BOTW Player's Guardian Kill, İnanılmaz Tarz İçin Hatalar Kullanıyor

BOTW Player's Guardian Kill, İnanılmaz Tarz İçin Hatalar Kullanıyor

A Breath of the Wild oyuncusu, etkileyici bir Guardian öldürmesini gerçekleştirerek başka bir sosyal medya kullanıcısını bunu mümkün kılan aksaklıkları açıklamaya sevk etti.

Yetenekli bir Legend of Zelda: Breath of the Wild oyuncusu geçtiğimiz günlerde, sosyal medyada tanık olan herkesi hayrete düşüren etkileyici bir Guardian öldürmesini gerçekleştirmek için birkaç hata kullandı. Breath of the Wild , 2017'de Nintendo Switch'te neredeyse evrensel bir beğeniye kavuştuğundan beri , oyuncular Hyrule'un uçsuz bucaksız açık dünyasında gizlenmiş çok çeşitli sırları, aksaklıkları ve istismarları ortaya çıkararak kendilerini meşgul ettiler. Aslında, BOTW geliştiricileri , uzun süredir devam eden Zelda serisinin en son taksitini oynarken bir keşif duygusunu daha iyi teşvik etmek için bu ilginç teknik tuhaflıkların çoğunu bitmiş oyunda bilerek bıraktıklarını söylediler .

BOTW'un birçok hatası , efsanevi Usta Kılıç gibi normalde elde edilmesi zor olan silahları ve hazineleri normalden çok daha önce elde etmek için kullanılırken, diğerleri oyuncuların Hyrule'nin kırsalına dağılan veya inanılmaz yüksekliklere ulaşan, görünüşte kırılmaz metal sandıkları kırarak açmalarına yardımcı olabilir. . Diğerleri, Breath of the Wild'da , yere batan atlar veya uçuşun ortasında tuhaf yerlerde bükülen ejderhalar gibi, gizli sırlara ve oyun içi tuhaf olaylara yol açtı . Son olarak, BOTW'un kötü şöhretli Muhafızları gibi güçlü düşmanları devirmek için bazı aksaklıklar kullanılabilir , özellikle de oyuncular görünüşte durdurulamaz bir komboda bunlardan birkaçını birlikte kullandıklarında.

En son hayranlık uyandıran Legend of Zelda: Breath of the Wild istismarı Twitter kullanıcısı bre_neko'dan geliyor ve kısa bir süre önce, devasa golem ateş ettikten sonra zamanı yavaşlatarak BOTW'un Muhafızlarından birini nasıl yendiklerini gösteren kısa bir oyun fragmanı yayınladı. lazeri, ardından bir şarj eğik çizgi ile uzaklara yelken açmasını sağlıyor. Diğer Twitter kullanıcısı Fern Dragonsblaze daha sonra bunun zaten bilinen birkaç BOTW hatası kullanılarak yapıldığını ve bre_neko'nun Zaman Tapınağı'ndan eski bir oku önceden ateşlediğini ve Link'in oku aşmak için nesnelere tutunarak uçmasına izin veren bir aksaklıktan yararlandığını açıkladı. hedefi, ardından başka bir Breath Of The Wild'dan yararlanarakGuardian havalanana kadar hızlı bir saldırı telaşı gerçekleştirme hatası - hepsi göz açıp kapayıncaya kadar.

Bazı Legendof Zelda: Breath of the Wild hayranları, Fern Dragonsblaze'in açıklamasından sonra bile, bre-neko'nun bu kadar etkileyici bir başarıyı nasıl başardığını tam olarak anlamaya çalışıyor. Yine de, BOTW oyuncularının kötü şöhretli Muhafızlardan birini devirmek için hileler ve aksaklıklar kullandığı ilk sefer değil. Kurnaz bir Breath of the Wild oyuncusu, büyük taş nöbetçilerden birini stratosfere göndermek için iyi yerleştirilmiş birkaç Cryonis buz sütunu kullanırken, bir diğeri, birkaç Guardian lazer atışının yoluna bir öğe bırakmak için Link'in güvenilir Magnesis runesini kullandı. Şaşırtıcı derecede kolay bir BOTW arızası bile varBu, Muhafızları tamamen zararsız hale getirerek Link'in onlardan sıfır zorlukla kaçmasına izin verir.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild , oyuncuların ortaya çıkarabileceği gizli sırlar, püf noktaları ve aksaklıklar açısından zaten zengin ve BOTW'un önümüzdeki yıl henüz ismi açıklanmayan devam filmi için beklerken daha da fazlası muhtemelen ortaya çıkacak. Bre-neko'nun bir Guardian'ı göz açıp kapayıncaya kadar gözden kaçırması, bu hataların birçoğunun, BOTW'un birçok programlama tuhaflığına ilişkin beceri ve bilginin çarpıcı bir gösteriminde bir araya gelmesinin sonucudur. Hyrule dünyasında her şeyin mümkün olduğunu kanıtlıyor - toprakların seçilmiş kahramanının sihirli oklardan biraz daha fazlasıyla uçan eski bir mech ve bazı hızlı kılıç vuruşları dahil.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.