Son Pokémon Scarlet & Violet Trailer Rideable Legendaries'i Onayladı

Son Pokémon Scarlet & Violet Trailer Rideable Legendaries'i Onayladı

Pokémon Scarlet ve Violet'in en yeni fragmanı, iki Efsanevi yaratık Koraidon ve Miradon'ın binilebilir binekler olarak hizmet edeceğini ortaya koyuyor.

Pokémon Scarlet ve Violet'in en son fragmanı , oyuncuların arkadaş olacağı ve bineceği Efsanevi yaratıklar da dahil olmak üzere, yaklaşan canavar toplama oyunları hakkında çok sayıda yeni bilgi içeriyor. Bu yılın başlarında Nintendo nihayet , oyuncuları, Pokémon ustalarının savaşması, ele geçirmesi ve ele geçirmesi için yepyeni temel yaratıklarla dolu, Avrupa'dan ilham alan bir açık dünyada yepyeni bir yolculuğa çıkaracak olan Scarlet ve Violet ile en yeni nesil Pokémon'u duyurdu. ve tren.

Bu yeni Pokémon'ların birçoğu , oyunun geleneksel Starter Trio of Sprigatito, Quaxly ve Fuecoco da dahil olmak üzere daha önceki Pokémon Scarlet ve Violet fragmanlarında gösterilmişti. Pokémon Scarlet ve Violet için onaylanan diğer yeni Pokémon , oyunun iki versiyonundan birine özel olacak ikiz ejderha benzeri Efsanevi Pokémon çiftidir. Hangi oyunun satın alınacağına dair bu seçim nihayetinde oyuncu tercihine bağlı olsa da, Pokémon Scarlet ve Violet'in Efsaneleri , oyuncuların onları beklenen Pokémon savaşları dışında kullanmaları açısından geçmiş Pokémon girişlerinden benzersiz olacak.

Bugün erken saatlerde, resmi Pokémon YouTube kanalı , en son Pokémon Presents canlı akışının bir parçası olarak Pokémon Scarlet ve Violet için yeni bir fragman yayınladı. Birçok heyecan verici yeni bilgi arasında, bu fragman Scarlet ve Violet'in kutu sanatında yer alan iki Efsanevi Pokémon'un işlevidir: Koraidon ve Miradon. Önceki Pokémon oyunlarının Efsaneleri'nin aksine , bu garip sürüngen canavarlar, Scarlet ve Violet'in Paldea bölgesinin açık dünyasını keşfetmek için binilebilir binekler olarak hizmet edecek. çeşitli alternatif formlarda. Oyuncular, Koraidon ve Miradon'un motosikleti andıran yer formuyla çimenli alanlar ve diğer ortamlarda koşabilecek, bir tür jetski modunda su üzerinde hareket edebilecek ve hatta Legendaries'in uçuş formunda havada süzülebilecekler.

Oyuncuların Pokémon Scarlet ve Violet'in ikiz Legendaries'e binebilecekleri gerçeği , bugünün canlı yayınında gösterilen tek yeni bilgi olmaktan çok uzak. Sonunda oyuncuların keşfedeceği bölgeyi adlandırmanın ve Pokémon Scarlet ve Violet'in uzun süredir devam eden Pokémon video oyunu serisinin ilk gerçek açık dünya girişi olacağını doğrulamanın yanı sıra , en son Scarlet ve Violet fragmanı oyunun hikayesinin daha fazlasını ortaya çıkardı, oyuncuları iki renk kodlu akademiden birinde yeni kayıtlı bir öğrenci rolüne sokacak ve Eğitmenlerin Paldea dünyasını dolaşmasına ve Pokémon Scarlet ve Violet'e meydan okumasına izin verecek.' Spor salonu liderleri kendi hızlarında. Scarlet ve Violet'te oyuncuların etkileşime gireceği destekleyici karakterlerin çoğu , yeni Paldean Pokémon türevlerinden birkaçı ve oyuncuların yakalayabileceği ve yolculuklarında savaşabilecekleri yepyeni, kristal benzeri Terastal formları tanıtıldı. PokéDex'lerini tamamlayın ve dünyanın en saygın Pokémon eğitmeni olun.

Pokémon Scarlet ve Violet , Scarlet ve Violet'in iki Efsanesinin , oyuncuların Paldea bölgesinin açık arazisinde özgürce dolaşmaları için binek olarak nasıl kullanılabileceği de dahil olmak üzere, Pokémon serisinin zamana meydan okuyan formülünü birçok yönden sarsıyor gibi görünüyor. Pokémon Scarlet ve Violet resmi olarak 18 Kasım'da Nintendo Switch'te piyasaya sürülmeye ayarlandığından , oyuncuların bu nadir ve çok biçimli yaratıkların sırtına tırmanmak için sadece birkaç ay daha beklemeleri gerekecek .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.