Critical Role Yeni Dizi, Exandria Unlimited: Calamity'yi Duyurdu

Critical Role Yeni Dizi, Exandria Unlimited: Calamity'yi Duyurdu

Critical Role, hayranlarını tarihin derinliklerine götürecek olan Calamity adlı yepyeni bir Exandria Unlimited macerasını duyurdu.

Critical Role'un yapımcıları yeni bir mini seri macera olan Exandria Unlimited: Calamity'yi duyurdu. Critical Role şu anda Exandria'nın fantastik dünyasında geçen üçüncü kampanyasının ortasında. Felaket , şimdiye kadar bir kampanyada keşfedilmemiş olan, Exandria'nın irfanının halihazırda kurulmuş bir parçasının parçasıdır.

Exandria, " The Search for Grog " gibi yan hikayelerin yanı sıra tüm Critical Role ana kampanyalarının gerçekleştiği dünyadır . Hikaye devam ederken, Exandria, bir grup tanrı tarafından tam bir kaos diyarı olarak keşfedildi, ta ki bu tanrılar ona biçim verene ve sonra üzerinde var olmak için ölümlü yaşamlar yaratana kadar. Dünyanın tehlikelerine göğüs germek için ölümlülere büyülü yetenekler verdiler. Bu, tanrılar arasında bir savaşın başlangıcını başlattı, insanlığın kaderi üzerinde "Hain Tanrılar" yenilip ardından Ana Tanrılar tarafından hapsedilene kadar savaştı. Bununla birlikte, Hain Tanrılar daha sonra güce aç bir ölümlü tarafından serbest bırakıldı ve bu , The Calamity olarak bilinen , kötü şöhretli ve Exandria'yı tanımlayan savaşa yol açtı.

Critical Role'den yapılan duyuru , Calamity olaylarını " ilk kampanyamız Vox Machina'nın olaylarından neredeyse bin yıl önce " resmi zaman çizelgesine yerleştiriyor ve şimdiye kadarki tüm kampanyalardan daha geriye yerleştiriyor. Ayrıca , " Bu şovun tadını çıkarmak için Exandria, onun ilmi veya Kritik Rolü hakkında hiçbir şey bilmenize gerek yok " dediler, bu yüzden Kritik Rol'e kapılmayan veya şovda yeni olan hayranlar yine de atlayabilirler. kayıp. Bu hikayeyi Game Master olarak yönetecek olan Dimension 20'nin beğenilen Brennan Lee Mulligan'ı olacak. Brennan'a Dimension 20'den katılacak olan Lou Wilson, LA By Night'tan Luis Carazo ile birlikte ilk kez bir oyuncu olarak Kritik Rol tablosu. Onlara geri dönen Kritik Rol oyuncuları Marisha Ray, Sam Riegel, Travis Willingham ve Aabria Iyengar eşlik edecek.

Şimdiye kadar, The Calamity, Critical Role'un trajik bir savaş hakkındaki irfanının uğursuz bir parçasıydı ve Exandria'nın o zamandan beri gördüğünden daha fazla kayıp verdi. Exandria ayar hayranlarının aşina olmasının önemli bir parçası. Bu nedenle, Exandria Unlimited: Calamity'yi maceracı bir partinin gözünden tam olarak deneyimlemek, Exandria'nın zengin tarihine büyüleyici bir dalış olmayı vaat ediyor. Kritik Rol hayranları, sonunda iyi adamların kazanacağını zaten biliyor olsa da, bunun ciddi riskler ve maliyetler olmadan olmadığını da biliyorlar.

Bu son derece etkili D&D serisinin hayranları , ortamın tarihinin bu temel parçasını keşfetmekten büyük bir heyecan duyacaktır. Sahneyi hazırlayan zengin ama tanıdık bir hikaye ve hikayeyi canlandırmak için sevilen bir oyuncu kadrosuyla hayranlar unutulmaz bir hikaye bekliyor. Exandria Unlimited: Calamity , 26 Mayıs'ta saat 19:00'da (PST) Critical Role Twitch ve YouTube kanallarında dört bölümden ilkini yayınlamaya başlayacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.