Elden Ring Fanı, Dung Eater'ın Yüzünün Nasıl Göründüğünü Anlamak için Verileri Kullanıyor

Elden Ring Fanı, Dung Eater'ın Yüzünün Nasıl Göründüğünü Anlamak için Verileri Kullanıyor

Bir Elden Ring oyuncusu, oyundaki en unutulmaz ve ilginç NPC'lerden biri olan Dung Eater'ın neye benzediğini bulmak için yüz verilerini kullanır.

elden-ring-dung-eater-fight.webpElden Ring , bazılarının kendi görev dizilerine sahip olduğu birçok ilginç NPC ile doludur. Bu yan görevlerden birkaçı, çeşitli konumlardan geçmeyi içeren birden fazla adımla, nispeten uzun ve ayrıntılıdır. Bu görev dizilerinden bazıları gözden kaçabilir, ancak yakın tarihli bir güncelleme , Elden Ring'in haritasına NPC işaretçileri ekledi, böylece oyuncular artık amaçsızca dolaşmak veya bir rehber kullanmaya başvurmak zorunda kalmayacak.

Dung Eater, Elden Ring'deki belki de en dikkate değer NPC'lerden biridir . Oyuncular onu Roundtable Hold'da cesetlerle dolu bir odada bulacaklar ve diğer NPC'lerin aksine Red Phantom olarak görünüyor. Dung Eater cesur ve heybetli ve onun görevi muhtemelen oyundaki en sinir bozucu yan görevlerden biri. Tamamen ağır zırhla kaplıdır, ancak bir Elden Ring oyuncusu görünüşe göre yüzünü ortaya çıkarmanın bir yolunu bulmuş.

Evilux isimli bir kullanıcı, Dung Eater'ın yüz verilerine göre nasıl göründüğüne dair bir görsel paylaştı. HungLikeAnElf'in yüzünün yıllar önce mezun olmuş ve hala okul öğrencileriyle takılan birine benzediğini belirtmesiyle yorumlar kısmındaki birçok oyuncu onun hayal ettikleri gibi göründüğünü düşünüyor. VampireFist, ortalama bir Reddit kullanıcısı gibi göründüğü hakkında şakalar yapıyor ve jerval1981, Dung Eater'ı çirkin buluyor. Birçok oyuncu ayrıca onun bir mağara adamı gibi göründüğünü düşünüyor ve Dung Eater'ın Elden Ring alt dizinindeki kullanıcıları memnun etmek için saçını kestirmesi gerekecek gibi görünüyor .

Oyuncular, Elden Ring'deki görev dizisinde ilerleyerek Dung Eater ile savaşabilirler . Bununla birlikte, kraliyet başkentinin altındaki ölümcül bir yeraltı kanalizasyon alanına gitmeyi içerir ve çoğu kişi oyundaki en zorlu zindanlardan biri olarak kabul edilir. Oyuncular daha sonra Leyndell yakınlarındaki Dung Eater ile karşılaşabilirler, ancak görev devam eder ve birkaç adım daha tamamlamalarını gerektirir. Bu görevi tamamladıktan sonra, Omen Bairn öğesinin etkinliğini artıran Omen Set olarak bilinen zırhını alacaklar.

Dark Souls oyunları gibi, oyuncular Elden Ring'de NPC'leri öldürebilir , ancak daha önemli olanlardan bazılarının etraflarında bir kalkan vardır. NPC'ler genellikle düşürdükleri belirli bir öğe için öldürülürken, bu kazara da olabilir. Millicent, muhtemelen bunun en iyi bilinen örneğidir, çünkü bazı oyuncular yanlışlıkla onun üzerine atlar ve görevinin sonunda onu öldürür.

Elden Ring şimdi PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.