TrueFi (TRU) Nedir? TRU Coin Nedir?

TrueFi (TRU) Nedir? TRU Coin Nedir?

TrueFi, teminatsız bir kredi protokolüdür. Tru Coin geleceği fiyat analizi ve yorumlar.

TrueFi'nin amacı, DeFi'yi merkezi olmayan kredilendirmeye getirmektir. Bu, kripto borç verenlerin çekici, sürdürülebilir getiri oranlarının keyfini çıkarmasına yardımcı olurken, kripto borçlularına teminat gerektirmeyen öngörülebilir kredi koşulları sağlar.

TrueFi'deki tüm borç verme ve borç alma işlemleri tamamen şeffaftır ve borç verenlerin ilgili borçluları ve TrueFi ile etkileşime giren nakit akışlarını tam olarak anlamalarına olanak tanır.

TrueFi Nasıl Çalışır?

Borç verenler TrueUSD'yi borç verme, faiz ve TRU jetonlarını yetiştirmek için kullanılan TrueFi havuzuna yatırır. Kazançları maksimize etmek için kullanılmayan sermaye Curve protokolüne yatırılır.

Borçlular (değişimler ve diğer protokoller gibi) havuzdan kredi teklifleri sunar. İstedikleri sermayeyi gönderirler ve teklif onaylanırsa Ethereum adresi krediyi alır.

Borçlular, bir talep göndererek TrueFi Pool'dan borç alacaklar ve bu talep, TRU Staker tarafından fonlar için "Evet" veya "Hayır" seçeneği olarak TRU'larını belirleyerek bu tekliflere oy vermek için onaylanacak. bireysel kredi. Her oy, katılan TRU sahiplerinin kapanış kredisinin başarılı bir şekilde geri ödenip ödenmediğine bağlı olarak artacağını veya azalacağını gösterir ve bu nedenle, TRU Staker'ın dikkatli bir şekilde oy kullanması teşvik edilir.

Pool akıllı sözleşmesi, Pool risk parametrelerine ve TRU Staker Evet/Hayır oyu temelinde krediyi onaylar veya reddeder.

Borçlu, anaparayı ve faizi vadesinden önce veya önce geri ödemek zorundadır. Vadesi geçen borçlular, imzalanan kredi sözleşmesine göre yasal işlemle karşı karşıya kalacaklar.

tru-0806.jpg

TrueFi Kimler İçin Yaratıldı?

Kredi verenler, onaylı borçlulara merkezi olmayan kredilerde kullanılmak üzere TUSD'yi ve nihayetinde diğer kripto para birimlerini TrueFi Pool'a yatırır. TUSD kredilerinden yüksek getiri elde ederler. Sermayesi TrueFi üzerinden ödünç verilen borç verenler, Borç Verme Havuzuna olan tüm kredilerin geri ödenmesinden sonra ödenmesi gereken anapara ve faiz taleplerini temsil eden takas edilebilir ERC20 Havuz Tokenlerı alacaklardır. Bu tokenlarınUniswap ve diğer DEX'lerde kendi likiditeleri olabilir. Gelecekte proje, birden fazla TrueFi Havuzunun aynı anda var olabileceğini umuyor (muhtemelen yalnızca borsalara borç verme gibi belirli borç verme stratejileriyle).

Borçlular, TRU stakerlarının kredi notuna ve Havuzun onayına bağlı olarak talep göndererek TrueFi Pool'dan borç alacaklardır. Borçlular, kredinin süresi dolmadan kredi tutarını ve faizi geri ödemeli veya bağlayıcı kredi sözleşmelerinde açıklanan şartlara göre mahkemede icra edilebilir itibar ve yasal riskle karşı karşıya kalmalıdır. . İlk başta, borçlular TrustToken ekibi tarafından incelenen özenle seçilmiş fonların beyaz listesinden oluşacaktır. Zamanla TrueFi, diğer DeFi akıllı sözleşmeleri de dahil olmak üzere Ethereum adresi olan herhangi bir borçluya açılabilir.

TRU Stakerleri, desteklerini belirtmek için borçlulardan gelen kredi taleplerine “Evet” veya “Hayır” oyu verir. Gelecekte, TRU, yeni borç alanlarını onaylamak veya TrueFi geliştirmesine rehberlik etmek için kullanılabilir.

Uniswap veya Balancer'da TRU likiditesini destekleyen platform dışı likidite sağlayıcıları, LP jetonlarını TrueFi ile stake ederek TRU'yu gruplandırma fırsatına sahiptir.

TRU belirteci hakkında temel bilgiler
Token Adı: TrueFi
Kayan nokta: EKSİ
Blok Zinciri: Ethereum
Simge Standardı: ERC-20
Sözleşme: 0x4c19596f5aaff459fa38b0f7ed92f11ae6543784
Token Türü: Yardımcı Program
Toplam Arz: 1.441.129.426
Dolaşan Arz: 343.296.907


Token Tahsisi


TRU token tahsis tablosu

Özel Satış: (,5
Ödüllerin dağılımı: 9
Takım ve Yönetici: ,5
Gelecekteki takım: %4,5
Sübvansiyonlar/şirket: %9.5


TRU Belirteci Ne İçin Kullanılır?


TRU staker, kredinin onaylanıp onaylanmayacağına dair oylama sürecine katılacak.

TRU token depolama cüzdanı


TRU bir ERC20 jetonudur, bu nedenle bu jetonu saklamak için birçok cüzdan seçeneğiniz olacaktır. Aşağıdaki cüzdanlar arasından seçim yapabilirsiniz:

Yer cüzdanı

Popüler ETH cüzdanları: Metamask, Myetherwallet, Mycrypto, CHK cüzdanı
Soğuk cüzdanlar: Ledger, Trezor
TRU jetonları nasıl kazanılır ve sahip olunur
Doğrudan borsada satın alın.
TrueFi protokolünde borç veren olun.
ETH/TRU ve TUSD/tfTUSD havuzları için bir sondaj çubuğu sağlayıcısı olun.

TRU Tokenları Nereden Alınır ve Satılır?

Şu anda TRU, günlük toplam işlem hacmi yaklaşık 6,6 milyon USD olan birçok farklı borsada işlem görmektedir. Bu tokeni listeleyen borsalar şunları içerir: Binance, Gate.io, MEXC, FTX, MEXC, Uniswap…

TrueFi Projesinin Geleceği Nedir, TRU Tokena Yatırım Yapmalı Mıyım, Yapmamalı Mıyım?

TrueFi, kullanıcıların teminatsız ödünç almalarını sağlayan bir DeFi projesidir. TrueFi, kredi alanlarını beyaz listeye ve TRU staker'larının fikir birliğine göre tarar. Genel olarak, bu, 258 milyon dolara kadar bir TVL'ye sahip olduğunda olağanüstü bir DeFi projesidir. Bununla birlikte, kullanıcıların TrueFi gibi çiftçilik yapmasına izin veren projeler için, TRU jetonlarının değeri gelecekte güçlü bir büyüme göstermeyecek çünkü çiftçilerden TRU tokenları aldıktan sonra kullanıcılar genellikle uzun vadeli tutmak yerine şimdi satma eğiliminde olacaklar. Bu yazı sayesinde kendi yatırım kararlarınızı verebilmek için proje ile ilgili temel bilgileri bir nebze kavramış olmalısınız. CHK, yatırım kararlarınızdan hiçbirinden sorumlu değildir. Başarılar ve bu potansiyel pazardan bol kazançlar dilerim.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.