Binance Listelenecek Yeni Coinler Listesi Eylül 2021

Binance Listelenecek Yeni Coinler Listesi Eylül 2021

Son yıllarda büyük ve küçük yatırımcılar tarafından önemli ölçüde ilgi gören kripto paralar son günlerde yüksek ölçüde artış göstermekte. Yatırımcılar tarafından en çok ilgi gören kripto borsası ise büyük kullanıcı kitlesi ve yüksek para hacmi nedeniyle tabi ki de BİNANCE borsası. Yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto paralar ise genellikle ön satış aşamasında olan paralar veya büyük borsalarda listelenmek üzere olan kripto paralardır. Bunun nedeni ise düşük para hacmine sahip borsalarda işlem hacminin kısıtlı olması bu kripto paraların fiyatlarının ani yükseliş veya düşüşlere imkan veremiyor olmasından kaynaklanıyor. Bugün sizler için en yüksek para hacmine ve kullanıcı kitlesine sahip kripto para borsası olan BİNANCE tarafından yakın tarikte listelenecek coinleri listeledik.

PalGold (PALG)

PALG coin nedir? veya PALG coin projesi nedir? Bütün detayları ile inceleyelim. Playandlike tarafınan üretilen bu coin; dünyanın dört bir yanından insanların yayınladıkları kısa videolar ile eğlenerek keyifli vakit geçirdikleri sosyal bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında başkaları tarafından yayınlanan videoları beğenebileceğiniz ve izleyebileceğiniz bir sosyal medya platformu. Ayrıca sadece eğlenmek için değil keyifli vakit geçirdiğiniz videolarınızı paylaşarak ödül sistemi ile çalışan bu platformdan gelir elde edebiliyorsunuz. Yani paylaştığınız videolar diğer insanlar tarafından ilgi gördüğü zaman Palg coin kazanabiliyorsunuz ve 250 Palg coine ulaştığınız zaman bu paraları banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Bitiş Tarihi: 5 Eylül 2021
  • Satışta 1 milyon adet PALG bulunmaktadır.
  • ICO fiyatı $1’dir.

Bloktopia (BLOK)

BLOK coin nedir? BLOK coin projesi nedir? Bütün detayları ile inceleyelim. Birçok kripto para analisti ve takipçisi tarafından ilgi gören bu coin ilginç bir proje ile karşımıza çıkıyor. Kendilerini Bloktopia olarak adlandıran bir kripto para topluluğu için bir çeşit sanal gerçeklik deneyimi sunmayı hedefliyor. VR gözlükler yardımı ile bağlanabileceğin bu sanal dünyada blok coin sahipleri yani bu kripto paraya sahip olanlar “bloktopyalılar” olarak adlandırılacak. Kullanıcılar bu sanal dünyada yerlerini alarak reklam gelirleri elde etmeyi, video oyunları oynamayı ve daha birçok farklı aktivitede yer alarak keyifli zaman geçirmeyi hedefliyor. Bu sanal dünya oluşturulurken 3D grafik motoru kullanan Bloktopia birçok farklı ve alışılmamış deneyim elde etmeyi amaçladıklarını belirtiyor. Bu platform özelinde yabancı insanlarla iletişim kurabilir hatta NFT token olarak oluşturduğunuz sanat eserlerini ve eşyalarınızı diğer insanlara satabilirsiniz.
  • Bitiş Tarihi: 29 Eylül 2021
  • Satışta 2 milyar adet BLOK bulunmaktadır.
  • ICO fiyatı $0.00025’dir.

Base Reward Token (BRT)

Base Reward Token nedir? BRT coin projesi nedir? Herksin merak ettiği bu soruları tüm detayları ile birlikte inceleyelim. Temelinde ödül sistemi ile çalışan Base Reward Token ana amaç olarak farklı işletmeleri ve blok zincirlerini birbirleri içerisinde bağlayarak tek katmanlı bir sistem oluşturmak. Akıllı sözleşmeleri ile de belirttikleri üzere BRT biriktirme protokolü ile BRT tokenları biriktirdikçe ödül havuzundan kendi payınızı alabiliyorsunuz. Ek olarak şirket, elde ettiği kârın %60’lık bir kısmını kullanıcılarına dağıtarak ödül havuzunu genişletmek istediğini duyurdu. Ayrıca tokenları sizden aldıktan sonra bu tokenler üzerinde yakım işlemi uygulayarak dolaşımdaki arzı sürekli kontrol altında tutmak istediklerini belirtiyorlar. Şuan toplam BRT arzı 12 milyon ve tekrar basılmayacağı bildiriliyor.
  • Proje Bitiş Tarihi: 15.09.2021 (15 Eylül 2021)
  • ICO fiyatı: 0.15$
  • Satışta 2.500.000 BRT bulunmaktadır.
   

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.