Yenilmezler 5: Simu Liu, Shang-Chi Yönetmeni Helming Kang Hanedanlığına Tepki Verdi

Yenilmezler 5: Simu Liu, Shang-Chi Yönetmeni Helming Kang Hanedanlığına Tepki Verdi

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi yıldızı Simu Liu, Yenilmezler: Kang Hanedanı'na öncülük eden yönetmen Destin Daniel Cretton'a tepki gösteriyor.

Simu Liu , Avengers: The Kang Dynasty'i yöneten Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings yönetmeni Destin Daniel Cretton'a tepki gösteriyor . Marvel Studios'un 2019 San Diego Comic-Con Hall H panelinde Kevin Feige, Infinity Saga sonrası planlarını açıkladı. Bu, Cretton'ın projeye öncülük etmesiyle Liu'yu baş karakter olarak çıkaran Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi filminin onayını içeriyordu.

Seriye ilk katılmalarından üç yıl sonra, hem Liu hem de Cretton, MCU'nun Multiverse Saga'sında önemli roller oynamaya hazırlanıyor . Liu, bir çıkış tarihi olmasa da garantili bir Shang-Chi devam filmi içeren Shang-Chi olarak görevine devam edecek. Bu arada, Cretton şu anda Disney+ için bir Wonder Man serisi geliştirmekle meşgul ve onu Liu ile yeniden bir araya getirecek Shang-Chi 2'den bahsetmiyorum bile . Buna ek olarak , resmi olarak The Kang Dynasty adlı Avengers 5'i yöneteceği duyurulduğundan, Marvel Studios hikaye anlatımının bu yeni çağında en önemli film yapımcılarından biri olmak üzere .

Bu haberin ışığında, Liu , Cretton'ın son kilometre taşını kutlamak için resmi Twitter hesabına gitti. Tweet'inde, Comic-Con'daki ilk zamanlarını hatırlıyor ve tüm ünlü ünlüleri görmekten şaşkına dönmüş hissediyor. Şimdi Destin, MCU'daki en büyük gelecek filmlerden birini yönetmek üzere. Liu'nun aşağıdaki tweetini okuyun:

Cretton'ın Avengers'ı yönettiğine dair haberler: Kang Hanedanı , Marvel Studios'un San Diego Comic-Con'da tüm Aşama 5 planlarını ve Aşama 6 için bazı projeleri hazırlamasından sadece birkaç gün sonra dağıldı . Etkinlikte Kevin Feige, söylentilere rağmen Avengers: Endgame yönetmenleri Joe ve Anthony Russo'nun Avengers 5 ve devam filmi Avengers: Secret Wars için geri dönmeyeceklerini de doğruladı.. Bazıları Cretton'ın yeni MCU konserinin neden Hall H'de duyurulmadığını merak ediyor, ancak daha önce konuştukları çok sayıda proje göz önüne alındığında, duyuruyu ertelemeyi seçmiş olabilirler. Değeri ne olursa olsun, film yapımcısı ile anlaşmaya uzun süredir karar verildiğini ve Liu'nun tebrik mesajına dayanarak uzun zamandır biliyor olabileceğini söylemek güvenli.

Kemerinin altındaki iki MCU projesiyle, Cretton'ın şu anda hangisine öncelik verdiği merak ediliyor. Bağlam açısından, Wonder Man henüz Disney+ için bir çıkış tarihi almadı ve Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi'nin devamı da gelmedi. Bir süredir onaylanmasına rağmen, Feige Marvel Studios'un Hall H sunumu sırasında ikisinden de bahsetmedi. Her halükarda, Liu'nun başrolde olduğu devam filminin birkaç duyurulmamış projesi olan 6. Aşama için planlanmış olması mümkündür . Bu, karakterin Avengers: The Kang Dynasty'deki MCU'nun geri kalanına katılmadan önce iki bağımsız macera yaşamasına olanak tanır .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.