Pokémon SV Oyuncuları Elit Dörtlüye Karşı Kaybetmenin Şaşırtıcı Bir Yolunu Buldu

Pokémon SV Oyuncuları Elit Dörtlüye Karşı Kaybetmenin Şaşırtıcı Bir Yolunu Buldu

Oyuncular, Pokémon Scarlet & Violet'in Elite Four'un Rika ile yaptığı röportajda dürüstlüğün en iyi politika olmadığını öğrenir ve bu da bazılarının başarısız olmasına neden olur.

Pokémon Scarlet ve Violet hayranları , Elite Four'a karşı kaybetmenin ilginç ve şaşırtıcı bir yolunu keşfettiler. Pokémon Scarlet ve Violet çıkalı bir aydan az oldu ve oyuncular sunduklarının çoğunu görmek için oyunlara uzun saatler harcadılar. Açık dünya konseptinin yanı sıra, oyunculara ayrıca Spor Salonu Rozetleri kazandıktan sonra açılan Paldea'daki Academy'de ara sınavları ve finalleri geçmek gibi yeni bir mücadele verilir.

Orijinal olarak Kotaku tarafından bildirildiği üzere oyuncular, Rika tarafından kendilerine verilen Pokémon Ligi röportajında ​​başarısız olmanın şaşırtıcı bir yolunu buldular. Pokémon Scarlet ve Violet 's Elite Four'u yenmeden önce Rika, oyunculara 10 röportaj sorusu sorar. Twitter kullanıcısı Mootmonthly , oyunculara röportajda başarısız olup olmadıklarını sordu ve çoğu kişi başarısız olduklarını söyledi. Neden röportajdan geçtikleri sorulduğunda, oyuncu " Sadece eğlence için, sanırım... " cevabını seçerse, röportajdan hemen çıkarılacaktır. Bu cevabın yanlış olması, oyunu neden oynadıkları konusunda dürüst olmak isteyen hayranları şaşırttı.

Pokémon Scarlet & Violet, Oyuncuların Anılarını Test Ediyor

pok-mon-sv-players-find-a-surprising-way-to-lose-against-the-elite-four-1.jpg

Rika'nın röportajındaki soruların birçoğunu geçmek oldukça kolaydır, ancak bazı sorular oyuncuların savaş geçmişleriyle ilgili önemli ayrıntıları hatırlamasını sağlar. Oyunculara en zorlu deneyimlerini, spor salonu liderinin adını ve spor salonu liderinin ne tür Pokémon kullandığını sorar. Sorulardan herhangi biri yanlış cevaplanırsa, Rika röportajı durduracak ve oyuncunun odadan çıkmasını sağlayacaktır. Pokémon Scarlet ve Violet'teki Battle Studies sınavlarına çok benzer şekilde , oyuncuların geçmek için yeterli miktarda bilgiyi hatırlaması gerekir. Tabii ki, oyuncu geri dönüp sınavı geçmeden önce gerektiği kadar sınava girebilir, ancak bu sadece savaşa geçmek isteyenler için sinir bozucu olabilir.

Pek çok oyuncu Rika'nın röportajını geçmekte sorun yaşamasa da, bazıları cevaplarının neden yanlış kabul edildiğini merak ediyordu. Bazıları şampiyon olmak yerine oyunu eğlenmek için oynadıklarını söyleyerek dürüst olmanın doğru cevap olacağını düşünmüş olabilir. Ne de olsa Pokémon oyunlarını oynayan herkes şampiyon olmak için yola çıkmaz. Oyunların hikayesi ve ilerleyişinden bağımsız olarak, bazı oyuncular sadece oyundan zevk almak ve eğlenmek ister.

Scarlet ve Violet , Pokémon'un en düşük puan alan oyunlarıdır , ancak bu, bazı oyuncuların hala eğlenmediği anlamına gelmez. Ancak bu durumda, görüşmede tartışmasız en eğlenceli seçeneği seçenler cezalandırıldı. Açık dünyayı spor salonları hakkında endişelenmeden keşfetme yeteneği, sadece biraz eğlenmek ve oyun içinde zamanlarının tadını çıkarmak isteyen Pokémon Scarlet ve Violet hayranları için büyük bir çekiciliktir, bu da Rika'nın röportajının nasıl sinir bozucu olabileceğini anlaşılır kılar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.