Sızıntıya Göre Call of Duty 1 & 2 Potansiyel Olarak Yeniden Düzenleniyo

Sızıntıya Göre Call of Duty 1 & 2 Potansiyel Olarak Yeniden Düzenleniyo

Bir sızıntı, Call of Duty 1, 2 ve World at War'ın ana sürümler arasındaki "boş alanı" telafi etmek için yeniden düzenlenmiş sürümler alabileceğini iddia ediyor.

Bildirildiğine göre, Activision premium taksitler arasındaki boşluğu kapatmaya çalışırken Call of Duty 1, 2 ve World at War yeniden düzenlenmiş sürümler alabilir. Bu söylenti, bir Bloomberg raporunun Activision'ın Vanguard'ın nispeten düşük performansının ardından Call of Duty'nin yıllık sürüm modelini terk etmeyi planladığını iddia etmesinden birkaç hafta sonra ortaya çıkıyor. Mega yayıncı o zamandan beri bu kadarını yalanladı ve bu takvim yılı, 2023 ve sonrası için oynaması ücretsiz ve premium projelerin üzerinde ısrar eden bir açıklama yayınladı.

Call of Duty: Vanguard 2021'de hala listelerin zirvesindeyken, Black Ops Cold War'un 2020'nin sonlarına doğru piyasaya sürülmesiyle karşılaştırıldığında satışları düşüşteydi . Bununla birlikte, eksikliklerinin tamamı şimdilik kilit altında ve kilit altında. Doğrusu, MTX yüklü Mobil ve Warzone deneyimlerinin olağanüstü başarısı sayesinde 2020'nin Call of Duty markasının bugüne kadarki en başarılı yılı olduğu düşünüldüğünde, kazanılan gelirdeki marjinal bir değişiklik bile endişe verici görünebilir . Elbette, Microsoft'un beklemede olan Activision Blizzard'ı satın alması, Call of Duty'nin geleceğinde önemli bir rol oynayabilir., ilave olarak. Ancak yeni bir rapor, ikinci şirketin yaklaşmakta olan birkaç sürüm için halihazırda planları olduğunu gösteriyor.

2021/12/26/call-of-duty-1.jpg

Call of Duty sızıntısı Ralph'e (DualShockers aracılığıyla göre Activision , klasik deneyimleri yeniden düzenleyerek "premium COD girişleri arasındaki boş alanı " doldurmayı planlıyor. Ralph, bir Twitter gönderisinde Call of Duty 1, 2 ve 2008'in World at War'un yeniden düzenlenmiş tedaviyi alacak taksitler olarak sayıldığını belirtti. Görünüşe göre yayıncı, Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered'ı Nintendo Switch'e taşımayı planlıyor . Sızıntı yapan kişi, bu projelerin sözde mağaza raflarına ne zaman ulaşacağından bahsetmedi.

Ralph'in iddialarının, ücretli bir Call of Duty oyununun bu tatil sezonunda çıkmayacağı inancına dayanıp dayanmadığı belli değil. Başka bir deyişle - bu yeniden düzenleme çalışmaları yıllık sürümler arasındaki boşluğu kapatacak mı yoksa yıllık Kasım ayı çıkışının yerine mi başlayacaklar? Yukarıdaki söylentilerin doğru olduğunu varsayarsak, bu ayrıntılar şimdilik bir sır olarak kalıyor.

Bu sözde sızıntıyla ilgili en ilginç şey, Call of Duty 1, 2 ve World at War'ın hepsinin İkinci Dünya Savaşı sırasında gerçekleşmesidir. COD göz önüne alındığında biraz aşırı görünüyor : Vanguard ayrıca oyuncuları II . Belki de bu sadece İkinci Dünya Savaşı setli Call of Duty maceralarının dönemidir? Eğer öyleyse, pek çok hayran, sonunda çabaya değer, daha önceki girişlerden bazılarına geri dönüş bulabilir.

SONRAKİ: Call of Duty: Warzone Oyuncusu Öldürme Serisine Devam Etmek İçin Helikopterle şaha kalkıyor!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.