MultiVersus Discovery ve Warner Bros. Birleşmesinden Etkilenmiyor

MultiVersus Discovery ve Warner Bros. Birleşmesinden Etkilenmiyor

Birden fazla Warner Bros. IP'sinden sayısız karakter barındıran oyun olan MultiVersus, Discovery/Warner Bros. entegrasyonundan etkilenmeyecek.

Warner Bros. IP'lerinden çeşitli karakterlerle oynaması ücretsiz bir dövüş oyunu olan MultiVersus , şirketin Discovery ile devam eden birleşmesinden etkilenmeyecek. Umut verici olsa da, yakın zamanda beklenen Sezon 1'in süresiz olarak ertelendiği doğrulandığından, haberler oyunla ilgili tüm sorunları netleştirmiyor.

MultiVersus daha geçen ay piyasaya sürülmesine rağmen , ilk Sezonunun önümüzdeki hafta 9 Ağustos'ta başlaması bekleniyordu. Ancak geliştiricilere göre, beklenen MultiVersus Sezon 1, Rick and Morty animasyon serisinden Morty Smith'in eklenmesiyle birlikte ertelenmek zorunda kaldı. oynanabilir bir karakter. Ne yazık ki, ekip gecikme için belirli bir neden sunmadı, ancak topluluğa heyecan verici yeni içerik sunmaya kendini adadığına dair güvence verdi. Şimdilik, 1. Sezonun tam olarak ne zaman başlayacağı belli değil.

MultiVersus oyun direktörü Tony Huynh tarafından Twitter'da yapılan son güncellemeye göre , oyun devam eden Discovery ve Warner Bros. birleşmesinden etkilenmeyecek. Topluluğun oyun için potansiyel riskler konusundaki endişeleri, başlangıçta hem hayranlar hem de yapım ekibi için sürpriz olan Batgirl filminin ani iptalinden kaynaklandı. Bunun da ötesinde , Scoob!: Holiday Haunt animasyon serisi de iptal edildi, bu da Warner Bros'ta dahili yeniden yapılanmanın rahatsız edici bir işaretiydi. Bu olayların neden oyunun geleceğiyle ilgili endişelere yol açtığı açık. MultiVersus ' listesi birden çok karakterden oluşuyorWarner Bros'a ait çeşitli filmlerden, çizgi romanlardan, TV şovlarından ve animasyon dizilerinden. Temel olarak, dövüş başlığı şirketin sayısız IP portföyünden ayrılamaz. Neyse ki, bu IP'lerle ilgili sorunlar , en azından şimdilik MultiVersus'u etkilemeyecek.

MultiVersus'un devam eden birleşmeden etkilenmeyeceği duyurusu biraz güven verici olsa da , Gandalf'ın MultiVersus'a eklenmesinin iptal edildiğini belirtmekte fayda var . Bununla birlikte, tartışmalı karardan muhtemelen Tolkien malikanesi sorumlu olduğundan, Discovery/Warner Bros. entegrasyonu ile ilgisi olmayabilir. Karakterin ses hatları daha önce oyunun dosyalarında mevcuttu, ancak gizemli bir şekilde ortadan kayboldular. Bir rapora göre, bu, resmi olarak onaylanmamasına rağmen, Tolkien mülkünden gelen yasal iddialardan kaynaklanıyordu.

DC Comics ve Scooby-Doo karakterlerinin MultiVersus'ta yer alması , yakın zamanda iptal edilen yayınları oldukça endişe verici hale getirdi. Neyse ki, devam eden olaylar yalnızca Warner Bros.'a odaklanmış görünüyor.' Bu, şirketin IP'lerine dayalı mevcut video oyunlarının güvenli olduğu anlamına gelir. Yine de, yeniden yapılanma sürecinin sonunda Warner Bros.'u etkileyebileceğini öne süren taşa yazılmış hiçbir şey yok.' gelecekte oyun başlıkları. Bununla birlikte, MultiVersus'un artan popülaritesi , muhtemelen başlığın rahatsız edilmeden yaşayacağının en iyi göstergesidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.