PUBG Erangel En İyi Loot Yerleri 2021

PUBG Erangel En İyi Loot Yerleri 2021

Erangel'in lootu ile başlayacağız, onu yüksek kaliteli-yüksek riskli yerlerden düşük kaliteli-düşük riskli yerlere kadar bölümlere ayıracağız ve ardından hemen aşağıda Miramar için aynısını yapacağız.

PUBG mobil ve PUBG Lite PC loot konumları - Erangel'de en iyi loot nerede bulunur? PUBG'deki loot belirli kurallara göre rastgele oluşturulur, ancak bu kurallara göre böylece yüksek miktarlarda büyük lootlerle bilinen bir yere gidebilir veya işe yarayan hiç bir şey olmadan geri dönebilirsiniz ya da ortalama bir yere gidip harika bir loot elde edebilirsiniz. Başka bir deyişle, bu bir oran oyunudur ve genellikle oranlara göre oynarsınız ve kazanırsınız.

Elbette, bir yerin göreli "risk"i gibi şeylerin oyundan oyuna değişiklik gösterdiğini unutmayın. Örneğin, Miramar'ın Hacienda'sı popüler olduğu ve düzenli olarak uçuş yolunun altında olduğu için yüksek risklidir, ancak bu değil' Bu, uçuş yolundan yeterince uzakta olduğunuz ve orada erkenden yarışabileceğiniz ve göreceli güvenlik içinde yağmalayabileceğiniz tuhaf bir oyun olmayacağı anlamına geliyor!

Military Base

Loot kalitesi: Çok Yüksek
Yağma miktarı: Çok Yüksek
Risk: Çok Yüksek
Erangel'in daha küçük, güney adasındaki Askeri Üs, en tutarlı miktarda yüksek kaliteli, askeri düzeyde lootlara sahip. Askeri sınıf, 3. seviye kasklar ve vücut zırhı, bol dürbün ve ekipmanlar, tıbbi teçhizat ve saldırı tüfekleri gibi şeyler anlamına gelir.

Neredeyse her zaman dolu, ama o kadar büyük ki, tüm ekibiniz onu yağmalayabilir ve başka birinin aynı şeyi yaptığını fark etmeyebilir. U şeklinde üç uzun binayı hedefleyin ve kolayca geçebileceğiniz yoğun miktarda loot elde edin. Buraya oldukça uzaktaki bir uçuş yolundan, örneğin bisiklet gibi hızlı bir araçla gelebiliyorsanız, o zaman huzur içinde yağmalamak için inanılmaz bir yer. Ama anakaraya giderken sizi pusuya düşürmek için bekleyen "köprü trollerine" karşı dikkatli olun. .

School

Yağma kalitesi: Yüksek
Yağma miktarı: Yüksek
Risk: Çok Yüksek
Okul; Rozhok'un büyük, merkezi kare şeklindeki binası, son derece popüler ve bu nedenle çok tehlikeli, çünkü ölü merkezi konum, onu neredeyse her zaman uçaktan rahat bir iniş mesafesine koyuyor.

Loot askeri düzeyde değil, ancak muhtemelen orada tam bir mangaya değer. Paraşüt mesafesinin kenarındaysa, o zaman başka bir oyuncu veya manga ile savaşmak (ve umarım onları yenmek) için kendinizi hazırlamak için harika bir yoldur. Geç oyuna çok güçlü ekipmanlarla girebilirsiniz. Çok sayıda 2. seviye teçhizat, iyi silahlar ve eklentiler ve ayrıca tıbbi loot.

Pochinki

Yağma kalitesi: Yüksek
Yağma miktarı: Çok Yüksek
Risk: Çok Yüksek
Buraya inmeyi bırak! Pratik yapmak, ısınmak veya çabucak ölmek istemiyorsanız. Pochinki'de iyi bir loot ve bir sürü şey var, ama her zaman dolu, saklanacak çok sayıda yer nedeniyle diğer takımların nerede olduğunu bilmek çok zor (ve onlar tarafından öldürülmek çok kolay) ve genellikle hepsi bu kadar. yuvarlak ölüm bölgesi.

Yine de pratik yapmak veya seyahat ediyorsanız ve daha sonra teçhizatınız yoksa acil yağma için harika, ancak biraz daha düşük risk ve biraz daha yüksek ödül ile çok uzak olmayan benzer seçenekler var. Bunun için gitmek güzel, sadece güvenli olmasını beklemeyin.

Hospital

hospital (ayrıca Georgopol kasaları ve güney binaları):

Yağma kalitesi: Yüksek
Yağma miktarı: Çok Yüksek
Risk: Yüksek
Hastane sandıklar bölgesi her şekilde bağlantılı. En iyi yer muhtemelen Hospital kasabanın hemen güneyindeki H şeklindeki bina, çünkü burada çeşitli koridorlara dolup askeri sınıfın hemen altında, tam bir ekip oluşturmaya yetecek kadar büyük miktarda loot var.

Kasabanın doğusundaki konteynerler veya yapılar, gidilecek bir sonraki en iyi yer. Bir avuç dolusu depo, başlamanız gereken yerdir, daha sonra çok daha iyi lootler toplamak için konteynırların içinden ve en önemlisi üstlerine doğru ilerleyin. Yine, bir ekip burada oldukça fazla stok yapabilir.

