Ozark 4. Sezon Bölüm 2 Final Sezonu İzleme Rehberi

Ozark 4. Sezon Bölüm 2 Final Sezonu İzleme Rehberi

Ozark'ın son sezonu hemen köşeyi dönünce, 4. sezonu oluşturan kalan 7 bölüm 29 Nisan 2022'de gösterime girecek. neler bekleyebileceğimiz, eşlik eden belgeselle ilgili ilk ayrıntılar ve daha fazlası.

Netflix'in sunduğu en iyi dizilerden biri olan Ozark , Temmuz 2017'de ilk kez sahneye çıktığından beri göze çarpan bir oyuncu oldu. Her sezon güçlendi ve onunla birlikte oyuncuların tüm performansları da arttı. Netflix kütüphanesindeki en eğlenceli şovlardan birini yaptı.

Ozark , Bill Dubuque ve Mark Williams tarafından yaratıldı. Jason Bateman, Dubuque ve Williams ile birlikte bir baş yapımcı ama aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu.


Ozark 4. sezon 2. bölüm Netflix yayın tarihi ne zaman olacak ?

Netflix, YouTube'da Ozark'ın son sezonunun 29 Nisan 2022 Cuma günü Netflix'te yayınlanacağını açıklayan bir tarih duyurusu fragmanı yayınladı .

Grace and Frankie'nin yedinci ve son sezonuyla birlikte yayınlanacak .

30 Mart 2022'de Netflix, Ozark'ın 4. sezon 2. bölümünün resmi fragmanını yayınladı .

Spoiler Uyarısı: Fragman, son bölümler için büyük bir spoiler içeriyor.

n son sezonu neden ikiye bölündü? Stranger Things durumunda son sezonlarda veya genişletilmiş sezonlarda gördüğümüz giderek yaygınlaşan bir durum .

Chris Mundy, The New York Post'a mevsimlerin bölünmesinin yazma sürecini nasıl etkilediği hakkında konuştu.

“Yazarlar olarak zor, çünkü bunu son bir eylem olarak düşünmemiz gerekiyor ve yine de insanların bunu iki farklı izleme deneyimi olarak deneyimleyeceğinin de farkındayız. Bu nedenle, ilk yarının tatmin edici bir sonu ve ikinci yarıda başlama hissi olmalı - ve yine de her şeyin yokuş aşağı, sonucumuza doğru yuvarlanması gerekiyor. Bu iki şeyi nasıl başaracağımız hakkında durmadan konuştuk çünkü kağıt üzerinde bunlar kolayca bir arada var olamazlar.”


Bir Ozark Belgeseli Netflix'e Geliyor

Ozark 4. sezon bölüm 2'nin yayınlanmasının yanı sıra Netflix'te mevcut olan diziye yeni bir retrospektif bakış olacak. Adı Ozark'a Veda olacak.

İşte bekleyebilecekleriniz:

“Netflix'te yayınlanacak olan eser, dizinin doğuşunu, sevdiğimiz ve nefret etmeyi sevdiğimiz zengin karakterleri, bizi büyüleyen sürükleyici performansları, kamera arkasında sihir yaratan yaratıcıları ve çok sayıda anıyı keşfediyor. son beş yıldır."

Netflix tarafından 14 Nisan'da yayınlanan bu kısa "içeriden bakış"ta bu belgesele bir göz atabilirsiniz.

Ozark 4. sezon 2. bölümden ne beklenir?

Ozark 4. sezonunun son yedi bölümü, şimdiye kadar gördüğümüz en dramatik bölümlerden biri olacak.

Darlene ve kuzeni Wyatt'ın cesetlerini bulan Ruth, intikam almak için dışarı çıktı. Başlangıçta cinayetlerin arkasında Frank Jr. olduğunu düşünen Ruth, kısa süre sonra Byrde'ların evindeki yüzleşmesinden sorumlu olanın aslında Javi olduğunu öğrendi.

Ruth elinde silahıyla Marty ve Wendy'yi Javi'yi öldürmesini engellemenin tek yolunun onu öldürmek olduğu konusunda uyardı. Ruth, Javi'yi bulup onu öldürebilirse, bu Navarro Karteli ile FBI arasındaki anlaşmayı bozar ve ilgili tüm taraflar için istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Ama Marty ve Wendy, Javi ve FBI'ı uyaracak mı? Yoksa bunu Navarro kartelinden sonsuza kadar çıkmak için bir fırsat olarak mı kullanacaklar?

ozark 4. sezon netflix ruth langmore

Tüm dizinin en iyi sahnelerinden biri –

Eski polis Mel, tüm sezon boyunca Helen'in ayrılmış kocası için çalışıyor ve onun nerede olduğunu bulmaya çalışıyor. Bu arada, FBI ajanı Maya, Marty'nin ve dolayısıyla Navarro kartelinin kontrolü altındadır.

FBI üst düzey yetkililerinin Navarro kartelinin önümüzdeki on yıl boyunca kendileri için çalışmasını sağlama kararına kızan Maya isyan etti ve Omar Navarro'yu tutuklamasının medyanın dikkatini çekmesini sağladı. Ancak bu, Maya'nın artık sıkıca sırtına dikilmiş bir hedefi olduğu anlamına gelir.

Çalışmasından etkilenen Mel, Maya ile iletişime geçmeyi başardı ve ikili bir araya gelirse Byrdes'in nihai çöküşünü görebiliriz.

ozark 4. sezon özel ajan maya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.