Müzisyenin Viral Videosu, Elden Ring'in Temasının 15 Versiyonunu Gösteriyor

Müzisyenin Viral Videosu, Elden Ring'in Temasının 15 Versiyonunu Gösteriyor

Twitter'da bir müzisyen, Elden Ring'in ana temasında, enstrümantal bir dizi farklı müzik türünden yararlanarak 15 varyasyon sundu.

Bir Elden Ring hayranı, oyunun ikonik ana temasının 15 farklı müzik tarzında kendi yorumunu yayınlamayı kendine görev edindi. Elden Ring , 2022'nin en başarılı oyunlarından biri ve hayran kitlesi, dikkate değer yetenekli figürleri içeriyor. Temayı birçok farklı stilde yeniden oluşturabilmek küçük bir başarı değil ve başlığın ne kadar belirgin olduğunu gösteriyor.

Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, Elden Ring hem satış noktalarından hem de oyunculardan büyük eleştiriler aldı. Keşif özgürlüğü, dövüş, hikaye ve diğer birçok unsur çok övüldü. Spirit Summoning, Ashes of War ve ata binme gibi yeni mekanikler, bu oyuna önceki Soulslike oyunlarından farklı olması için eklendi ve bu, oyuncuların Elden Lord olma yolculuklarına çıkma yollarını genişletti. Oyunun sahip olduğu birçok hayranla, birçoğunun Elden Ring'e haraç ödemeye çalışması şaşırtıcı değil . Şimdi, bir hayran oyuna kendi haraçını yarattı, bu sefer oyunun açılış temasına saygılarını sundu.

Twitter'da Alex Moukala , Elden Ring'in başlık ekranında oynayan ana temanın kendi yorumunu oluşturup yükledi . Ancak Moukala, bunu tek bir türde yapmak yerine ana temanın 15 farklı versiyonunu yarattı. Bu sürümlerden bazıları bir lo-fi sürümü ve bir karanlık sentez sürümü içerir. Türler, şaşırtıcı bir şekilde çok düzgün bir şekilde birlikte akan dev bir mashup içinde bir araya getirilir. Bu video, herhangi bir oyun için müzik yapmak için harcanan sıkı çalışmayı gerçekten takdir ediyor.

Alex videoyu bir İspanyol Gitarıyla başlatıyor. Ardından video NU-Disco'ya geçer, ardından temayı Symphonic Metal'de çalmak için bir kez daha değişir. Bunu çok sayıda başka tür takip ediyor ve hepsi Elden Ring'in genel temasına uymasa da şarkıyı yeniden yaratmanın kaç yolu olduğunu görmek çok ilginç. Tür #07, Film Fragmanı versiyonu, tüm videodaki daha yoğun olanlardan biridir ve kulağa doğrudan bir Marvel filminden kopmuş bir şey gibi gelir.

Hayranların Elden Ring'e olan sevgisi kesinlikle derinlere iniyor. Elden Ring hayranları oyun çıktıktan aylar sonra oyuna övgüler yazarken , gelmeye devam edeceklerini söylemek güvenli. Yapılan sayısız hayran sanatı eseri ve şimdi ana temanın bu yaratıcı yeni müzikal rekreasyonu arasında, oyuna saygılarını sunmaya devam edecek çok sayıda yetenekli hayran var. FromSoftware'in en yeni IP'leri ile altını vurduğunu söylemek güvenlidir ve hayranlar kesinlikle bunun gibi etkileyici rekreasyonlarla unvan sevgisini göstermeye devam edeceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.