Sevimli BOTW Bokoblin Cosplay Bu Yıl Cadılar Bayramı'nı Kazanmalıydı

Sevimli BOTW Bokoblin Cosplay Bu Yıl Cadılar Bayramı'nı Kazanmalıydı

Genç bir Legend of Zelda: BOTW hayranı, Bokoblin cosplayiyle bir Cadılar Bayramı yarışmasını kaybetti, ancak birçok çevrimiçi hayran, topluluğu övdü.

Genç bir Legend of Zelda: Breath of the Wild hayranı bir Cadılar Bayramı kostümü yarışmasını kazanmayı kaçırdı, ancak diğer hayranlar Bokoblin kostümünün harika olduğu konusunda hemfikir. Cadılar Bayramı, hayranların Link özellikli BOTW balkabağı feneri gibi sezona uygun çeşitli Zelda temalı kreasyonlar yaptığını gördü .

Reddit kullanıcısı Fallscreekishome kısa süre önce 10 yaşındaki oğullarının tam bir Bokoblin kıyafeti içinde büyüleyici bir fotoğrafını yayınladı. Sevimli kostüm aslında ek poster panosu ve ağ ile birlikte papier-mâché ile kaplanmış balkabağı pinatasından yapılmıştır. Cam gözler, tamamen doğru Bokoblin cosplayini uygun şekilde kararmış bir Paslı Kılıç ile tamamlıyor. Ne yazık ki, bu inanılmaz çaba yerel bir yarışmayı kazanmaya yetmedi, galip gelen yerine gitar kullanan bir 'rock ıstakoz' oldu. Görünüşe göre jüri üyeleri pop kültürü konusunda pek bilgili değiller; Stranger Things'den bir Demodog , görünüşe göre bir Venüs sinek kapanı ile karıştırıldı. Ne olursa olsun, bu kostümün, Breath of the Wild'ın benzer şekilde inanılmaz bir cosplayi kadar sevilen olduğu açıktır.2021'de yayınlanan Urbosa . Reddit gönderisine verilen desteğin patlaması, hakimlerin yeniden düşünmesi gerektiğini gösteriyor.

Bokoblin Cosplay, BOTW'dan Doğrudan Çıkmış Gibi Görünüyor

zelda-botw-bokoblin-camp.jpg

Bu kostümün Breath of the Wild oyuncuları arasında popüler oyu neden açıkça kazandığını görmek kolay. Genç hayran, Bokoblin cosplayinde çok ikna edici görünüyor ve oyunun mümkün olduğunca doğru görünmesini sağlamak için çok çaba harcandığı açık. Ağzı açık sırıtış, tam bir kafa maskesine bile izin verir, çünkü ağzın içindeki koyu ağ, çocuğun yüzünü gizlerken hala görünürlük sağlar. Paslı Kılıcın eklenmesi de hoş bir dokunuş; Canavarların bunları Link'e karşı kullandığı pek görülmese de, silahsız Bokoblinler bir tanesini alıp kullanmaktan çekinmeyecekler. Bununla birlikte, BOTW'nin Bokoblinleri genellikle kendileri için Link'ten daha tehlikelidir , bu nedenle paslı bir kılıcı olan bir Bokoblin, Link'in yolculuğunun önündeki en büyük engel olmayabilir.

Bokoblinler, Wind Waker'dan bu yana Legend of Zelda serisinde görülen yaygın bir düşük seviyeli tehdittir ve seride temel düşmanlar olarak önemli bir rol bulmuşlardır. Breath of the Wild'da etraflarındaki diğer ırklardan bağımsız olarak kendilerine ait ilkel bir kültür sergilerler . Bokoblinler silah kullanmanın yanı sıra kalelerde yaşarken ve ata binerken de görülebilir. Tabii ki, canavar olduklarından, hem Link'e hem de karşılaştıkları masum gezginlere düzenli olarak saldırırlar. Fragmanlar Bokoblins'in BOTW'un devamı olan Tears of the Kingdom'da geri döneceğini gösteriyor ; Bokoblin kampını taşıyan bir Talus bile görüldü.

Bu, şüphesiz, parlak bir kostüm ve nasıl dövülebileceğini anlamak zor. Belki de yargıcın tanınmaması bir rol oynamıştır veya belki de yarışmanın komik görünümü biraz daha eğlenceli olmuştur. Ne olursa olsun, bu genç hayranın kostümü kesinlikle birçok çevrimiçi kişinin kalbini ele geçirdi. Fallcreekishome ayrıca kostümü bir araya getirmedeki rolleri için övgüyü hak ediyor. Bir çocuğun Cadılar Bayramı kostümü olmasına rağmen, bu Bokoblin kıyafeti bir oyun kongresinde yerinde görünmez. Bu muhteşem cosplay , serideki gerçekçi cosplayler arasında muhteşem ve gerçeğe yakın bir Prenses Zelda elbisesine katılıyor ve herhangi bir Breath of the Wild hayranı, tıpkı buna benzer bir Cadılar Bayramı kostümüne sahip olduğu için şanslı olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.