Apex Legends'ın Ash ve Revenant Güçlü Bir Simulacrum Güçlü Çiftidir

Apex Legends'ın Ash ve Revenant Güçlü Bir Simulacrum Güçlü Çiftidir

Apex Legends'daki iki oynanabilir simulakrum, yeteneklerini çok güçlü bir şekilde birleştirebilir.

Sezon 11: Escape tüm hızıyla ile Dr. Ashleigh "Ash" Reid artık Apex Legends'ta oynanabilir bir karakter ve Arenas'ın yalnızca spikeri olmaktan çıkıyor. Ash'in yetenekleri, onu bir vur-kaç uzmanı yapıyor ve nihai yeteneği ile Revenant'ın nihai yeteneği ile önemli bir sinerji oluşturuyor - oyunun iki simülasyonu güçlü bir güç çifti.

Ash'in kılıcı ve yetenek seti, Titanfall 2'nin Titans'ından, özellikle de Northstar ve Ronin'den etkileniyor. İkincisi, Ash'in nihai yeteneği olan ve Ronin'in Aşama Atlaması'na benzer şekilde çalışan Aşama İhlali için temel sağlar. Aşama İhlali ile Ash, hedeflenen bir konuma tek yönlü bir portal açarak kendisinin ve müttefiklerinin hızlı bir şekilde çatışmanın yoğun alanına ışınlanmalarını ve düşmanları şaşırtmalarını sağlar.

Riskli bir hareket. Bir Aşama İhlali'nden çıkarken çıkan ses oldukça yüksek, rakiplerine bir Ash'in kendi konumlarında hareket ettiği konusunda bir uyarı veriyor ve tek yönlü bir portal olarak, Wraith'in Boyut Yarığı gibi değil - geri çekilme seçeneği sunmuyor işler güneye giderse. Bu bir ya hep ya hiç.

Ya da en azından kadroda bir Revenant yoksa öyle.

Revenant'ın nihai yeteneği olan Death Totem, simulakrumun, etkileşime girdiğinde onu ve müttefiklerini gölgelere dönüştüren bir totem yerleştirmesine izin verir. Bir gölge olarak, kalkan hasarı almazsınız ve öldürüldüğünüzde, toteme yarı canda ancak kalkanınız hala bozulmamış halde dönersiniz. Bir manganın öldürülme korkusu olmadan agresif bir şekilde rakiplerine saldırmasına izin verir. Ve toteme geri döndüğünüzde, tekrar zorlamadan önce iyileşmek için zaman ayırabilirsiniz.

revv.jpg

Death Totem'in en büyük dezavantajı, totemin yok edilebilmesidir, bu nedenle ideal olarak onu savaştan uzaklaştırmak veya keşfedilmesini riske atmak istersiniz - kırılırsa, tüm gölgeler normal formlarına döner, şimdi zayıflamış ve potansiyel olarak ortasındadır. bir itfaiye. Ancak onu çok uzağa yerleştirirseniz, totemden saldırmak istediğiniz takım(lar)a koşarak değerli zamanınızı boşa harcarsınız. Totemin etkileri yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

Oyuncular, harekete dayalı yeteneklere sahip efsanelerle bu dezavantajı gidermeye çalıştılar. Wraith's Dimensional Rift, Pathfinder's Zipline Gun, Octane's Jump Pad ve Valkyrie's Skyward Dive, haritada daha hızlı hareket etmek için kullanılabilir. Sorun şu ki, ilk iki yetenek iki yönlü yollardır ve düşmanların sizi iyileştirme ve tekrar itme şansınız olmadan toteme kadar takip etmeleri için kolay bir yol sağlar. Ve son ikisi, her ikisi de bir oyuncuyu gökyüzüne gönderdiğinden, yalnızca dışarıdayken gerçekten etkilidir.

Ash'in Aşama İhlali bu zayıflıkların hiçbirine sahip değil. Takımınız Ölüm Totemiyle etkileşime girdikten sonra kullanıldığında, gölgeler manganızın savaşın tam ortasına ışınlanmasına izin verebilir. Ve yenilirseniz ve toteme geri dönerseniz, Aşama İhlali tek yönlü olduğu için bir düşmanın takip etmesi için kolay bir yol yoktur. Ölüm Totemi, Faz İhlali'nin zayıflıklarını hafifletir, çünkü ölüm yoluyla toteme geri dönmek, ilk itişten sonra dövüşünüz güneye giderse bir çıkıştır.

Yani evet, Aşama İhlali, Ölüm Totem'in dezavantajlarını kapsar ve Ölüm Totem, Aşama İhlali için aynı şeyi yapar. Ash ve Revenant'ın birlikte düşmanları hızla şaşırtabileceği ve kolayca kaçmalarını engelleyebileceği gerçeğini ekleyin - taktik yetenekleri düşmanları yerinde tutar (Ash's Arc Snare) ve düşmanların yeteneklerini iptal eder (Revenant's Silence) - ve korkunç bir güç çifti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.