Red Dead Online Telegram Güncellemesi İle Yaşıyor

Red Dead Online Telegram Güncellemesi İle Yaşıyor

Yeni bir Red Dead Online güncellemesi, oyuncuların üstesinden gelmesi için üç yeni Telegram Görevi ekleyerek oyunun henüz tamamen ölmemiş olabileceğini düşündürüyor.

Rockstar Games daha önce Red Dead Online desteğinin sona erdiğini duyurmuştu, ancak ek Telegram Görevleri ekleyen yeni bir güncelleme oyunu canlı tutacak. Çok oyunculu Vahşi Batı simülatörü, Red Dead Redemption 2'nin çevrimiçi bileşeni olarak piyasaya sürüldü ve oyuncular New Hanover ve ötesinin tozlu patikalarına çarpmadan önce kendi özel kanun kaçamaklarını yarattılar. Temmuz ayında geliştirici Rockstar, yeni Red Dead Online güncellemelerinin planlanmadığını belirtti, ancak şimdi Skelding'in Sözleşme güncellemesi RDO'ya yepyeni içerik ekleyecek.

Red Dead Online , sinematik bir anlatıyı açık dünya çok oyunculu oyunla birleştirerek benzersiz bir deneyim sunuyor. RDR2'de olduğu gibi, oyuncular çeşitli yabancılarla tanışabilir ve hikaye odaklı görevleri kabul edebilir, ancak diğer silahşör oyuncular da arkadaş ya da düşman olarak görünecektir. Çevrimiçi oyun iyi karşılandı, ancak Rockstar Games, daha eski ve daha popüler Grand Theft Auto Online lehine Red Dead Online'ı görmezden gelmekle suçlanıyor . Sonunda Red Dead Online'ın gelişimi durduruldu ve geliştiriciler yaklaşmakta olan Grand Theft Auto 6'nın geliştirilmesine odaklandı . Oyuncular, Red Dead Online'ın yasını tutmak için büyük bir cenaze töreni düzenleyerek üzüntülerini dile getirdiler., oyun henüz tamamen ölmemiş olsa da.

Rockstar Games Newswire tarafından bildirildiği üzere, Red Dead Online'a üç yeni Hardcore Telegram Görevi ekleniyor . Skelding's Contract olarak bilinen, Camp Lockbox ve Post Office'te bulunan bu yeni görev seti, oyuncuların 7. Nesil Tarikat'a karşı savaştığını görecek. Rich Pickings ve Outrider gibi eski Telegram Görevlerinin yeni varyasyonları da eklendi ve yeni Showdown haritaları 13 Eylül'de geliyor. Bu güncelleme Red Dead Online'ın hala bir nabzı olduğunu gösteriyor olsa da, Hardcore Telegram Görevlerinin oldukça iyi olduğunu belirtmek gerekir. kısa ve az uzun vadeli içerik sağlar.

Red Dead Online, Oyuncular İçin Yepyeni İçerik Ekliyor

red-dead-online-skeldings-contract.jpg

Red Dead Online'ın üzücü durumunu göz önünde bulunduran birçok hayran, çevrimiçi çok oyunculu bir Red Dead Redemption 3'ün en iyisi olabileceğini düşünüyor. RDO için destek olmamasına rağmen , oyuncular ve eleştirmenler , duygusal anlatımı, yoğun nişancı oynanışı ve sürükleyici açık dünya haritası göz önüne alındığında, Red Dead Redemption 2'ye evrensel olarak hayran kaldılar. RDR2 , hayranlara yüzlerce saat sürebilen destansı bir prequel hikayesi sunuyor, bu nedenle Red Dead Online'ın eklenmesi hiçbir zaman gerçekten gerekli olmadı. Çok oyunculu modun hızlı ölümü göz önüne alındığında, belki de Red Dead Redemption 3 çevrimiçi kısmı tamamen atlamalı.

Skelding's Contract, Rockstar Games'in daha önce başlık için güncellemelerin sonunu duyurduğu düşünüldüğünde, Red Dead Online'a şaşırtıcı bir ektir . Üç Telegram Görevi hoş bir sürpriz, ancak bu kısa içerik parçaları aslında çok oyunculu deneyime anlamlı bir katkı değil. Red Dead Online hala çok ölü, ancak Skelding'in Sözleşmesi oyunun hayran kitlesi için zayıf bir darbe.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.