Lazio Taraftar Token Nedir?

Lazio Taraftar Token Nedir?

Lazio Token Ön Satış Fiyatı Yorum Grafik ve Haberleri.

Lazio Taraftar Simgesi, tüm S.S. Lazio destekçileri için hayran deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı program simgesidir. Token, S.S. Lazio taraftarlarına takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyonları avlama, NFT satın alma ve hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma yetkisi veriyor.

LAZIO tokeni, Binance Akıllı Zincirinde (BSC) yerel bir BEP-20 tokeni olarak verilir ve S.S. Lazio hayranlarını daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleri ile güçlendirir.

Lazıo, S.s. Lazio İçin Resmi Binance Taraftar Tokeni Hangi İşlevlerde Kullanılır?

  • Katılım: LAZIO token sahipleri, Binance Taraftar Token platformundaki hayran katılımıyla ilgili oylama oturumlarına katılma hakkına sahiptir.
  • Sadakat Aboneliği: LAZIO token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına abone olmak için LAZIO tokenları kullanabilecekler.
  • E-ticaret: LAZIO tokeni, S.S. Lazio'nun gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir ve Binance Pay'den yararlanılarak ürünler, maç günü biletleri, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.
  • Avantajlar: LAZIO token sahipleri, imzalı ürünler de dahil olmak üzere Binance Taraftar Token Platformunda SS Lazio ile etkileşime girerek, bir futbolcu veya efsane ile tanışıp selamlaşma, ekip üyeleriyle 1-1 telefon görüşmesi, A takımla bir antrenman seansı vb.
  • Oyunlaştırma: LAZIO token sahipleri, Binance Taraftar Token Platformunda birden fazla oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.
  • Bağış: LAZIO token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecek ve bir sadakat kanıtı rozeti alabilecekler.

lazio-fan-token-gelecegi.jpeg

Projede Önemli Noktalar

  • Blok Zinciri Altyapısı: LAZIO jetonu, Binance Akıllı Zincirinde (BSC) yerel bir BEP-20 tokeni olarak verilir. Bu, S.S. Lazio hayranlarına daha fazla erişilebilirlik sağlar ve düşük işlem maliyetlerinde çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.
  • Token Yardımcı Programı: LAZIO Taraftar Token, sınırlı koleksiyon ve Binance NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.
  • Marka Kimliği: S.S. Lazio'nun şu anda İtalya'da 1,5 milyondan fazla destekçisi ve sosyal ağlarında 2,5 milyonu aşan dijital bir hayran kitlesi var. Binance ekosistemiyle ortaklaşa olarak, LAZIO tokenine hem S.S. Lazio hayran kitlesi hem de tüm Binance kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

LAZIO Token Satış Detayları

Token Adı: Lazio Taraftar Tokeni (LAZIO)
Launchpad Sert Kapak: 4.000.000 USD
Kullanıcı Başına Sert Kapak: 20.000 USD (20.000 LAZIO)
Toplam Token Arzı: 40.000.000 LAZIO
Binance Launchpad'e Tahsis Edilen Toplam Token: 4.000.000 LAZIO (Toplam Token Arzının 'u)
Public Sale Token Fiyatı: 1 LAZIO = 1 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelikten önce belirlenecektir)
Token Satış Formatı: Abonelik
Desteklenen Oturumlar: Yalnızca BNB


Token Tahsisi

Binance Launchpad Satışı: ,00
Takım: .00
Sadakat Aboneliği :20,00%
Kullanıcı Fonu: 5,00
Geliştirici Fonu: ,00

Abonelik Zaman Çizelgesi

Hazırlık Dönemi 2021-10-14 00:00 AM (UTC) - 2021-10-21 00:00 AM (UTC): Bu süre boyunca, kullanıcı BNB bakiyeleri 7 günlük bir süre boyunca her gün için saatlik anlık görüntüler olarak hesaplanacaktır. . Bu 7 gün boyunca nihai ortalama günlük BNB bakiyeniz, daha sonra taahhüt edebileceğiniz maksimum BNB miktarını belirleyecektir.
Abonelik Dönemi 2021-10-21 06:00 AM (UTC) - 2021-10-21 10:00 AM (UTC) arası: Abonelik şu anda tüm uygun kullanıcılar için 4 saatlik bir süre için açılacaktır. Kullanıcılar, BNB'lerini taahhüt etmeden önce aynı zamanda Token Satın Alma Sözleşmesini de imzalamalıdır. Lütfen bir kez taahhüt edildiğinde, BNB'nizin kilitleneceğini ve son token dağıtımına kadar transferler, para çekme veya ticaret gibi diğer işlevleri kullanamayacağınızı veya bunlara erişemeyeceğinizi unutmayın.
Hesaplama Dönemi 2021-10-21 10:00 AM (UTC) - 2021-10-21 11:00 AM (UTC): Abonelik kapanır ve jeton tahsis hesaplaması başlar.
Nihai Token Dağıtımı 2021-10-21 11:00 AM (UTC): Nihai token tahsisiniz hesaplanacak ve karşılık gelen BNB, zaten kilitli BNB miktarınızdan düşülecektir. Düştükten sonra, LAZIO ve BNB jetonlarınızın her ikisi de spot cüzdanınıza aktarılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.