Pokémon Go: En İyi Tapu Lele Baskın Sayaçları

Pokémon Go: En İyi Tapu Lele Baskın Sayaçları

Tapu Lele, Pokémon Go'ya katılan bir sonraki koruyucu tanrıdır. Buna karşı koymak için güçlü saldırılara sahip Steel, Poison veya Ghost tipi Pokémon kullanın.

Tapu Lele, Pokémon Go'ya katılacak yeni koruyucu tanrıdır , onu elde etmek için eğitmenlerin bir Baskın Savaşında buna karşı koyması gerekecek. Şu anda Pokémon Go , Pokémon Sun and Moon'dan kaynaklanan Pokémon'un görünmeye başlayacağı mevsimlik bir etkinlik olan Season of Alola'ya ev sahipliği yapıyor . Başlangıçlar, Rowlet, Popplio ve Litten zaten mevcut ve yakalanmaya hazır. Bu sezonluk bir etkinlik olduğundan, önümüzdeki aylara yayılmak üzere daha küçük parçalara bölünmüştür. Pokémon Sun and Moon'da , ana dört ada büyük bir su kütlesiyle ayrıldı. Alola'nın ilk Sezonu etkinliğinde, oyuncular Melemele Adası'ndan Pokémon yakalamayı başardılar.

Yaklaşan Pokémon Go Lush Jungle etkinliği için eğitmenler Akala Adası'ndan bir avuç Pokémon yakalayabilecekler. Tapu Lele, Pokémon Sun and Moon'daki bu adanın koruyucu tanrısıdır . Lush Jungle etkinliği 22 Mart 2022 Salı saat 10:00'dan 29 Mart 2022 Salı günü yerel saatle 20:00'ye kadar gerçekleşecek. Bu, Tapu Lele'nin Beş Yıldızlı baskın savaşlarında görüneceği dönemdir. Tapu Koko'nun yerine, rotasyondaki bir sonraki efsanevi Pokémon olacak.

Tapu Lele, Psişik ve Peri tipi bir Pokémon'dur ve ona Poison, Steel ve Ghost tipi saldırılara karşı zayıf yönler verir. Buna karşı koymak için eğitmenler Pokémon'u bu tip hareketlerle birlikte getirmelidir. Bu Beş Yıldızlı bir baskın olduğundan, en az beş eğiticiden oluşan bir grupta toplanması önerilir. Daha azı, zamanlayıcıyı tüketerek Tapu Lele'yi yakalamalarını engelleyebilir. Şu anda Pokémon Go , mağazada ücretsiz uzaktan baskın geçişleri veriyor ve eğitmenler bunu Tapu Lele'ye karşı savaşmak için kullanabilir.

Pokémon Go'da En İyi Tapu Lele Baskın Sayaçları

elden-rings-elphael-brace-of-the-haligtree-dungeon-1.webp

Bu Pokémon, Pokémon Go'daki CP ve saldırı istatistiklerine göre Tapu Lele'ye karşı kullanılabilecek en güçlü pokemonlardır .

  • Dialga: Metal Pençe ve Demir Kafa.
  • Metagross: Zen Headbutt ve Meteor Mash
  • Drifblim: Hex ve Shadow Ball.
  • Tyranitar: Demir Kuyruk ve Dönüş
  • Gigalith: Smack Down ve Heavy Slam
  • Zapdos: Thunder Shock ve Drill Peck
  • Shadow Raikou: Thunder Shock ve Shadow Ball
  • Shadow Muk: Asit ve Gunk Shot
  • Shadow Cacturne: Poison Jab ve Grass Düğüm.
  • Steelix: Iron Trail ve Heavy Slam.

Tapu Lele'nin Shiny formunun Pokémon Go'da bulunmadığını belirtmek önemlidir . Bu, gelecekteki bir etkinlik sırasında muhtemelen yıllar sonra eklenecektir. Eğitmenler etkinlik bitmeden en az bir Tapu Lele yakalamaya odaklanabilir, aksi takdirde oyuncunun Tapu Lele tekrar rotasyona girene kadar beklemesi gerekir. Poké Ball'u fırlatmadan önce bir Golden Razz Berry kullandığınızdan emin olun, çünkü bu, onu başarılı bir şekilde yakalama olasılığını biraz daha kolaylaştıracaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.