Call of Duty: Warzone 'Wind' Glitch Oyuncuları Sınır Dışına Gönderiyor

Call of Duty: Warzone 'Wind' Glitch Oyuncuları Sınır Dışına Gönderiyor

One Call of Duty: Warzone oyuncusu, Rebirth Island'da paraşütle atlarken veya atlamaya çalışırken meydana gelen talihsiz bir olayı paylaşıyor.

Sezon 2 Reloaded güncellemesi yakın zamanda yeni içerik ve değişikliklerle geldiğinden Call of Duty: Warzone hayranları için büyük bir hafta oldu . Çoğu sezonun orta noktasına yakın bir yerde, Raven, çok istenen düzeltmelerin yanı sıra bir dizi yeni içerik ekleyen bir Reloaded güncellemesi yayınlar. Sezon 2 Reloaded için güncelleme, Arms Race gibi yeni oyun modları, Alpine adlı yeni bir harita , Armaguerra 43 SMG'sinin yanı sıra Gustavo olarak bilinen yepyeni bir oynanabilir operatör ve diğer birçok özellik ekledi.

Bununla birlikte, bu güncellemeyle oyuna yapılan en büyük eklemelerden biri, Rebirth Island'ın elden geçirilmesidir. Rebirth Reinforced olarak bilinen Raven, Shore ve Security Station gibi daha az popüler olan ilgi çekici noktaları elden geçirmek gibi haritada çeşitli değişiklikler yaptı ve değişiklikler yaptı. Şimdi sırasıyla Rıhtım ve Kale olarak adlandırılan bu bölgelerin her ikisine de onları daha çekici hale getirmek için yeni binalar ve özellikler verildi. Birçok değişiklik oyuncular tarafından beğenilmiş olsa da, yeni bir hata oyuna girenler için biraz kaosa neden olduğu için her şey sorunsuz gitmemiş gibi görünüyor.

apex-legends-rampart-buff-leak-1.webp

Call of Duty: Warzone subReddit'te ortaya çıkan braggster92 adlı bir kullanıcı, bir battle royale maçı sırasında Rebirth Island'da yeniden konuşlandırılmalarının kısa bir klibini yayınladı . Beklendiği gibi, oyuncu yere yaklaştığında paraşütünü etkinleştirir ve sonunda inmek istediği yere doğru süzülür. Ancak, oyuncunun inişi aksamaya ve hıçkırmaya başlayınca, oyunun başka fikirleri vardı ve onları denize doğru itti. Ne yazık ki onlar için rotadan o kadar uzağa itildiler ki oynanabilir harita alanına geri dönemediler.

O sırada talihsiz olsa da, Reddit dizisindeki kullanıcılar klibe iyi bir kahkaha atmış gibi görünüyordu. Çoğu kişi, gecikme artışının muhtemelen Call of Duty: Warzone'un o sırada yaşadığı sunucuyla ilgili sorunlardan kaynaklandığını kabul etti, hatta bazıları benzer bir durumla karşılaştıklarını bile kabul etti. YouLostMeThere43 adlı bir kullanıcı, oyunun oyuncuya, sonunda halıyı altlarından çekmeden önce geri dönme şansına sahip olacağına dair yeterince umut verdiğini bile söylüyor.

Sunucular şu an için stabilize olmuş gibi görünse de, Raven dikkatini Warzone Battle Pass ilerlemesiyle ilgili çok sinir bozucu bir aksaklığı düzeltmeye çevirdi . Oyuncular, Mart ayından bu yana, savaş geçişi ilerlemesinin bozulduğunu ve beklendiği kadar çok XP kazandırmadığını bildiriyorlar. Raven sorunu kabul etmiş ve bir düzeltme üzerinde çalışırken, oyuncuların doğru miktarda XP'yi almadığını düşünerek geliştiricinin yanıt vermesinin bu kadar uzun sürmesine üzülenler var.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.