XRP Tahmini: Ripple'ın Halka Arzının ve 2022'de Kriptoyu Patlatması Beklenen Diğer Faktörler

XRP Tahmini: Ripple'ın Halka Arzının ve 2022'de Kriptoyu Patlatması Beklenen Diğer Faktörler

Altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP Ripple, kripto para birimlerinin en eskilerinden biridir ve piyasa mevcut yükseliş dalgasına karşı bağışık değildir ve o sırada 24 saatte %6 ve bir haftalık dönemin %16'sını kazanmıştır.

Bu yazımızda, 2022 yılı ve 2030 yılı için en yüksek XRP potansiyelini değerlendirerek, Ripple için orta ve uzun vadeli tahmine bakacağız. Bunun için Ripple'ın XRP'sinin önemli gücünü hatırladığımız an, teknolojik Ripple'ın XRP'sinin geleceği için çok önemli bir kavram oluşturmak için bilgi veya görsel analiz algoritmaları.

2022'de Ripple'ın XRP'sini artıracak 2 temel fayda

Ripple, SWIFT'i dönüştürmeye çalışan (şu anda bankalar tarafından tercih edilen para transferi sistemlerini sunan) uluslararası bir ödeme ağ geçidi web sitesidir . Bunun için XRP'yi yöneten şirket olan Ripple, şimdiden birkaç ortak ve birkaç banka kurdu.

Bitcoin, diğer birçok kripto para birimi gibi dağıtılırken, XRP, web sitesinin belirli yönlerini işleten özel bir şirket olan Ripple tarafından sağlanmaktadır. Bu, özellikle uzun vadede ilgilenen kripto para yatırımcıları için garanti edilebilir.

Ayrıca, Ripple'ın bankalarla bir dizi ortaklık kurmasına da izin verdi, çünkü ikincisi yüksek düzeyde düzenlenmiş ve düzenlenmemiş kripto para birimi ile etkileşime girmeyi kabul edemeyebilir.

Bir diğer önemli fark ise, XRP Ledger'ın, yol madenciliğinde kullanılan enerji miktarına yönelik eleştiriler nedeniyle artık parlak bir ışık olarak görülebilen Bitcoin ve Ethereum gibi yeni markalar inşa etmek için madencilik yapma niyetinde olmaması. Ripple, 100 milyar tanesi olan XRP sinyallerini "önceden çıkardı" ve zaman zaman yeni sinyaller yayınladı.

2022'de Ripple'ın halka arzına doğru mu?

XRP Ripple'daki sıçramanın bir başka nedeni de 2022'de olacak ve şirketin Ripple XRP'yi kontrol etmek için burslu tanıtım fırsatı uzun.

Evet, şirket sahibi uzun süredir halka arz olasılığını tartışıyor. Şu makaleye bakın: Lucid Group Hisse Fiyatı İncelemesi: Stok Üretimi Arttırdıktan Sonra Daha Yüksek Kapanıyor .

Buna karşılık, bu yılın başlarında, Ripple'ın en büyük işletme sahibi olan Japon şirketi SBI Group'un CEO'su Yoshitaka Kitao, SEC incelemesinden sonra Ripple'ın halka açılmayı planladığını söyledi.

XRP'nin bu söylentiler karşısında güçlü bir şekilde sıçradığını unutmayın; bu, bir halka arzın onaylanmasının ve tamamlanmasının muhtemelen XRP'nin fiyatını daha da patlatacağını gösteriyor.

SEC'in Ripple aleyhindeki davasının şirket için hızlı bir şekilde olumlu bir sonuca yol açmasının beklendiğini bilen uzmanlar, önerilen halka arzın 2022'nin başlarında canlı bir tartışma olan bir gerçeklik haline gelmesinin beklenebileceğini söylüyor. Mo kripto para birimi.

XRP Tahminleri 2022 ve 2030: Hedeflenecek Teknik Hedefler

Ripple'ın XRP'si için 2022 veya 2030 tahmininde bulunmak için, aşağıdaki haftalık örnek grafik gibi uzun vadeli grafiklere bakmanız gerekiyor: Aynı konuda: Altın Fiyatı: XAU / USD çifti kendini göstermek için mücadele ediyor ve üzerinde kalıyor. 1.760 dolar seviyesi. .

Saldırıdan sonra, kripto para biriminin başlangıcında, 2017 sonunda, 3,30 dolarlık rekor yükseklikle XRP'nin Kasım 2019'dan önce 2019'da düştüğü görülebilir.

Bu noktada, Ripple'ın XRP'si, grafikte yeşil renkte görünen yüksek çizgide gösterildiği gibi, halen bulunduğumuz fiyata girdi. Bu artış sırasında, XRP'nin zirvesi, 2021'in sonunda ulaşılabilecek bir eşik olan 2 dolara sıçradı ve mevcut fiyattan neredeyse %100'lük bir artışı temsil ediyor.

Ve 3,30 dolarlık 2017 rekoruna dönüş 2022'de mümkün olacak ve yeni rekorlar piyasayı 5 dolarlık bir başlangıç ​​noktasına itebilir.

2030 yılındaki XRP teknik verilerine gelince, uzun grafikler 10 dolara hatta 15 dolara çıkma olasılığını dışlamıyor.

2022 ve 2030'da Ripple'ın XRP'si: Tahmin Algoritmaları Ne Diyor?

Son olarak, XRP'nin 2022 ve sonrasında ne kadar ilerleyebileceğini belirlemek için tahmin algoritmasını öğrenmek de yararlıdır.

Bu bağlamda LongForecast algoritmasının XRP'yi 2022'de 1,5 dolar olarak tahmin ettiğini belirtmek gerekir. TradingBeast'e göre XRP'yi 2022'de 1,72 dolar olarak tahmin ediyor. Segmenti için Coinpriceforecast, XRP 2022'yi görmek için 2 , 6 dolar gösteriyor ve Ripple'ın bunu yapmasını bekliyor. 2030 yılına kadar 5 doların üzerinde olacak, bu da kripto para biriminin fiyatının 5 katı anlamına geliyor. Sonuçta portföy yatırımcısı, Ripple 2022 tahminini 1,58 dolar ve XRP 2030 tahminini 3,77 dolar olarak gösteriyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.