Slime Rancher 2 Teaser Sevimli Yeni Slime Türlerini Gösteriyor

Slime Rancher 2 Teaser Sevimli Yeni Slime Türlerini Gösteriyor

Slime Rancher 2, oyuncuları uzayın derinliklerinde yeni bir maceraya çıkaracak ve son teaser görüntüleri, oyuncuların yakalayabileceği yeni tür slime'ları gösteriyor.

Slime Rancher 2 için yeni görüntüler , yeni bir biyoma bir bakışın yanı sıra ilk oyunda olmayan farklı slime'ları ortaya çıkardı. Slime Rancher , hisli slimelarla dolu uzak bir gezegende geçen sevimli bir hayattan kesit simülasyon oyunudur. Oyuncular farklı mahsulleri toplar, "Uzak, Uzak Menzil"in geniş haritasını keşfeder ve her biyomda yaşayan farklı balçık türleri toplar. Slime Rancher 2 geçen yaz duyuruldu ve ilk oyunun hayranlarına maceralarına yeni bir ortamda devam etme şansı verdi.

Fanlar , Rainbow Island için Far, Far Range'den ayrılırken Slime Rancher 2'de yine Beatrix LeBeau olarak oynayacak . Slime Rancher 2'nin ilk fragmanları, oyuncuların yeni çiftçilik araçlarına ve keşfedilecek çok sayıda yeni yere erişebileceklerini gösteriyor. Oyuncular, Plort'ları için farklı slimeleri yakalayıp yetiştirebilecek olsa da, yeni çiftlik yeri dev bir cam seranın içinde olacak ve balçık habitatları ve tarım ekipmanları için daha fazla alan sunacak gibi görünüyor.

SlimeRancher'ın Twitter'da attığı bir tweet'te, hayranlara Slime Rancher 2'nin yeni dünyasına bir göz atmak için birkaç teaser görüntüsü paylaşıldı . Görüntüler, bir yarasa balçık, iki çeşit fener balığı balçık ve fener balığı balçıklarından biriyle çaprazlanmış gibi görünen büyük bir pembe balçık dahil olmak üzere yeni balçıkları gösteriyor. Oyuncular ayrıca görüntülerden birinde küçük, mavi bir kaya balçık görecek, Slime Rancher'ın geçmiş balçık çeşitlerinin de devam oyununa dahil edileceğini doğrulayacak.

Ek olarak, teaser görüntüleri oyunculara Slime Rancher 2'de "mercan kabuklu gelgit havuzları" olarak adlandırılan yeni bir biyoma bir bakış sunuyor. Tweet'e göre, bu havuzlar, renkli mercanlarla benekli kayalık manzaralar sunarak, oyuncuların keşfedebilecekleri ana konumlar arasındaki sınırları oluşturuyor. Ayrıca, orijinal Slime Rancher gibi , bu haritaların etrafına küçük mağaralar yerleştirilecek ve oyunculara dünyayı keşfederken gizli hazineleri ve güzel saklanma yerlerini bulma fırsatı verecek gibi görünüyor. Şu anda, havuzlarda hangi kaynakların bulunabileceği bilinmiyor, ancak yerel bitkiler ve ağaçlar aracılığıyla yeni tarıma elverişli mahsul türlerinin elde edilmesi olasıdır.

slime-rancher-2-teaser-shows-new-slime-types.webp

Slime Rancher ve Slime Rancher 2 , simülasyon ve yaşamdan kesit oyunları sevenler için benzersiz ve farklı bir seçenek sunuyor. Keşfetmeye odaklanmak düşük risklidir ve oyun oynarken rahatlamak isteyenler için sakin ve hoştur. Birkaç NPC ve yalnızca sevimli, zıplayan balçık türlerinin yaşadığı geniş manzaralar ile sıradan bir oyun deneyimi için mükemmel bir seçenek olabilir. Umarım, Slime Rancher 2 hakkında daha fazla haber yakında hazır olacak ve oyunculara bir sonraki dünya dışı maceralarına daha ayrıntılı bir bakış sunacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.