MCU Star, America Chavez'in Kang, Loki ve Young Avengers ile Tanışmasını İstiyor

MCU Star, America Chavez'in Kang, Loki ve Young Avengers ile Tanışmasını İstiyor

Özel: MCU yıldızı Xochitl Gomez, karakteri America Chavez'in Loki, Kang ve Young Avengers dahil olmak üzere daha fazla Marvel karakteriyle tanışmasını istiyor.

yıldızı Xochitl Gomez, karakteri America Chavez'in Loki (Tom Hiddleston), Kang (Jonathan Majors) ve Young Avengers dahil olmak üzere daha fazla Marvel karakteriyle tanışmasını istiyor. Gomez, geçtiğimiz baharda Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde Chavez rolüyle çıkış yaptı . Filmde, çoklu evrende seyahat etme gücüne sahip genç bir kız. Westview'deyken yarattığı çocuklarla yeniden bir araya gelmek için Chavez'in güçlerini kullanmaya çalışan Scarlet Witch'in (Elizabeth Olsen) dikkatini çabucak yakalar .

Chavez ve Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), Scarlett Witch'ten kaçarken çoklu evrende baş döndürücü bir yolculuğa çıkarlar ve Chavez güçlerini kontrol etmeyi öğrenir. Şu ana kadar Doctor Strange in the Multiverse of Madness , Gomez'in Chavez olarak tek görünüşü. Ancak film, Kamar-taj'da mistik sanatlarda eğitim alarak onunla ayrıldı. Ek olarak, MCU'nun bir sonraki bölümünün adı The Multiverse Saga , bu yüzden çoklu evrende seyahat etme gücüne sahip bir kızın Marvel'in geleceğinde ortaya çıkması uygun görünüyor. Chavez'in kesin geleceği hala bilinmemekle birlikte, Gomez'in görmek istediği şeyler hakkında birkaç fikri var.

Screen Rant ile yaptığı röportajda Gomez'e Chavez'in hangi MCU karakterleriyle tanışmasını istediği soruldu. İlk iki seçimi Kang ve Loki'ydi. Bu arada, Chavez'in Genç Yenilmezler ile tanışmasını da istiyor ki bu hem kendisinin hem de hayranların gerçekten görmek istediği bir şey. Aşağıdaki açıklamasına göz atın:

Elbette Kang, bence orada bariz bir şeyler var ve Loki. Ama aynı zamanda, bence Genç Yenilmezler. Hayranların bunu gerçekten görmek istediğini biliyorum, ben de öyle!

Gomez'in tüm seçimlerinin kesinlikle MCU'da potansiyeli olacaktır. Gomez'in belirttiği gibi, özellikle Kang ve Chavez ile zaten bir bağlantı var. İzleyiciler , Loki'de Kang'ın bir varyantı olan "O Kalan" gördü . Ancak, Ant-Man and the Wasp: Quantumania , Kang the Conqueror adlı farklı bir versiyonunu piyasaya sürecek. Bu varyant, çoklu evreni fethetmeye çalışan, zamanda yolculuk eden, gerçeklikten atlayan bir varlıktır. Sonunda, Chavez'in benzersiz çoklu-evrensel seyahat güçleri, Kang'ı durdurmak için tam da ihtiyaç duyulan şey olabilir. Bu arada, MCU'nun da genç kahramanları yüksek oranda piyasaya sürmesiyle, birçoğu Chavez'in tam olarak uyacağı Genç Yenilmezler'in oluşumunu bekliyor.

Sonuçta, Chavez'in MCU'daki geleceği bilinmiyor, ancak güçleri o kadar eşsiz ki sonsuz olasılıklar var. Gerçekte, ister Genç Yenilmezler, Loki, ister Thunderbolts'un yeni bir yinelemesi olsun, hemen hemen her Marvel karakteri veya ekibiyle eşleştirilebilir . Güçleri, onu imrenilen kılan bir şeydir, ancak bu aynı zamanda MCU'da yeni bir çoklu evrenin açılışını kendi avantajlarına kullanmak isteyen varlıklar için tehlikeli hale getirir. MCU'nun çoklu evrenin hikayelerinin çoğunun ana odak noktası haline gelmesiyle, Chavez gerçekten her yere sığabilir ve istediği sayıda MCU karakteriyle tanışabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.