Apex Legends'ın Efsanelerinden Rampart Çok Önemli Güçlendirme Alıyor!

Apex Legends'ın Efsanelerinden Rampart Çok Önemli Güçlendirme Alıyor!

Apex Legends'ın en az oynanan ve az ayarlanmış efsanelerinden biri olan Rampart, yakın tarihli bir sızıntıya göre önemli bir güçlendirme alıyor olabilir.

Apex Legends'ın tüm oynanabilir karakterleri arasında, Rampart her zaman alaka kurmak için mücadele etti. Efsane, düşük ayarlı bir durumda piyasaya sürüldü ve o zamandan beri hiçbir değişiklik, Apex Legends oyuncularını Rampart'a bir şans daha vermeye ikna etti. Bu, geçen hafta Rampart'ın ani bir güçlendirme aldığında kısa bir süreliğine değişti, ancak çabucak geri alındı. Ancak yeni bir Apex Legends sızıntısına inanılırsa, Rampart için daha büyük bir değişiklik gelebilir.

Apex Legends sızıntısı Shrugtal, Rampart için bir güçlendirme veya daha özel olarak, Battle Royale'in en son güncellemesi için "son kesintiyi yapmayan" Amped Cover taktik yeteneği ile ilgili ayrıntıları paylaştı. Rampart'ı Apex Legends'daki muadilleri kadar yetenekli kılıp kılmayacağı ise tamamen başka bir konu. En azından, Amped Cover yeteneğini, savaşta önemli ölçüde daha yararlı olma noktasına kadar önemli ölçüde geliştirecekti.

Gecikmeli değişikliklerin bir parçası olarak Amped Cover taktik yeteneği için iki önemli alan değiştirildi . Birincisi en basit ve en önemli olanıdır. Amped Cover'ın başlangıçtaki bina sağlığı, yalnızca 40'tan 120'ye kadar iyileştirildi. Amped Cover, zamanla sağlığı geliştirir ve bu da, istihdam üzerine hemen hedeflenirse onu yıkıma açık hale getirir. Ancak bu karşı oyun çok güçlüydü, özellikle de savaşta Amped Cover kullanılıyorsa. Sağlık değişikliği, Amped Cover'ı eylemde daha kullanışlı hale getirmelidir.

Kalan üç değişikliğin tümü, Amped Cover'ın bir başka önemli yönüne, yani cihazın ne kadar hızlı devreye girdiğine odaklanıyor. Üst kol kalkanının gecikmesi 0,25 saniyeden 0,1'e düşürülüyor, ön zırh yerleştirme süresi 0,5 saniyeden 0,3'e düşürülüyor ve yerleştirme gecikmesi 0,5'ten 0,3'e düşürülüyor. Tek bir değişiklik, Rampart oyuncularına büyük bir değişiklik gibi gelmese de, birlikte, genel cihaz eskisinden çok daha hızlı dağıtılacak.

apex-legends-rampart-buff-leak.webp

Respawn'ın amacı, bu dört değişiklik temelinde açık olmalıdır. Rampart'ın savaşta veya savaşa hazırlanırken daha hızlı savaşa hazır olmasını istiyor. Ayrıca, Rampart ateş altında kalırsa, Amped Cover'ın hızlı bir savunma mekanizması olarak kullanılabilir olmasını istiyor.

Son yamada neden Rampart değişikliklerinin oyuna eklenmediği belli değil. Belki de değişikliklerin yayınlanmadan önce test edilmesi için daha fazla zamana ihtiyacı var veya belki de değişikliklerin çok güçlü olduğu ve biraz daha ayarlanması gerekiyor. Değişiklikler bir sonraki yamada gelebilir, ancak Rampart hayranları, Respawn'ın çok uzun süredir bekledikleri buff'ları takip etmesi için baskı yapacaklar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.