Son olarak binalar kuzeydeki değil, güney kıyısındaki, yağma,zaman,harcanan yağma oranı açısından şaşırtıcı bir şekilde sinir bozucu olabilen aynı zamanda kaliteli teçhizatla dolu. Bu evlerin iç yapısını oldukça hızlı bir şekilde öğrenmeye başlıyorsunuz ve biraz pratikle çok hızlı bir prosedüre dönüştürebilirsiniz. Tüm bu alanlar için azaltılmış risk, batı kıyısında, yani yoğun uçuş yolunun altında daha az sıklıkta olmaları gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Mylta Power (mini Power)

Loot kalitesi: Çok Yüksek
Yağma miktarı: Yüksek
Risk: Orta
Kişisel bir favori olan doğu kıyısındaki Mylta Power, uçuş yolunun kenarındayken gidilecek bir yer. Konumu sayesinde, Mylta Power'a yakın bir yol, hepsi daha popüler seçenekler olan Military Base, Mansion, Prison and Novorepno'ye de yakındır ve çoğu zaman oyuncuları Elektrik santralinden uzaklaştırır.

Buradaki loot, bazen askeri düzeyde olsa da, çok fazla olmasa da. Buraya düşüyorsanız, doğrudan büyük dikdörtgen yeşil binanın çatısına nişan alın, onu temizleyin, ardından süpürmeyi bitirmek için etrafındaki depolara gidin.

Mini Power, yakınlarda harika bir küçük nokta. Etrafında bazı ek binalar bulunan tek, olağandışı bir enerji santrali yapısı, en üst katta genellikle keskin nişancı ekipmanı bulunur ve burada da sıklıkla 3. seviye teçhizat bulduk. Normalde sadece bir veya iki oyuncu için yeterli olsa da, bir takımdaysanız başka bir yere (ana Elektrik santrali gibi!) bir ziyaretle birleştirilmelidir. Yine de haydut oyunculara karşı dikkatli olun - kendimizi yağmalarken sık sık bir veya iki avarenin ortaya çıktığını görüyoruz.

"Novo," or Novorepnoye crates

Yağma kalitesi: Yüksek
Yağma miktarı: Çok Yüksek
Risk: Yüksek
Novo eğlencelidir - haritanın tam köşesindedir, bu yüzden sizi biraz zor durumda bırakabilir, ancak iyi kullanıldığında çok yararlı olabilecek (oyunun sonlarına gizlice girmek için) teknelere her zaman erişim vardır. Nakliye konteynırları (sandıklar) en iyi noktadır, bu yüzden oradaki depolarla başlayın, ardından konteynırların içinden (ve üstünden) geçin. Burada bir sürü loot var, ancak yakındaki evler o kadar iyi değil ve ayrılırken hem Askeri Üs oyuncularına hem de köprü trollerine karşı dikkatli olun.

Prison, Mansion and Shelter:

Yağma kalitesi: Yüksek
Yağma miktarı: Orta
Risk: Yüksek
Bunları, hepsi yakınlarda olduğu ve özellikle de daha önce kendinize bir güvenlik tamponu sağlamak için oraya daha uzak bir uçuş yolundan gidip geliyorsanız, popüler ancak yağma için sağlam seçenekler olan küçük, yoğun, bağımsız alanlar olduğu için bir araya getirdik. başkası gelir.

Genellikle iki kişiyi bir araya getirmeye yetecek kadar lootleri vardır veya tam bir ekip arasında biraz ince yayılırlar ve popülerdirler. Sık sık başka bir takımla savaşacaksınız, bu sizi yavaşlatabilir ama aynı zamanda zirveye çıkarsanız sizi harika bir noktada bırakabilir.

Medium-grade towns (Primorsk, Rozhok, Quarry, Ferry Pier, Water Town, north Georgopol, Zhorki, Severny, Lipovka, Yasnaya Polyana)

Yağma kalitesi: Yüksek
Yağma miktarı: Çok Yüksek
Risk: Yüksek
Şimdiye kadar özellikle belirtilmeyen çeşitli "diğer kasabalar" genellikle bir tanesine dönüşebilir. Genellikle iyi bir standartta bir sürü lootleri vardır, ancak çok sayıda bina arasında dağıldığı için gerçekten elde etmek biraz zaman alabilir.

Popülerlikleri büyük ölçüde uçuş yolu tarafından belirlenir - genellikle hemen altındalarsa çok popülerdirler ve uçaktan uzaktaysa çok daha az popülerdirler. Özellikle oraya hızlı ve güvenli bir şekilde varabileceğinizi ve işiniz bittiğinde bir aracı kapmak veya güvenli bölgeye gitmek için yeterli zamanınız olduğunu düşünüyorsanız, çok sağlam seçenekler ve göz ardı edilmemesi gereken seçenekler.

Settlements, shacks, villages and buildings:

Yağma kalitesi: Yüksek
Yağma miktarı: Çok Yüksek
Risk: Yüksek
Ne kadar çok oynarsanız, haritanın etrafındaki bu çeşitli bina kümelerine o kadar aşina olacaksınız ve muhtemelen takımlar arasında onlar için kendi isimleriniz olacak. Tekrar tekrar ziyaret ettiğiniz birkaç "git" seçeneğine sahip olmak, çevrenize gerçekten aşina olmanın ve yakındaki diğer haydut mangalarla karşı karşıya gelme şansınızı artırmanın iyi bir yoludur.

Yağma, biraz seyrekse, normalde servis edilebilir. Her kümede bazı SMG'ler ve Pompalı Tüfeklerle karıştırılmış bir tür "uzun" silahla seviye 1 ve 2 teçhizat karışımı. Gerekirse bunlarla geçinebilirsin, ama ideal olarak sadece zorunda kaldığında.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.