Tüyler ürpertici FNAF Hayran Videosu Bulunan Bir Film Filmi Gibi Görünüyor

Tüyler ürpertici FNAF Hayran Videosu Bulunan Bir Film Filmi Gibi Görünüyor

A Five Nights at Freddy'nin hayranı, FNAF 2 ortamında ürkütücü bir Withered Chica'nın yer aldığı, kabus gibi bir görüntü animasyonu yaptı.

A Five Nights at Freddy'nin hayranı, bulunan korku filmi tarzında tüyler ürpertici bir kısa animasyon videosu hazırladı. Devasa popülerliğe sahip bağımsız korku serisi, oyunculara etkileyici sanat eserlerinden Glamrock Freddy'nin sevimli Furby versiyonuna kadar her türden hayran eseri yaratma konusunda ilham verdi .

Onlarca yıla yayılan bir zaman çizelgesiyle, FNAF'ın en ilginç tasarım yönlerinden biri, tanıdık animatronik karakterlerin yeni bir zamana ve ortama uyacak şekilde yeniden tasarlandığını görmektir. Güvenlik İhlali'nin şık ve parlak Glamrock animatronikleri, örneğin, orijinal oyunun kürklü pizzacı grubundan çok uzaktır. FNAF 2'de , orijinal bant, yedek parçalar için kullanıldıkları ve sonuç olarak harap bir durumda oldukları bir arka odaya, Parçalar/Hizmet'e indirilmiş olarak görülüyor. Bu kötü onarım durumu, bu enkarnasyonları FNAF 1'den daha prezentabl benliklerinden ayırmak için 'Withered Animatronics' adının ortaya çıkmasına neden oldu.. Withered tasarımları hayranların dikkatini çekmek için hızlıydı ve bu nedenle doğal olarak FNAF'ın Withered Bonnie'sinin karmaşık bir boru temizleyici bebeği gibi birçok yaratıcı çalışmaya yol açtı.

Şimdi başka bir FNAF solmuş animatronik olan Withered Chica, Reddit kullanıcısı The-Endos-Cove'un The Party Room başlıklı hayran yapımı kısa videosunun yıldızı . Blender'da yapılan video, elde tutulan bir video kameradan alınan kısa bir görüntü olarak sunulmaktadır. Bulunan bir korku filminden bir sahnede, bilinmeyen film yapımcısı, adını taşıyan odayı keşfeder ve bir gürültü dikkatlerini çekmeden önce duvar dekorasyonlarını ve benzerlerini inceler. Arkasını döndüğünde, film yapımcısı (ve seyirci), video uğursuz bir şekilde siyah bir ekrana ve statik sese dönüşmeden önce Withered Chica'nın ani görünümü ile karşılanır. FNAF'ın ikonik korkutma stiliyle mükemmel bir uyum içinde olan küçük ama iyi uygulanmış bir jumpscare.

FNAF videosunda kullanılan Withered Chica modeli , karakterin kötü şöhretli ikinci diş setini ayrıntılı olarak gösteren kırık çenesiyle özellikle ürkütücü. Unutulmaması gereken bir başka faktör de, bu Chica'nın bozulduğu ve bakıma muhtaç olduğu fikrini satmaya büyük ölçüde yardımcı olan küçük bir ayrıntı olan, her zaman çok hafif odaklanmamış bir çift gözdür. The-Endos-Cove'un modelleme ve canlandırmadaki becerisi The Party Room'da çabucak ortaya çıkıyor ve gerçekten korkunç dorukta hayranları hem ürküyor hem de daha fazlasını istiyor; sadece 33 saniye uzunluğundaki bir klip için etkileyici bir başarı. Chica'nın popülaritesinin FNAF'tan Freddy'nin popülaritesine göre ikinci planda kalmasına rağmen, Chica'nın kullanımının akıllıca bir seçim olduğu kanıtlandı.; iyi karakter tasarımının mükemmel bir örneği.

Bir an için, Parti Odası'nın resmi bir FNAF eseri değil, sadece bir hayran animasyonu olduğunu unutmak şaşırtıcı derecede kolay olabilir . The-Endos-Cove'un çalışması çok iyi uygulanmış ve gerçek buluntu filmlerde olduğu gibi, izleyici kendilerini dünyanın kendilerine gösterilen en iyi niyetli ayrıntılarıyla bile ilgilenirken buluyor. İnançsızlığın askıya alınması burada tam olarak etkilidir, bu da Withered Chica'nın ani saldırısını bu kadar etkili kılan şeydir. Hem kendiliğinden hem de olayların doğal bir ilerlemesidir. Bu nedenle, videonun kısalığı, doğal olarak ürkütücülüğüne gerçek bir engel teşkil etmiyor ve sonunu düşünürsek, onu daha da geliştirebilir. Freddy'nin oyunlarında resmi Five Nights'ın tonu değişmiş olsa da,FNAF: Security Breach'in 2021 lansmanı, hayran eserlerinin önceki oyunları taklit etme yeteneğinden daha fazlası olduğu açık.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.