Diablo 4 Alpha Test Oynanış Videosu Çevrimiçi Sızdı

Diablo 4 Alpha Test Oynanış Videosu Çevrimiçi Sızdı

Devam eden Diablo 4 Alpha Testinden sızdırılan görüntüler çevrimiçi olarak sızdırıldı ve hayranlara oyunun açılış menüsü ve karakter oluşturma hakkında bir fikir verildi.

Devam eden Diablo 4 Alpha Testinden görüntüler çevrimiçi olarak sızdırıldı. Blizzard Entertainment'ın uzun süredir devam eden serisindeki bir sonraki büyük taksit, Overwatch 2 ile birlikte 2023'e ertelendiği için hala piyasaya sürülmekten oldukça uzakta . Bu arada stüdyo, hayranlara oyunun gelişimi hakkında üç ayda bir güncellemeler veriyor. Geçen Mart ayının üç aylık güncellemesi sırasında Blizzard, Diablo 4'ün 150'den fazla zindan içereceğini açıkladı ve şirketin oyunun çevresel varlıklarını daha esnek ve yeniden kullanılabilir hale getirerek elde ettiği.

Yılın ikinci üç aylık güncellemesine gelince, Blizzard, geçtiğimiz Haziran ayında stüdyonun oyunun beşinci sınıfı Necromancer'ı tanıtan yeni bir fragman gösterdiği Xbox ve Bethesda Showcase ile aynı zamana denk geldi. Necromancer'ın, Barbarian, Sorceress, Druid ve Rogue ile birlikte oyunun ilk karakter sınıfları grubunun sonuncusu olduğu söyleniyor. Diablo 4'te kullanılabilecek sınıfların listesi , Barbarian, Sorceress, Druid ve Necromancer ilk olarak Diablo 2'de , Rogue ise Diablo 1'den ortaya çıkan serinin ilk üç başlığında yer alan sınıfların bir kombinasyonudur . Ancak Blizzard, Diablo 4'ün Necromancer'ının farklı olacağını da açıkladı.sınıfların geri kalanı için de geçerli olan önceki yakmalarından.

Diablo 4 Alpha'dan sızdırılan görüntüler , Telegram'da RMC News ( VGC aracılığıyla) tarafından paylaşıldı . Yaklaşan oyunun açılış menüsüne veya en azından Alpha sürümünde bulunan ve oyuna başlama ve yeni bir tane oluşturma, oyuncunun dünya katmanını değiştirme, kampanyayı atlama ve bir karakter silme seçeneği içeren sürüme bir bakış sunuyor. . Menü ayrıca oyuncunun mevcut sunucusunun yanı sıra kampanya durumunu da gösterir. Kısa klip daha sonra oyunun beş sınıfından birinin seçilmesiyle başlayan karakter oluşturma ekranını gösterir ve ardından karakterin görünümünü özelleştirmeye geçer. Görüntülerde, önceden ayarlanmış sekiz yüz ve vücut seçeneği var, ancak bu, oyun başladığında değişebilir.

Diablo 4'Ün Alpha'sından Sızan Görüntüler Oyunun Karakter Yaratılışını Gösteriyor

Yakın tarihli bir rapora göre, Diablo 4'ün Alpha'sı testçilerinden olumlu bir resepsiyon alıyor, bu özellikle Blizzard'ın franchise'daki en son sürümü Diablo Immortal'ı çevreleyen tüm olumsuzlukları göz önünde bulundurarak oldukça iyi bir haber . Yeni mobil oyun, para harcamayanların ilerlemesini potansiyel olarak sınırlayan ve aynı zamanda oyunu sadece kazan-öde ile yapan, sömürücü para kazanma özellikleri nedeniyle eleştirildi.

Diablo 4'ün Alpha'sına erişimin geliştiricilerinin belirli aile ve arkadaşlarıyla sınırlı olduğu bildirildiğinden, Blizzard'ın görüntüleri kimin sızdırdığını bulması ve erişimini iptal etmesi zor olmayacak. Ancak, oyunun çıkışına kadar geçen uzun bekleme süresi göz önüne alındığında, sızıntı en azından hayranlara yaklaşan oyundan ne bekleyebileceklerine dair küçük bir fikir veriyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.