Omlira Nedir? Omchain Nedir? Kurucusu Kimdir? Omlira Yorum Fiyat Geleceği ve Haberleri

Omlira Nedir? Omchain Nedir? Kurucusu Kimdir? Omlira Yorum Fiyat Geleceği ve Haberleri

Türkiye'nin yeni kripto parası Omlira OmChain altyapısını kullanan yeni nesil bir kripto para birimidir. Mimarisi Ethereum ağı üzerinde bulunan bir ERC-20 uyumlu bir kripto para birimidir. OM Lira ERC-20 ağını destekleyen tüm kripto para cüzdanları ile gönderilip alınabilir. Omlira Ethereum ağı ve omChain üzerinde uyumlu bir şekilde çalışan, ERC20 uyumlu bir kripto paradır. Ethereum tabanlı teknoloji sahip olduğunuz Omlira'larınızı kendi cüzdanınızda saklamanıza izin verir. Sınırlı sayıda üretilmiş olan Omlira'lar madencilik faaliyetlerine kapalıdır. Omlira'nın toplam arzı 500 milyondur. 200 milyon Omlira staking ödülü olarak kullanılmış ve 150 milyon Omlira ise ön satışlar için ayrılmıştır.

Omlira nasıl kullanılır?

OmChain üzerinde yapılması planlanan tüm işlemlerde Omlira kullanılacaktır, yani Omlira aslında bir kripto para borsasının yerel para birimidir. Ayrıca OmChain üzerinde kurulacak OmBazaar çözümünde destek hizmetleri için Omlira kullanılacaktır. Fileshare üzerinde de Omlira kullanılabilecektir. Kripto para birimlerinin popülerlik kazanması ile her geçen gün yeni bir kripto para birimi ortaya çıkmaktadır. Türkiye'nin yeni kripto para birimi olan Omlira, şuan hazırlıkları devam eden OmChain kripto para borsasında kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Omlira Nedir?

OMLira Ethereum ağı üzerinde çalışan, ERC-20 ağı ile uyumlu bir kripto para birimidir. OMLira ERC-20 destekleyen tüm kripto cüzdanları ile transfer edilebilir. Omlira Ethereum ağı ve omChain üzerinde çalışan, ERC20 uyumlu bir kripto para birimidir. Omlira ERC20 destekleyen tüm kripto para cüzdanları ile gönderilip alınabilir.

Omlira nasıl kullanılır?

OmChain üzerinde yapılacak tüm işlemlerde Omlira kullanılacaktır. Ayrıca omChain üzerinde kurulacak omBazaar çözümünde destek hizmetleri için Omlira kullanılabilecektir. Fileshare ve Yaz Duvara üzerinde de Omlira kullanılabilecektir. Şirketi vizyonu: "Kaliteli, yenilikçi, farklı ürünler yaratarak ekosistemin en güvenilir kripto varlığı olmak. Blokzincir tabanlı çözümleri kurumlar ve işletmeler ile buluşturarak denetimi üretime dönüştürmek." şeklindedir. Şirketin misyonu ise: "Doğru ihtiyaçları belirleyip, doğru çözüm üretme felsefesi ile, blokzincir tabalı ürünler üreterek ekosisteme katkı sağlamak. Blokzincir farkındalığı yaratarak sektörün ihtiyaç duyduğu kalifiye elemanları yetiştirmek." şeklindedir. Omlira ekibinin kurucuları ve yöneticileri oldukça merak edilen bir diğer konu. Omlira internet sitesine baktığımız zaman Omlira kurucuları aşağıdaki gibi listelenmiştir.

Bülent Kavaklı (CEO) Omlira Kurucu Üye

Osman Kuzucu (CTO) Omlira Kurucu Üye

Mehmet Sarı (COO) Omlira Kurucu Üye

OmChain'in Sahip Olduğu Ekosistem İse Şirketin Yayınladığı White Paper Üzerinde Aşağıdaki Gibi Belirtilmiştir

   

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.