Pokémon GO Ultra Macera Haftası Kilidi Niantic Tarafından Açıklandı

Pokémon GO Ultra Macera Haftası Kilidi Niantic Tarafından Açıklandı

Pokémon GO, Tyrunt ve Amaura'nın çıkışlarının yanı sıra Raid Battles'taki Unknown F dahil olmak üzere yaklaşan Ultra Macera Haftası için ayrıntılar verdi.

En son Pokémon GO etkinliği, geliştirici Niantic'in oyunun yaklaşmakta olan Ultra Macera Haftası için ayrıntıları açıkladığı köşede. Pokémon GO'nun Haziran programı, üç ay sonra sona erdikten sonra Alola Sezonu'nun yerini alan, yakın zamanda başlayan ve uzun süredir devam eden Season of GO etkinliği de dahil olmak üzere birçok farklı etkinlikle doludur. Geçen hafta sonu, uzun zamandır beklenen Pokémon GO Fest 2022'yi de gördü.

Küresel salgın 2020'de ilk kez vurduğunda, geliştirici Pokémon GO'da topluluğun sosyal olarak uzak kalırken oynamaya devam etmesine izin veren bir dizi değişiklik yaptı . Bu, dünyadaki konumları ne olursa olsun oyuncular için oyunu dengelemenin istenmeyen ama hoş bir sonucunu doğurdu. Artık pandemi kısıtlamaları her yerde azalırken, Niantic, kırsaldaki Pokémon GO oyuncularını cezalandırma eğiliminde olmasına rağmen, başlığının odağını tekrar yüz yüze etkileşime getirme arzusunu defalarca dile getirdi. . Taraftarlar geçmişte protesto yoluyla bu değişiklikleri başarıyla geciktirirken, Niantic nihayet geçen ay yüz yüze oynanışı teşvik ederken aynı zamanda Mart 2020'den bu yana geliştirilen oyun stilini de caydırdı. Haziran, topluluğun bu tartışmalı değişiklikleri deneyimlediği ilk tam ay olacak.

Etkilenecek Pokémon GO etkinliklerinden biri , 7 Haziran Salı saat 10.00'dan 12 Haziran Pazar yerel saatle 20.00'ye kadar sürecek olan ve hızla yaklaşan Ultra Macera Haftası. Pokémon GO kısa süre önce, Tyrunt ve Amaura'nın artırılmış gerçeklik başlığına çıkışları ve hafta boyunca Pokémon GO Raid Battles'da görünen Unown F'nin Ultra Unlock bonusu da dahil olmak üzere oyuncuların neler bekleyebileceği hakkında ayrıntılar verdi . Etkinlik ayrıca, oyuncular Yumurtaları bir kuluçka makinesine koyarlarsa yarım Yumurta Kuluçka mesafesine izin verecek ve Ultra Macera Haftası sona erdikten sonraki gün Macera Senkronizasyonu ödüllerini artıracak.

pokemon-go-fest-2022-raid-battles.jpg

Pokémon GO Ultra Macera Haftası , Niantic'in sosyal katılım gündemi için belirsiz bir zaman dilimine giriyor, ancak oyunun oyuncuları için boşlukları kapatmaya yardımcı olması gerekiyor. Geliştirici, tartışmalı değişikliklerini açıkladıktan kısa bir süre sonra, oyuncular arasında sosyal etkileşimler oluşturmaya ve koordine etmeye yardımcı olan Campfire adlı resmi bir yardımcı uygulamayı yakında uygulayacağını açıkladı. Bu yaz başlayacağı söylense de, Campfire'ın Pokémon GO ile bağlantısının resmi bir başlangıç ​​tarihi yok ve ayrıntılar hala kıt.

Pokémon GO güçlü bir oyuncu tabanını korumaya devam etse de , topluluğun Niantic'ten duyduğu memnuniyetsizlik zirveye doğru ilerliyor gibi görünüyor. Bazı hayranlar, başlığın sürekli olarak daha da kötüye gittiğine ve pek çok kişinin sevmediği veya istemediği değişiklikler topluluk üzerinde zorlandığında bu algının yardımcı olmadığına inanıyor. Artık tam olarak etkili olduklarına göre, Pokémon GO'nun Ultra Macera Haftası gibi oyun içi etkinliklerinin Haziran ayı boyunca nasıl oynandığını görmek ilginç olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.