Deadpool 3'te Görülmesi Gereken 5 Karakter

Deadpool 3'te Görülmesi Gereken 5 Karakter

Ağzı olan paralı asker MCU'ya ilk çıkışındayken, etkileşime girmesi gereken birkaç karakter var.

Şimdiye kadar Marvel, R dereceli ilk resmi MCU filmi olacağını doğrulamanın yanı sıra, yaklaşmakta olan Deadpool 3 filmi hakkında henüz çok fazla ayrıntı paylaşmadı. Kevin Feige, çekimlerin büyük olasılıkla en erken 2022 ortasına kadar başlamayacağını, bu yüzden hayranların daha fazla bilgi yayınlanana kadar biraz daha beklemesi gerektiğini söyledi.

Proje hala geliştirme aşamasındayken, bir fragmanın ne zaman bırakılacağı belli değil. Filmin konusu hakkında internette dolaşan neredeyse hiçbir bilgi yok, bu yüzden hayranlar Wade Wilson'ın bir sonraki macerasından ne bekleyecekleri konusunda hala karanlıkta tutuluyor. Weasel ve Blind Al gibi karakterler muhtemelen geri dönecek , ancak Marvel'in Wade'in hikayesine katabileceği uzun bir karakter listesi var.

lady-deadpool-cropped.webpÇizgi romanlarda Wade'in çoklu evreni kurtarmakla görevlendirildiği bir zaman vardı ve bunu yapmak için evreni kurtarmasına yardımcı olmak için bir sürü Deadpool varyantı topladı. Bu varyantlardan biri, Wade'in sahip olduğu tüm güçlere sahip olan ve Lady Deadpool olarak bilinen Wanda Wilson adında bir kadındı.

Spider-Man: No Way Home'un Marvel Sinematik Evreni üzerindeki muazzam etkisi sayesinde , Lady Deadpool'u bir varyant olarak getirmek, Deadpool 3'ü şu anda franchise'ı yöneten bazı daha büyük kapsamlı hikayelere bağlamaya yardımcı olabilir. İki Deadpool'a sahip olmak aynı zamanda her zamankinden iki kat kabalık, dördüncü duvar kırılması ve mizah anlamına gelir.

Andrew Garfield'ın Örümcek Adamı

andrew-garfield-spiderman-cropped.webp

Bu sadece hüsnükuruntu olabilir, ancak hayranlar Andrew Garfield'ın henüz Örümcek Adam oynamaya tam olarak uymadığından umutlu. Başka bir solo film çekme şansı şu anda kartlarda görünmüyor, ancak bu, diğer karakterlerin hikayelerini geliştirmeye yardımcı olmak için diğer MCU yıldızlarının yanında daha fazla kamera hücresi yapamayacağı anlamına gelmiyor.

Örümcek Adam ve Deadpool çizgi romanlarda vahşi ve karmaşık bir geçmişe sahiptir, ancak beklenmedik dostlukları süper kahraman severler arasında çılgınca popülerdir. Örümcek-Adam'ın katı ahlaki kuralları, Deadpool'un çılgınca çılgınca işlere bakma biçimiyle birleştiğinde, onları kelimenin tam anlamıyla zıt kutuplar haline getiriyor. Bununla birlikte, dinamikleri güzel çalışıyor ve Garfield'ın Örümcek Adam'ı , Ryan Reynolds'un Deadpool'u ile kesinlikle tonlarca komik kimyaya sahip olacaktı.

Cezalandırıcı

the-punisher-cropped.webp

MCU, kahramanlar ve kötü adamlarla daha fazla çalıştığı için Netflix'in Marvel'den ilham alan şovları artık Disney Plus'a taşındı. Böyle bir karakter, askeri eğitimini hak ettiğini düşündüğü kişilerden intikam almak için kullanan The Punisher'ın baş kahramanı Frank Castle'dır. Punisher, ne kadar şiddetli olabileceği göz önüne alındığında en iyi R dereceli ayarlarda çalışır, bu nedenle ona Deadpool 3'te bir yer vermek, MCU'nun diğer projelerine dayatılan PG-13 sınırlarına uyması için karakterini sulandırmak zorunda kalmayacağı anlamına gelir.

2017'de yayınlanan Deadpool vs. The Punisher adlı bir dizi çizgi roman vardı, burada iki eski askeri adam sayısız ciltte birbirleriyle savaştı. Deadpool 3'te onları birbirine düşürmek , her ikisinin de yanlış yapanları öldürmekten çekinmediği göz önüne alındığında, kanlı, parlak bir hikaye yaratacaktır. Deadpool'un kendisi kadar ölümcül birine karşı nasıl başa çıktığını görmek de ilginç olurdu.

Kingpin

kingpin-cropped.webp

Kingpin, 2021'in sonlarına doğru Disney Plus'ta prömiyeri yapılan Hawkeye serisi sayesinde resmi olarak MCU'nun bir parçası oldu. Dizinin finali, izleyicileri bir silah sesi sayesinde Kingpin'in öldüğünün varsayıldığına inandırdı, ancak yine de Temelli olarak indirildiğini kanıtlayacak hiçbir kanıt yok.

Kingpin'i öldürmek kesinlikle kolay değil ve gerçekten ölme ihtimali çok zayıf. Bir yerlerde saklanıyor ve tetiği çektiği için Maya Lopez'den intikamını planlarken, mümkün olduğunca fazla sorun çıkarması çok daha muhtemel.

Marvel Comics'te Kingpin , Wade'in zihninin kontrolünde olmadığı bir süre için Deadpool'u paralı asker olarak kullandı. Kingpin, gölgelerde pusuya yatarken pis işlerini yapması için kesinlikle birini kullanabilirdi ve bu Deadpool'un MCU'daki hikayesine tamamen yeni bir katman getirecekti.

Talos

talos-marvel-cropped.webp

Deadpool, bir zamanlar Skrull'lar tarafından çizgi romanlarda esir tutuldu, daha sonra daha iyi katiller olmak için onları eğitmeye zorlandı. Sonunda kaçtıktan sonra Nick Fury ile kısa bir süre birlikte çalıştı ve esaret altında öğrendiği her şey hakkında bilgi paylaştı. Skrull'lar MCU boyunca burada ve orada ortaya çıkıyor ve zaten işlerde olan bir Gizli İstila projesi ile Deadpool 3'e katılımları , yaklaşmakta olan Disney Plus serisinin etkinlikleri için zemin hazırlayabilir.

Talos'un neden Spider-Man: Far From Home'da Nick Fury rolüne büründüğü , eski SHIELD yönetmenine süper kahramanlık işlerine ara vermesinin yanı sıra neden hala belli değil. Her iki durumda da, bükülme, Skrull'ların herhangi biri gibi davranarak herhangi bir yere gidebildiklerini kanıtladı ve Wade kesinlikle uzaylı bir orduyla uğraşmakla meşgul olacaktı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.