Yeni PS Plus İçeriğinin Sızdığı Bildirildi, PS1 Filtreleri ve Oyun İçeriyor

Yeni PS Plus İçeriğinin Sızdığı Bildirildi, PS1 Filtreleri ve Oyun İçeriyor

Sony, bir dizi PS1 filtresi ve yeni bir oyunun sızdırıldığı iddia edildiğinden, yenilenen PS Plus'ta bulunan tüm yeni içeriği açıklamamış olabilir.

Sony, yenilenen PlayStation Plus hizmetinin küresel lansmanına hazırlanırken, yeni sızıntılar, listelenmemiş bir oyun gibi önceden duyurulmamış içeriğin yanı sıra klasik PS1 oyunları için olası filtre seçeneklerini ortaya çıkardı. Sony, bu yılın başlarında PlayStation Plus'ın PlayStation Now ile birleşeceğini ve ilkini Xbox Game Pass'e benzer katmanlı bir hizmete dönüştüreceğini duyurdu.

Sony'nin abonelik hizmetinin yenilenen birleşmesi, Asya pazarına zaten sunuldu ve önümüzdeki birkaç hafta içinde dünya çapında kademeli olarak kullanıma sunulmasına devam edecek. Yeni hizmetin ilk katmanı olan PlayStation Plus Essential, mevcut PlayStation Plus ile aynı şekilde çalışacak ve diğer iki katman, önceki PlayStation konsol nesillerinden oyunlara erişim sağlayarak oyun kitaplığını daha da genişletecek. PlayStation Plus Extra olarak da bilinen ikinci katman, esas olarak PlayStation Plus ile PlayStation Now'ı birleştirirken, en yüksek katman olan PlayStation Plus Premium, PS1 ve PSP'ye kadar uzanan oyunlara erişim sağlar.

Bununla birlikte, oyuncular onları tekrar ziyaret etmeyi seçerse, bu klasik oyunlardan bazılarına çeşitli modern seçenekler sunulabilecek gibi görünüyor. ResetEra kullanıcı crackswiftie'ye göre ( Eurogamer aracılığıyla), yeni PlayStation Plus'taki PS1 oyunları için yerel, 16:9 için 4:3 ve genişletilmiş çözünürlüklerin yanı sıra bir CRT de dahil olmak üzere bir üçlü filtre de dahil olmak üzere birden fazla görsel seçenek sunulacak. -ilham veren. Filtreler varsayılan, retro klasik ve modern olarak listelenmiştir. Üç filtre, Oddworld: Abe's Oddysee için bir dizi resimde sergilendi , Sony'nin orijinal listesinde olmayan bir oyun, şirketin lansman sırasında açıklayacağı daha fazla oyun olduğunu gösteriyor. Sızıntı şu anda doğrulanmasa da, geçerliliğini gösteren ekran görüntüleri eşlik etti.

Sony, yenilenen PS Plus abonelik hizmetiyle bazı klasik oyunlarına belirli modern oyun öğeleri eklemeyi planladığını zaten belirtmişti. Eski oyunlarının çoğunda gelişmiş grafik kalitesi sağlamanın ötesinde, PlayStation Classic Siphon Filter'ın ödül desteği alacağı doğrulandı , bu da daha birçok klasiğin benzer bir şeye sahip olacağını gösterebilir.

Katmanlı hizmete geçiş, Sony'nin halihazırda bu tür bir iş modeline sahip olan rakiplerine karşı kendisini daha iyi konumlandırmasına olanak tanıyacağı için uzun süredir beklenirken, yeni PlayStation Plus'ın aslında mevcut modelden daha kötü olacağına dair bazı endişeler vardı. aynı miktarda içeriği daha yüksek bir fiyata sunarak. Bununla birlikte, Sony'nin en azından klasik oyunlarına bazı benzersiz özellikler sağlamaya çalıştığı görülüyor ve belki de bu, bazı oyuncularla ayarlanan fiyatı telafi edebilir. Yeni PlayStation Plus'ın nasıl alınacağına ve sızdırılan içeriğin doğru olup olmadığına dair tam bir resim elde edebilmek için dünyanın Temmuz ayına kadar beklemesi gerekecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.