Elden Ring Oyuncusu Nadir Latenna'nın Mükemmel Yeteneğini Keşfetti!

Elden Ring Oyuncusu Nadir Latenna'nın Mükemmel Yeteneğini Keşfetti!

Bir Elden Ring oyuncusu, hem eğlenceli hem de yürek parçalayan Albinaurik ruh çağırması olan Latenna için benzersiz bir etkileşim kaydeder.

Elden Ring , bazıları küçük, bazıları büyük sırlarla doludur. Oyuncuların geliştirici FromSoftware'in Elden Ring'in açık dünyasını doldurduğu tüm sürprizleri keşfetmesi aylar, hatta yıllar alabilir. Böyle bir başka sırrın keşfedilmesi ve Elden Ring topluluğu arasında paylaşılması sürpriz değil. Sır, Albinaurik ruhun Latenna ile ilgisi var ve okçunun bilgisine dokunaklı ve yürek parçalayıcı bir şekilde bağlanıyor.

Keşfe kadar, Elden Ring'deki Albinauric ruhu Latenna, oyuncular için niş bir seçimdi. Ruh çağırma, oyuncuların elde etmek için kısa bir görevi tamamlamasını gerektirir, bu nedenle her Elden Ring oyuncusu onu kazanamaz. Ayrıca, Latenna çağrıldığında Albinauric hareket etmez. Bu "taret" tarzı bir ruhtur, bu yüzden hareketsiz durur ve çağrıldığı yerden oklarını fırlatır. Bu ruh çağırma tarzı pek çok oyun tarzına uymaz ama kullanımları vardır.

2022/01/30/elden-ring-yeni-kadin-makrokedi.jpg

Ancak Latenna the Albinauric için yeni bir tamirci keşfedildi. Tipik kullanımını değiştirmesi pek mümkün olmayacak kadar nadirdir, ancak yine de çok ilginçtir. Albinauric Latenna, Caria Malikanesi bölgesinde ve seyrek olarak diğer belirli alanlarda bulunan bir tür büyük kurt olan Direwolf biriminin yakınında çağrılırsa, ona binecek ve ok atmaya devam ederken bir müttefik olarak etrafta dolaşacaktır. Direwolf hala oyuncuyu ısırıp zarar verebilir ve ayrıca hasar alabilir, ancak ruh çağırma süresi bitene kadar aksi iddia edilir.

Keşif Reddit'teki bir kullanıcı tarafından kaydedildi. Bir avuç başka düşmanı çeken muazzam bir Trol Şövalyesi düşmanıyla karşılaşmışlardı. Bir Direwolf, savaşa katılan düşmanlardan biriydi. İlk başta, Direwolf her zamanki gibi Latenna'ya saldırdı. Ancak birkaç saldırıdan sonra, Latenna bir saldırıdan kaçındığı ve kurdun sırtına tırmandığı, yazılı bir animasyon gibi görünen bir şey yaptı.

Bir ruh çağırma ve bir düşman arasındaki bu eşsiz etkileşimin neden duygusal olarak sürükleyici olduğuna gelince, bu Latenna'nın hikayesiyle ilgili. Latenna bir ruh çağırma olarak başlamaz. O, Elden Ring'in dünyasında bulunan bir NPC . Oyuncular onu bulduğunda, Direwolf arkadaşının yanında yatıyor. Ancak ne yazık ki öldürüldü. Latenna daha sonra oyuncuya bir ruh çağrısı olarak kendini isteyerek verir.

Latenna'nın hikayesi, Elden Ring'de nadir olmayan bir trajedidir . Latenna'nın ruh çağırmasının hareketsiz saldırılarından vazgeçtiğini görmek, bir Direwolf'un arkasına atlamak ve savaş alanında dans etmek hem güzel hem de yürek burkan. Elden Ring'in benzersiz bir şekilde sunduğu bir duygu. Ve oyuncuların bu kayıt olmadan onu asla keşfedemeyecek kadar nadir olduğunu düşünmek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.