Call of Duty: Warzone'un Pasifik Haritası ve Yeni Hile Engelleme Sistemi Aralık ayında geliyor

Call of Duty: Warzone'un Pasifik Haritası ve Yeni Hile Engelleme Sistemi Aralık ayında geliyor

Verdansk'ın iki farklı versiyonunda sprint, sürüş ve süzülmeyle geçen bir buçuk yılın ardından, Call of Duty: Warzone'un bir sonraki haritası Caldera nihayet geliyor.

Pasifik tiyatrosuna dayanan 2. Dünya Savaşı temalı harita, Vanguard Season One 2 Aralık'ta başladığında Warzone'un yeni hile karşıtı aracı Ricochet ile birlikte yayınlanıyor.

Activision, Vanguard'ın 5 Kasım'daki çıkış tarihi ile Birinci Sezon'un Aralık ayındaki başlangıcı arasında Warzone ve Vanguard'a gelen her şeyi gösteren bir yol haritası da dahil olmak üzere yeni bir blog gönderisinde her şeyi ortaya koydu. Activision, ayı Vanguard'ın "sezon öncesi" olarak nitelendiriyor. Vanguard oyuncuları, Call of Duty 4'ün sevkıyatına dayanan bir geri dönüş haritası alırken, Warzone, Verdansk'a veda etmelerine (belki sonsuza kadar)

call-of-duty-warzonedan-yeni-harita-surprizi-2.jpg

Warzone ayrıca 24 Kasım'da "Pasifik Sırları" adlı ikinci, muhtemelen daha küçük bir etkinliğe sahip olacak ve bu, Caldera haritasının düşmeden birkaç hafta önce tanıtım tanıtımını andırıyor.
Blog yazısında, "Beenox tarafından geliştirilen bu sınırlı süreli etkinlik, Aralık ayında lansmanından önce, ancak yalnızca Vanguard ve Warzone'daki zorlukları tamamlarsanız, Caldera ve çeşitli ilgi çekici noktaları hakkında size hayati bilgiler verecek" diyor.

Ricochet anti-cheat'a gelince, Vanguard'da 5 Kasım'da çıktığında aktif olacak. Birinci Sezon Aralık'ta çıkana kadar Warzone'da online olmayacak, bu yüzden Warzone'un hile sorununun henüz düzelmesini beklemeyin. Birinci Sezon'un başlangıcı aynı zamanda Vanguard ve Warzone'un ilerleme parkurlarının entegrasyonunu da işaret edecek, yani birinde kazanılan deneyim diğerine aktarılacak. Vanguard'ın silahlarının tamamı da şu anda Warzone'a eklenecek, geçen yılki Soğuk Savaş'ta sorunsuz gitmeyen bir uygulama.

Gönderi ayrıca yeni bir grup Caldera ekran görüntüsü içeriyor, bunlardan birkaçına aşağıdan göz atın:
80'lerin Verdansk'ın sisli cehenneminden kaçmak ve çizmelerimi Caldera'nın kumlarına yaymak güzel olacak. Yeni haritanın parlak yeşiller ve maviler içerdiğinden bahsetmiyorum bile! Call of Duty dünyasında uzun süredir görmediğim renkler.

Operatörler ve yolda silah planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tüm blog gönderisine göz atın, Caldera'ya birkaç bakış daha ve Aralık'ın entegrasyonu hakkında daha fazla ayrıntı görün.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.