Skyrim Fan'ın Konuşan Whiterun Guard Peluş Mem'leri Yeniden Yaşamanızı Sağlıyor

Skyrim Fan'ın Konuşan Whiterun Guard Peluş Mem'leri Yeniden Yaşamanızı Sağlıyor

Tutkulu bir Skyrim hayranı, bir Whiterun muhafızının son derece ayrıntılı, konuşan bir peluşunu yaptı ve evet, kötü şöhretli "dizdeki ok" satırını söylüyor

Skyrim'in kötü şöhretli Whiterun muhafızı, hayran yapımı bir konuşan peluş ile ölümsüzleştirildi ve sinir bozucu derecede sevimli. Bethesda'nın hit RPG oyunundaki donuk ve çoğu zaman işe yaramaz varlıklarına rağmen, şehir muhafızları Skyrim'in en çok alıntılanan satırlarından sorumludur ve bu da bir dizi eşit derecede unutulmaz mem ile sonuçlandı. Bir hayran, Skyrim'in muhafızlarının akıllı olmak için yeterince maaş almadığını öne sürse de, Dragonborn'un destansı arayışındaki anlamsız tuhaflıkları daha az komik değil.

The Elder Scrolls V: Skyrim , çeşitli NPC'lere ev sahipliği yapmaktadır. Kabul etmek gerekir ki, saygıdeğer Jarl Balgruuf, manyak Cicero ve tabii ki dizi bilgesi Yalancı M'aiq gibi bazıları diğerlerinden biraz daha fazla öne çıkıyor. Yine de Skyrim gibi parçalanmış oyunların etrafında tezahür eden kaçınılmaz meme kültürü sayesinde , bir grup NPC hepsinin üzerinde duruyor: Skyrim'in şehir muhafızı. Tamriel'in kuzey kıtasının monoton ama daha az vokal olmayan devriyeleri, yoldan geçen Dragonborn'da sık sık konuşacak ve kendilerine doğru tekrar tekrar birkaç tanıdık cümle söyleyecektir. Skyrim'in dokuz Kale'si arasında çok az diyalog değişikliği olduğu için, bu yeniden düzenlenmiş ifadeler, iyi ya da kötü, daha akılda kalıcı. Skyrim'deyken _Windhelm'den gelen bir Skyrim muhafızının uçuş gücüne ulaşmasıyla sonuçlanan bir aksaklık gibi , Kuzey'in askerleri genellikle Skyrim'in günlük humdrumunun başlıca örnekleridir.

tarafından yakın zamanda bildirildiği üzere, Reddit kullanıcısı Aragog83'ün tutkusu sayesinde , Hold of Whiterun'un Skyrim muhafızı kendi konuşan peluşlarını alıyor. Aragog83 kısa süre önce, malzemelerin yüksek çözünürlüklü yakın çekimleri ve birçok ses klibinin önizlemesi de dahil olmak üzere, yaratımlarının inceliklerini gösteren ayrıntılı bir video paylaştı. Aragog83, “ Bu alt bölümdeki birçoğunuz gibi, Skyrim de yayınlandığından beri hayatımın büyük ve çok önemli bir parçası oldu ” diyor ve ekliyor: “Oyuna olan aşkım, en sevdiğim NPC'lerden birini peluş biçimde ölümsüzleştirmem için bana ilham verdi. ” Muhteşem ayrıntının yanı sıra, plushie'nin ana çekiciliği, “ Lollygagging yok ” dan “ e kadar hayranların en sevdiği 37 cümleyi içeren şarj edilebilir ses kutusudur.Bir göbek dolusu bal likörü ”ve tabii ki tüm zamanların Skyrim muhafız klasiği “ Arrow to the Knee. Aragog83'e göre, peluş etkileyici 10,5 inç boyunda duruyor ve inanılmaz derecede ayrıntılı kıyafeti ve zırhı için keçe, vinil, jarse ve suni kürk kullanılarak elle dikiliyor. Tek istisna, minyatür zincir bağlantılardan yapılmış zincir postadır. Kılıç ve kalkan aynı zamanda manyetik olarak değiştirilebilir, kalkan üzerinde güzel bir serigrafi baskı Whiterun at mührü vardır.Ne yazık ki, Aragog83 bu parçayı ticari amaçlarla kopyalamayacak.

Skyrim'in Whiterun Guard'ı Konuşan Bir Peluş ile Canlanıyor

skyrim-funniest-quotes-know-you-1.jpg

Aragog83'ün sevimli peluşu, Skyrim'in yaklaşık 11 yıllık varlığı boyunca ilham verdiği birkaç harika hayran çalışmasından biridir . Sanat eserleri, el yapımı kopyalar, yaratıcı modlar ve taşan bir mem seli, Skyrim'in her zaman tutkulu topluluğu arasında sürekli olarak paylaşılıyor . Sadece bu da değil, topluluk hala oyunun bilgisi hakkında, mütevazı bir Skyrim köyü olan Rorikstead hakkında karanlık bir sır gibi şeyler keşfediyor . Kaçınılmaz Elder Scrolls VI hayranlar için şüphesiz heyecan verici olacak olsa da, Skyrim'in etkisinin unutulması pek olası değil.

Bu Whiterun Guard peluş şu anda türünün tek örneği olsa da, belki de yeniliği Bethesda'yı resmi bir satın alma hattını onaylamaya ikna edebilir. En heyecan verici NPC'ler olmasa da, Skyrim muhafızları, muhtemelen resmi bir peluş için bir veya iki Septim bombalamayı umursamayan hayran kitlesi arasında hala sevgiyle hatırlanıyor - her zaman konuşuyor olsalar bile.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.