Namluyu donatmanızı öneririz. Bu ataşmanı kullanmanın en büyük nedeni, herhangi bir senaryoda her zaman ideal olan gelişmiş geri tepme kontrolüdür. Kısa menzilli angajmanlara öncelik vermek istiyorsanız, normal Bastırıcı için GRU'yu değiştirebilirsiniz.

Ardından, orta ve hatta yakın mesafeli çatışmalarda kesinlikle kullanışlı olacak gelişmiş atış hızı için 14,8” Ultra Hafif Namluyu takmalısınız. Ayrıca ADS hızlarını da cezalandırmaz. Bundan sonra, size yakın mesafede üstünlük sağlayacak olan ADS atış hareket hızı, hedef yürüyüş hareket hızı ve depar atıp atış zamanını artırmak için KGB İskelet Dipçiğini öneriyoruz.

Diğer bir iyi seçim ise 40 Rnd Speed Mag'dir, çünkü FARA 83'ün yavaş doldurma süresi vardır ve bu size yakından pahalıya mal olabilir. Bu, ADS hızlarınızı cezalandırır, bu nedenle sonuçta bir takas olur, ancak varsayılan süreler çok kötü olduğundan, genellikle yavaş yeniden yükleme hızlarını FARA 83 ile dengelemenizi öneririz.

ADS'yi iyileştirmek için Serpent Wrap Arka Kavrama'yı takmanızı öneririz. Bu, yukarıda bahsedilen Speed Mag'in ADS cezasını ortadan kaldıracak, böylece işler daha dengeli hissedilecek. Sonuç olarak, bu 10 metre civarında kullanılmamalıdır, ancak bu yapı ile yaklaşık 40 metre arasındaki herhangi bir durum yönetilebilir hissedecektir.

EN İYİ FARA 83 YÜK: UZUN MENZİL

Daha uzun menzilli FARA yapımız.

Namlu: GRU Bastırıcı

Namlu: 19.5” Kurtarıcı

Optik: Eksenel Kollar 3x

Alt namlu: Spetsnaz Kavrama

Mühimmat: Spetsnaz 50 Rnd (Aslında 60 mermi)

Uzun menzilli yapımız için mermi hızına ve geri tepme kontrolüne öncelik vermenizi öneririz. Bir kez daha, GRU Suppressor Namlu ile başlayın ve başka bir mermi hızı artışı için 19.5” Liberator Barrel ile değiştirin. Mermi hızı ne kadar yüksek olursa, atışlarınızı o kadar az yönlendirmeniz gerekir.

Bu uzun menzilli bir kurulum olduğundan, Axial Arms 3x Optic, düşmanınızın net bir resmini sunduğu için harika bir seçimdir. Ardından, menzilde çok kullanışlı olan silahın yatay ve dikey geri tepme kontrolünü iyileştirmek için Spetsnaz Grip Underbarrel'ı donatmanızı öneririz.

Son olarak Spetsnaz 50 Rnd Mühimmatı (aslında 60 mermi) kullanmanızı tavsiye ederiz, böylece birden fazla düşmanı uzaktan yok edebilirsiniz. Bir düşman ne kadar uzaktaysa, elemeyi güvence altına almak için o kadar fazla tura ihtiyacınız olacak, bu nedenle daha fazla cephane yardımcı olacaktır. Bu, yeniden yükleme hızlarınıza zarar verir, ancak menzilde kullandığınızda, fazla sorun yaşamadan siper alıp yeniden yükleyebilmelisiniz.

EN İYİ FARA 83 YÜK: ÇOK YÖNLÜ

Bu FARA yapısı, birçok senaryoda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Namlu: GRU Bastırıcı

Namlu: 19.5” Kurtarıcı

Optik: Sillix Holoscout

Mühimmat: VDV 50 Rnd Hızlı Mag

Arka Kavrama: Yılan Sargısı

Son olarak, bu, önceki iki FARA yapısının hibrit versiyonumuzdur. Bu yükleme, orta ila uzun menzilli çeşitli senaryolar için iyidir.

GRU Suppressor Namlu ile başlayın, ardından mermi hızını artırmak için 19.5” Liberator Barrel ile gidin. Daha iyi hasar aralığı ve atış hızı için 18.7” Spetsnaz RPK Namlu ile değiştirebilirsiniz, ancak geri tepme kontrolü pahasına. Bu nedenle, dezavantajları o kadar da kötü olmadığı için Liberator'a bağlı kalmanızı tavsiye ederiz.

O zaman Sillix Holoscout gibi orta zumlu bir Optik ile gitmenizi tavsiye ederiz. Bu, uzaktan çalışırken orta menzil için harika olan Axial Arms 3x gibi bir şeyden daha iyi ADS hızları sağlar. Ardından, kötü yeniden yükleme hızlarına yardımcı olması için VDV 50 Rnd Fast Mag ile takip edin. Unutmayın, 50 yuvarlak mags size 60 verir. Bu, ADS hızlarına zarar verir, bu yüzden bunu sorunlu bulursanız, standart 50 (60) Rnd mag'a geçin.

Ve son ataşman olarak, size ADS hızlarını artırması için Serpent Wrap Arka Grip'i tavsiye ediyoruz. Gördüğünüz gibi, bu yapı birçok temeli kapsayarak onu etkili ve pratik hale getiriyor, bu da Warzone'da ideal.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.