Marvel, Ragnarok'un Thor İçin Yaptığı Gibi Seriyi Yükseltmek İçin Deadpool 3 İstiyor

Marvel, Ragnarok'un Thor İçin Yaptığı Gibi Seriyi Yükseltmek İçin Deadpool 3 İstiyor

Marvel Sinematik Evreninde bir üçlü olarak Marvel Studios, Deadpool 3'ün serisini Ragnarok'un Thor ile yaptığı gibi yükseltmesini istiyor.

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Deadpool 3'ün ilgili franchise üzerindeki etkisinin Thor: Ragnarok'a benzer olması gerektiğini söyledi . Ryan Reynolds'ın Deadpool test görüntülerini internete sızdırmasının ardından , Merc with a Mouth 2016'da saygısız çıkışını yaptı. Anıtsal başarısı, 2017'nin Logan'ı ve kendi devamı gibi diğer R dereceli çizgi roman filmlerinin yolunu açtı. 20th Century Fox çatısı altında Deadpool 2 , selefinin alay etme eğilimine bağlı kaldı. Deadpool , X-Men serisinin cansız sürekliliğine, diğer mutantlara, Marvel karakterlerine ve hatta DC'ye karşı ağız dolusu açıklamalar yaptı.

Deadpool 3 , X-Men, Fantastic Four ve Reynolds'un ağzı bozuk karakterini Marvel Studios'un kontrolü altına getiren Disney-Fox birleşmesinden önce de zaten işin içindeydi. Geçen yıl, Reynolds, Korg ile birlikte bir MCU benzeri çıkışını Free Guy için bir promoda yaptı. Ardından, bu yıl, yönetmen Shawn Levy'nin Reynolds, Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Logelin tarafından yazılan Deadpool 3'ü yöneteceği açıklandı. Marvel Studios'un ilk R dereceli MCU gezisi olan Deadpool 3 , ilgili serisini ve yeni evreni sonsuza dek değiştirmeye hazır.

SDCC'de THR ile yaptığı röportajda Feige, Deadpool 3'ün şehvetli seriyi nasıl yükselteceğini tartışıyor. Marvel Studios, her MCU üçlüsünde sürekli olarak bahsi yükseltti ve Deadp

ool 3 ile aynı şeyi yapacak gibi görünüyor . Aşağıda söylediklerini okuyun:

“Civil War, Infinity War ve Ragnarok ile yapabildiğimiz şekilde onu nasıl yükseltebiliriz? Ryan Reynolds şovunun dünyasında olmak çok eğlenceli.”

Kaptan Amerika: İç Savaş ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı gibi ekip kurma filmlerinin aksiyon açısından riskleri artırdığı yerde Ragnarok , Thor serisini Taika Waititi'nin saygısızlık ve kendine gönderme yapan mizah anlayışıyla yeniden canlandırdı . Reynolds ve Deadpool'un ikincisini zaten mükemmelleştirdiği göz önüne alındığında, Merc with a Mouth mizahını Multiverse Saga'ya uygulayacak. Deadpool 3 , Marvel Studios'un Comic-Con'daki 4., 5. ve 6. Aşama duyurularında yer almasa da , film, MCU'nun mutantları uygulamasında rol oynayabilir ve tartışmalı bir şekilde tekrarlayan ve yapmacık hale gelen komedi yaklaşımını geliştirmeye yardımcı olabilir. , tesadüfen, Waititi'nin Thor: Love and Thunder .

Profesör X'in Doctor Strange 2'deki küçük rolü ve Ms. Marvel'in mutant bükümünden sonra, Deadpool 3 bir avuç Fox karakterini MCU/Earth-616'ya uygulayabilir. Kendi adını taşıyan karakterin meta doğası, onu evrenler arasında zıplamakta ve süreklilik konularını ele almakta rahat kılıyor. Ana hat MCU'sunda yer alan Deadpool 3 , ilerleyen diğer R/TV-MA Marvel Studios projeleri için bir turnusol testi görevi görecek. MCU, Disney+'ın She-Hulk oyununda dördüncü duvarı parçalayacak olsa da, Deadpool tüm evrenin dördüncü duvarını parçalayabilir. Reynolds'un MCU görev süresinin Deadpool 3'ün ötesine geçip geçmediğini görmek ilginç olacak . MCU'nun ara sıra şakacı olarak hizmet ettiğini hayal etmek zor değil. Yenilmezler: Kang Hanedanlığı ve Gizli Savaşlar

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.