Poppy Playtime Hayranının Huggy Wuggy Heykeli Korkunç Olamayacak Kadar Sevimli

Poppy Playtime Hayranının Huggy Wuggy Heykeli Korkunç Olamayacak Kadar Sevimli

Yetenekli bir Poppy Playtime hayranı, düşman Huggy Wuggy'nin köpük ve 3D baskı kullanılarak yapılmış etkileyici el yapımı heykeline bir bakış paylaştı.

Bir hayran , korkunç oyun içi karakterin çok daha şirin bir versiyonunu sunan Poppy Playtime antagonisti Huggy Wuggy'nin sevimli bir diorama heykelini yaptı . Huggy Wuggy , oyun piyasaya çıktığından beri hayranların favorisi oldu ve bulanık mavi bir oyuncak olarak görünüşü, Poppy Playtime'ın çocuk dostu görüntüleri kabus yakıtıyla yan yana getirmesinin birçok örneğinden sadece biri. Poppy Playtime'ın popülaritesi arttı.

Poppy Playtime'ın hikayesi , kurgusal oyuncak şirketi Playtime Co'nun dahil olduğu bir komplo etrafında dönüyor. Artık hem Bölüm 1 hem de 2'yi içeren hikaye boyunca , oyuncu Playtime Co.'nun insan bilincini oyuncaklarına aktarmayı denediğini keşfeder. korkunç, intikamcı yaratıkların yaratılmasıyla sonuçlandı. Huggy Wuggy (diğer adıyla Experiment-1006) bu tür yaratıklardan biridir ve ilk oyunu terk edilmiş oyuncak fabrikasını keşfederken oyuncuyu avlayarak geçirir. Avına vururken jilet gibi keskin, köpekbalığı benzeri dişlere sahip olmadan önce, ilk başta sevimli, büyük, pelüş gibi bir arkadaş gibi görünüyor. Karakter, bağımsız korku oyunlarıyla eşanlamlı hale geldi ve yalnızca resmi değilPoppy Playtime Huggy Wuggy ürünleri ve aynı zamanda yaratıcı oyunculardan birçok hayran yapımı ürün.

Redditor ZaneMorganCrafts , Poppy Playtime'ın Huggy Wuggy'sinden etkileyici bir diorama yaptı , ancak onun daha çocuk dostu çehresini betimliyor. Huggy Wuggy'nin köpük ve özel bir 3D baskılı modelini kullanan sevimli heykel, Huggy Wuggy'nin oyuncuyu kandırmak için arkadaş canlısı görünümlü bir heykel gibi davrandığı Bölüm 1'deki ilk görünümüne dayanmaktadır. İçerik oluşturucunun YouTube kanalı Zane Morgan Crafts'ta bir video , oyunda bulunan birçok farklı Playtime Co. kurumsal video kasetine benzeyen bazı eğlenceli grafiklerin yanı sıra, parçayı oluşturma süreci ve becerisini daha da sergiliyor . Diorama, Poppy Playtime hayranları arasında popülerdi , ancak bir Redditor,PastFaithless975 , Huggy Wuggy ertesi gün ortadan kaybolursa Morgan'ın evlerinde herhangi bir havalandırmadan kaçınması gerekeceği konusunda şaka yollu bir şekilde uyardı ve karakterin Playtime Co. fabrikasında gezinmek için tercih ettiği yollardan birine atıfta bulundu.

Poppy Playtime Huggy Wuggy figüründen etkilenenler , Yüzüklerin Efendisi ve Labirent'ten ilham alan parçalarla benzer etkileyici modeller için Zane Morgan Crafts'a göz atmak isteyebilirler . Geçen yıl boyunca Morgan, The Elder Scrolls V: Skyrim'de görülen yerlerden ilham alan yaratıcıdan bir köyle Dungeons & Dragons için arazi ve binalar yapmak için Blender'da yapılan köpük ve 3D baskılı heykelleri kullandı . Poppy Playtime Chapter 2'deki birçok yeni karakterle Morgan'ın Huggy Wuggy'sine Kissy Missy, Mommy Long Legs ve hatta yaratıcının daha sonra onları ele almayı seçmesi halinde Poppy'nin kendisi katılabilir.

Poppy Playtime , çocuk dostu karakterleri aşağılık canavarlara dönüştüren en yeni bağımsız korku oyunlarından biridir, ancak Zane Morgan Crafts, korkutucu yerine sevimli kalan bir Huggy Wuggy yaratmakta mükemmel bir iş çıkardı. Yaratıcının daha sonra tasarlayabileceği alan ve karakter sıkıntısı yok, bu da hayranlar Poppy Playtime hakkında sabırla daha fazla haber beklerken izlemelerini sağlıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.