Total War: Warhammer 3, manipülasyonun kaotik beyni Tzeentch'i tanıttı

Total War: Warhammer 3, manipülasyonun kaotik beyni Tzeentch'i tanıttı

Total War: Warhammer 3, manipülasyonun kaotik beyni Tzeentch'i tanıttı

Kana bulanmış balrogları ve kusmuklara bulanmış zombileri unutun. Kaos'un en zeki hizmetkarları, sürekli değişen Tzeentch'in önümüzdeki yıl Total War: Warhammer 3'e girmesiyle her şeyin planlar, manipülasyon ve öngörülemezlikle ilgili olduğunu biliyor.

Kislev ve Cathay ile zaten tanışmış olan Sega, bu hafta Total Warhammer 3'ün yığınına üçüncü bir hizip getirdi. Diğer Kaos tanrılarından daha az önde ve ezik olan Tzeentch orduları, büyük ölçüde büyücülük ve hareketliliğe odaklanır, düşmanlara uzaktan büyüler gönderirken, zırhlı savaşçılar uçan disklere frizbi atarak yıldırım hızında kavgalara girerler.

Bu ordunun başında, çağdaşlarından çok daha hızlı büyü yapabilen ve takipçileri savaşta ne kadar çok büyülerse o kadar güçlü büyülere erişim sağlayan iki başlı büyük bir kuş adam olan Kairos Fateweaver var.

maxresdefault.jpg

Strateji düzeyinde, sonsuz entrikacı bir usta manipülatör rolünü gerçekten oynamak için sağlıklı bir araç cephaneniz var gibi görünüyor. Fateweaver, diplomatik durumları manipüle etmek, savaş sisini kaldırmak ve dünya haritasındaki büyünün gücünü istediğiniz gibi değiştirmek için özel "Yolları Değiştirme" eylemleri gerçekleştirebilir.

Tzeentch ordularının nasıl oynadığı, tarikatların nasıl ortaya çıkıp size tapacağından orduları tamamen ışınlama yeteneğine kadar daha fazla ayrıntı Total War blogunda bulunabilir. Total Warhammer'ın geniş kadrosuna yeni ordular eklemenin ötesinde, gelecek yılki bölüm aynı zamanda serinin sevilmeyen kuşatmalarını düzeltmeyi umuyor.


Natalie Clayton

20 yıl önce, Nat ilk kez Jet Set Radio Future oynadı ve o zamandan beri oyunları düşünmeyi bırakmadı. 2020'de PC Gamer'a katıldı ve Rock Paper Shotgun, Waypoint, VG247 ve daha fazlasında üç yıllık serbest raporlamadan geliyor. Avrupa indie sahnesinde yer alan ve Can Androids Pray gibi eleştirmenlerce beğenilen küçük oyunlar geliştiren Nat, her zaman çığlık atacak yeni bir merak arıyor - bir sonraki en iyi indie sevgilisi mi yoksa basitçe bir Scotmid'i Black Mesa'ya modifiye eden biri mi? Ayrıca rekabetçi bir Splatoon takımında oynadı ve resmi olmayan bir şekilde Horizon takma adı altında Apex Legends'ta göründü.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.