Elden Ring'i 13 Dakikadan Az Bir Sürede Tamamlayabilir misiniz?

Elden Ring'i 13 Dakikadan Az Bir Sürede Tamamlayabilir misiniz?

YouTuber Mitchriz, Elden Ring'i on üç dakikadan daha kısa bir sürede tamamlamayı başardı ve onu oyunun dünya rekorunu kıran en son oyuncu yaptı.

Başka bir Elden Ring hız koşucusu, son derece zor FromSoftware oyununu 12,5 dakikadan biraz fazla bir sürede bitirerek bir dünya rekoru kırmayı başardı. Elden Ring'in bilgisi ve dünyası birçokları için oyunun önemli bir parçası olsa da, öncelikle verimlilik ve performansa odaklanan ve oyunu mümkün olan en kısa sürede yenmeye çalışan başkaları da var.

Elden Ring , FromSoftware'in şimdiye kadar geliştirdiği en büyük oyundur - belki de genel olarak en büyük oyunlardan biridir. The Lands Between'in geniş, karmaşık ve çeşitli dünyasında, özellikle onlar için çok zor olabilecek alanlara rastladıklarında, oyuncuların gezinmesi zor olabilir. Bu ülkenin çeşitli düşman NPC'leri, zorlu ve amansız FromSoftware düşmanlarının uzun geleneğini takip ediyor. Ancak, misafirperver olmayan coğrafyasına ve tehditkar düşmanlarına rağmen, çok sayıda oyuncu , oyunun sistemlerinde ustalaşarak ve belirli açıkları ortaya çıkararak , özel hız koşucuları Elden Ring'i bir saatten daha kısa bir sürede yenerek oyunu birden çok kez yenmeyi başardı.

2022/01/24/elden-ring-oynanis-fragmani-1623362689-makrokedi.jpg

Elden Ring oyuncularının patronları ezmesinin veya oyunun birçok zorluğunun aksaklıklar ve " ucuz " stratejiler yardımıyla kolayca üstesinden gelmesinin birkaç yolu vardır . Bununla birlikte, oyunu bu kadar kısa sürede tamamen temizlemek olağanüstü miktarda beceri, özveri, pratik ve şans gerektiriyor, bu nedenle Mitchriz'in yeni rekoru kesinlikle Elden Ring ile şimdiye kadarki en etkileyici başarılardan biri.

Elden Ring , diğer tüm FromSoftware oyunlarından daha fazla kesinlikle doğrusal değildir; Oyunda bazı zorunlu patronlar ve olaylar olsa da, çoğu oyuncu yan içeriğin deneyimin özünde olduğu kadar merkezi olduğu konusunda hemfikirdir. Bu nedenle, oyunun sunduğu her şeyi tüketmek, oyunun ana patronlarının ve son patron savaşının çok ötesine geçen, gelecekteki Elden Ring hız koşularının nasıl tanımlandığını görmek ilginç olacak . Bununla birlikte, oyun topluluğu Elden Ring hız koşularını izlemeyi bıraksa da, Mitchriz'inki gibi başarılar her zaman saygın olarak görülecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.